Media halen Brazilië onderuit: "Geen swingend land als België"

door
Media halen Brazilië onderuit:

Brazilië gaat héél zware dagen tegemoet. De uitschakeling in de kwartfinales tegen Kroatië is zeer hard aangekomen in het land. Bondscoach Tite krijgt de volle laag en de Brazilianen willen een absolute topcoach om eindelijk weer succes te gaan boeken op een WK. Een relaas.


"Klaar nu! Brazilië heeft een buitenlandse coach nodig om te stoppen met falen op WK's. Vijf WK's op rij gaat het nu mis, de beul was nu niet eens een land met een grote traditie. Zoals Frankrijk in 1998 en 2006, Nederland in 2010 of Duitsland in 2014. Het was ook geen swingend land als België in 2018. Brazilië werd naar huis gestuurd door Kroatië, een land met iets meer dan vier miljoen inwoners met een verouderd elftal, dat ver van zijn beste vorm af is. En nog erger: de triomf van de Kroaten was geen toeval. Het Europese team was tactisch beter", schrijft het Braziliaanse ESPN.

ANDERE BONDSCOACH

"Brazilië zal nu minstens 24 jaar zonder WK-beker staan, een eeuwigheid voor zij die geloven dat dit land nog steeds het beste voetbal in de wereld speelt. De CBF (Braziliaanse bond, red.) moet geen moment twijfelen, de volgende bondscoach moet een buitenlander zijn. Wij willen niet meer in verlegenheid worden gebracht", luidt het verder. Dagblad O Globo haalt bondscoach Tite ook door de mangel. "Op het hoogste niveau heb je het lef nodig om je overtuigingen los te laten."

Folha de São Paulo haalde ook uit. "Zelfs met een goal van Neymar loopt Brazilië weer tegen een verlies aan in de kwartfinale. De zesde in de historie, drie van die verliesbeurten volgden in de laatste vier edities voor het toernooi in Qatar."

LEES OOK: Emoties Messi gaan wereld rond, Thiago scoort bij Brazilië

Zal er een nieuwe bondscoach komen bij Brazilië?

Meest recent

‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

2
2
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

81
81
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

36
36
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

121
121
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

179
179
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

156
156
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

148
148
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

381
381
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

499
499
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

211
211
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

23
23
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

80
80
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

77
77
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

109
109
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

355
355
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

56
56
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

482
482
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

276
276
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

398
398
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

37
37
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

38
38
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

85
85
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

152
152
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

79
79

Meer sportnieuws