Pepe haalt zwaar uit: "Geef de wereldtitel maar al aan hem"

door
Pepe haalt zwaar uit:

De 39-jarige Pepe reageerde zwaar teleurgesteld na de partij tegen Marokko. De ervaren verdediger van Portugal was zwaar misnoegd over het optreden van scheidsrechter Facundo Tello. Pepe kwam met een zeer bizarre verklaring na de uitschakeling van Portugal.


"Het is ontoelaatbaar dat een Argentijnse scheidsrechter vandaag onze match floot na wat er gisteren gebeurde in Nederland-Argentinië, waarbij Messi klaagde. Na wat ik vandaag heb gezien, kunnen ze de titel aan Argentinië geven", zei Pepe na de uitschakeling. 

EIGEN FALEN

Portugal moet nochtans vooral de hand in eigen boezem steken. Het vroeg om een penalty in de eerste helft, maar die werd terecht niet gefloten. In de tweede periode vroeg Pepe er nog een, na wat truitje trek bij een hoekschop, maar ook toen ging de bal niet op de stip. Toch ligt de nederlaag vooral aan het eigen falen. De doelman ging stevig in de fout bij de 0-1 en Portugal miste onder meer via Pepe een aantal kansen. De 39-jarige verdediger had altijd moeten scoren in de extra tijd.

Portugal likt zo zijn wonden en ziet een gouden kans verloren gaan om weer succes toe boeken nadat het in 2016 het EK won. Voor Pepe was dit zijn laatste WK als international. De speler haalt echter nog steeds een hoog niveau en hij wil nog niet van stoppen weten. Mogelijk hoopt hij er nog bij te zijn op het EK 2024. Pepe speelde tot op heden 134 interlands voor Portugal en is momenteel aan de slag bij FC Porto.

Mocht Portugal klagen over de spelleiding?

Meest recent

Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

21
21
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

149
149
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

337
337
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

112
112
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

282
282
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

728
728
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

346
346
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

412
412
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

72
72
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

48
48
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

314
314
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

109
109
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

93
93
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

20
20
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

86
86
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

457
457
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

60
60
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

931
931
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

124
124
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

134
134
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

434
434
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

208
208
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

758
758
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

82
82
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

63
63

Meer sportnieuws