WK-tegenstander wijst Martinez op bizarre blunder

1352 stemmen
WK-tegenstander wijst Martinez op bizarre blunder

Als enige poule leverde onze groep met Marokko en Kroatië twee kwartfinalisten af op dit WK. Een magere troost weliswaar voor de Rode Duivels na het fiasco in Qatar, wat Roberto Martinez op bakken kritiek kwam te staan. Ook een van onze tegenstanders neemt de intussen ex-bondscoach op de korrel. En dat om een wel bijzondere reden.


Martinez deed in België vooral wenkbrauwen fronsen met zijn keuzes voor anciens als Eden Hazard en Axel Witsel. Sofyan Amrabat, op het Marokkaans middenveld een van de revelaties op dit toernooi, stelt evenwel een andere beslissing van de Spanjaard aan de kaak. Met name die om Hans Vanaken, rond wie de meningen in eigen land nochtans verdeeld zijn, geen kans te gunnen.

"Vanaken heeft me gefeliciteerd. Jullie hadden hem op dit WK best kunnen gebruiken, want ik vind hem echt een heel goede speler", aldus Amrabat bij Het Nieuwsblad over zijn voormalige ploegmaat bij Club Brugge. Martinez dacht daar dus echter anders over. Meer nog: samen met de reservekeepers en defensieve stand-ins mocht Vanaken als enige lid van de selectie zelfs geen enkele keer opdraven.

PECH VOOR HANS?
Voorlopig blijft de draaischijf van Blauw-Zwart op die manier steken op 21 interlands, waarin hij goed was voor vijf doelpunten en zes assists. Toch geen onaardige cijfers. Benieuwd dus of Vanaken beter binnen de plannen van de volgende bondscoach past. Al kan de 30-jarige middenvelder gezien de op til staande generatiewissel net zo zeer zomaar terug volledig uit de boot vallen.

LEES OOK: Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

Vanaken verdient meer kansen bij de Rode Duivels

Meest recent

De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

43
43
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

54
54
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

126
126
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

90
90
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

204
204
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

122
122
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

107
107
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

347
347
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

101
101
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

278
278
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

118
118
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

257
257
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

221
221
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

293
293
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

123
123
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

234
234
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1172
1172
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

520
520
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

261
261
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

270
270
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

451
451
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

351
351
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

81
81
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

294
294

Meer sportnieuws