Pepe haalt zwaar uit: "Geef de wereldtitel maar al aan hem"

door
Pepe haalt zwaar uit:

De 39-jarige Pepe reageerde zwaar teleurgesteld na de partij tegen Marokko. De ervaren verdediger van Portugal was zwaar misnoegd over het optreden van scheidsrechter Facundo Tello. Pepe kwam met een zeer bizarre verklaring na de uitschakeling van Portugal.


"Het is ontoelaatbaar dat een Argentijnse scheidsrechter vandaag onze match floot na wat er gisteren gebeurde in Nederland-Argentinië, waarbij Messi klaagde. Na wat ik vandaag heb gezien, kunnen ze de titel aan Argentinië geven", zei Pepe na de uitschakeling. 

EIGEN FALEN

Portugal moet nochtans vooral de hand in eigen boezem steken. Het vroeg om een penalty in de eerste helft, maar die werd terecht niet gefloten. In de tweede periode vroeg Pepe er nog een, na wat truitje trek bij een hoekschop, maar ook toen ging de bal niet op de stip. Toch ligt de nederlaag vooral aan het eigen falen. De doelman ging stevig in de fout bij de 0-1 en Portugal miste onder meer via Pepe een aantal kansen. De 39-jarige verdediger had altijd moeten scoren in de extra tijd.

Portugal likt zo zijn wonden en ziet een gouden kans verloren gaan om weer succes toe boeken nadat het in 2016 het EK won. Voor Pepe was dit zijn laatste WK als international. De speler haalt echter nog steeds een hoog niveau en hij wil nog niet van stoppen weten. Mogelijk hoopt hij er nog bij te zijn op het EK 2024. Pepe speelde tot op heden 134 interlands voor Portugal en is momenteel aan de slag bij FC Porto.

Mocht Portugal klagen over de spelleiding?

Meest recent

‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

14
14
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

12
12
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

15
15
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

22
22
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

133
133
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

208
208
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

99
99
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

71
71
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

177
177
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

406
406
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

307
307
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

106
106
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

334
334
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

386
386
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

110
110
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

25
25
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

88
88
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

85
85
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

118
118
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

188
188
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

182
182
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

197
197
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

97
97
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

116
116

Meer sportnieuws