Pepe haalt zwaar uit: "Geef de wereldtitel maar al aan hem"

1048 stemmen
Pepe haalt zwaar uit:

De 39-jarige Pepe reageerde zwaar teleurgesteld na de partij tegen Marokko. De ervaren verdediger van Portugal was zwaar misnoegd over het optreden van scheidsrechter Facundo Tello. Pepe kwam met een zeer bizarre verklaring na de uitschakeling van Portugal.


"Het is ontoelaatbaar dat een Argentijnse scheidsrechter vandaag onze match floot na wat er gisteren gebeurde in Nederland-Argentinië, waarbij Messi klaagde. Na wat ik vandaag heb gezien, kunnen ze de titel aan Argentinië geven", zei Pepe na de uitschakeling. 

EIGEN FALEN

Portugal moet nochtans vooral de hand in eigen boezem steken. Het vroeg om een penalty in de eerste helft, maar die werd terecht niet gefloten. In de tweede periode vroeg Pepe er nog een, na wat truitje trek bij een hoekschop, maar ook toen ging de bal niet op de stip. Toch ligt de nederlaag vooral aan het eigen falen. De doelman ging stevig in de fout bij de 0-1 en Portugal miste onder meer via Pepe een aantal kansen. De 39-jarige verdediger had altijd moeten scoren in de extra tijd.

Portugal likt zo zijn wonden en ziet een gouden kans verloren gaan om weer succes toe boeken nadat het in 2016 het EK won. Voor Pepe was dit zijn laatste WK als international. De speler haalt echter nog steeds een hoog niveau en hij wil nog niet van stoppen weten. Mogelijk hoopt hij er nog bij te zijn op het EK 2024. Pepe speelde tot op heden 134 interlands voor Portugal en is momenteel aan de slag bij FC Porto.

LEES OOK: Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Mocht Portugal klagen over de spelleiding?

Meest recent

‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze zomertransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

3
3
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

31
31
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

15
15
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

22
22
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

34
34
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

157
157
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

412
412
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

109
109
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

395
395
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

290
290
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

201
201
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

156
156
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

105
105
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

253
253
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

408
408
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

669
669
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

507
507
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

429
429
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

106
106
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

932
932
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

86
86
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

353
353
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

73
73
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

159
159

Meer sportnieuws