Pepe haalt zwaar uit: "Geef de wereldtitel maar al aan hem"

door
Pepe haalt zwaar uit:

De 39-jarige Pepe reageerde zwaar teleurgesteld na de partij tegen Marokko. De ervaren verdediger van Portugal was zwaar misnoegd over het optreden van scheidsrechter Facundo Tello. Pepe kwam met een zeer bizarre verklaring na de uitschakeling van Portugal.


"Het is ontoelaatbaar dat een Argentijnse scheidsrechter vandaag onze match floot na wat er gisteren gebeurde in Nederland-Argentinië, waarbij Messi klaagde. Na wat ik vandaag heb gezien, kunnen ze de titel aan Argentinië geven", zei Pepe na de uitschakeling. 

EIGEN FALEN

Portugal moet nochtans vooral de hand in eigen boezem steken. Het vroeg om een penalty in de eerste helft, maar die werd terecht niet gefloten. In de tweede periode vroeg Pepe er nog een, na wat truitje trek bij een hoekschop, maar ook toen ging de bal niet op de stip. Toch ligt de nederlaag vooral aan het eigen falen. De doelman ging stevig in de fout bij de 0-1 en Portugal miste onder meer via Pepe een aantal kansen. De 39-jarige verdediger had altijd moeten scoren in de extra tijd.

Portugal likt zo zijn wonden en ziet een gouden kans verloren gaan om weer succes toe boeken nadat het in 2016 het EK won. Voor Pepe was dit zijn laatste WK als international. De speler haalt echter nog steeds een hoog niveau en hij wil nog niet van stoppen weten. Mogelijk hoopt hij er nog bij te zijn op het EK 2024. Pepe speelde tot op heden 134 interlands voor Portugal en is momenteel aan de slag bij FC Porto.

LEES OOK: 'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Mocht Portugal klagen over de spelleiding?

Meest recent

Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

24
24
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

15
15
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

70
70
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

71
71
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

91
91
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

71
71
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

240
240
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

236
236
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

20
20
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

611
611
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

55
55
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

147
147
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

111
111
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

296
296
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

417
417
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

184
184
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

121
121
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

169
169
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

114
114
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

307
307
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

61
61
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

50
50
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

839
839
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

504
504

Meer sportnieuws