Media halen Brazilië onderuit: "Geen swingend land als België"

774 stemmen
Media halen Brazilië onderuit:

Brazilië gaat héél zware dagen tegemoet. De uitschakeling in de kwartfinales tegen Kroatië is zeer hard aangekomen in het land. Bondscoach Tite krijgt de volle laag en de Brazilianen willen een absolute topcoach om eindelijk weer succes te gaan boeken op een WK. Een relaas.


"Klaar nu! Brazilië heeft een buitenlandse coach nodig om te stoppen met falen op WK's. Vijf WK's op rij gaat het nu mis, de beul was nu niet eens een land met een grote traditie. Zoals Frankrijk in 1998 en 2006, Nederland in 2010 of Duitsland in 2014. Het was ook geen swingend land als België in 2018. Brazilië werd naar huis gestuurd door Kroatië, een land met iets meer dan vier miljoen inwoners met een verouderd elftal, dat ver van zijn beste vorm af is. En nog erger: de triomf van de Kroaten was geen toeval. Het Europese team was tactisch beter", schrijft het Braziliaanse ESPN.

ANDERE BONDSCOACH

"Brazilië zal nu minstens 24 jaar zonder WK-beker staan, een eeuwigheid voor zij die geloven dat dit land nog steeds het beste voetbal in de wereld speelt. De CBF (Braziliaanse bond, red.) moet geen moment twijfelen, de volgende bondscoach moet een buitenlander zijn. Wij willen niet meer in verlegenheid worden gebracht", luidt het verder. Dagblad O Globo haalt bondscoach Tite ook door de mangel. "Op het hoogste niveau heb je het lef nodig om je overtuigingen los te laten."

Folha de São Paulo haalde ook uit. "Zelfs met een goal van Neymar loopt Brazilië weer tegen een verlies aan in de kwartfinale. De zesde in de historie, drie van die verliesbeurten volgden in de laatste vier edities voor het toernooi in Qatar."

Zal er een nieuwe bondscoach komen bij Brazilië?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

26
26
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

52
52
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

15
15
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

71
71
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

113
113
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

80
80
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

223
223
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

60
60
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

405
405
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

358
358
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

290
290
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

80
80
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

147
147
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

645
645
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

41
41
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

122
122
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

76
76
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

29
29
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

99
99
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

201
201
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

91
91
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

180
180
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

97
97
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

714
714
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

211
211

Meer sportnieuws