Perisic spreekt zich uit over terugkeer naar België

558 stemmen
Perisic spreekt zich uit over terugkeer naar België

Ivan Perisic is aan een sterk WK bezig en de 33-jarige aanvallende middenvelder neemt het vandaag om 16u in de kwartfinales met Kroatië op tegen Brazilië. Hij is één van de smaakmakers die de Goddelijke Kanaries in de gaten moeten houden. Perisic sprak met Het Laatste Nieuws.


Perisic brak in België door bij Roeselare en trok dan naar Club Brugge. Hij deed het zeer goed in ons land en bij beide teams speelde hij in totaal 109 wedstrijden en daarin trof hij 43 keer raak en deelde de Kroaat ook nog eens 25 assists uit. Nadien volgden nog zeer mooie jaren in het buitenland. Perisic speelde voor VfL Wolfsburg, Borussia Dortmund, Bayern München, Inter en is nu aan de slag bij Tottenham. 

KNAPPE CIJFERS

Zien we hem ooit nog terug in de Jupiler Pro League? "Ik ben bijna 34, dus dat wordt krap. België is tot dusver wel het enige land waar ik geen prijs heb gewonnen. Misschien was dat het lot. Ik weet het niet. Misschien kom ik op een dag wel terug naar België als coach. We zien wel...", vertelt hij aan de krant.

Perisic zijn cijfers na zijn passage in Brugge en Roeselare zijn ook indrukwekkend:
  • Internazionale: 254 wedstrijden - 55 goals en 49 assists
  • Wolfsburg: 88 wedstrijden - 21 goals en 17 assists
  • Dortmund: 64 wedstrijden - 12 goals en 7 assists
  • Bayern München: 35 wedstrijden - 8 goals en 10 assists
  • Tottenham: 21 wedstrijden - 0 goals en 7 assists

LEES OOK: 'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

Zal hij ooit nog terugkeren naar België?

Meest recent

'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

5
5
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

54
54
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

137
137
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

298
298
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

225
225
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

317
317
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

98
98
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1449
1449
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

138
138
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

209
209
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

184
184
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

64
64
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

316
316
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

311
311
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

141
141
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

152
152
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

201
201
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

169
169
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

53
53
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

420
420
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

46
46
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

388
388
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

129
129
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

372
372
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

154
154

Meer sportnieuws