'Ronaldo-gerucht zet boel op stelten bij Portugal'

door
'Ronaldo-gerucht zet boel op stelten bij Portugal'

Voor Cristiano Ronaldo verloopt het WK in Qatar niet zoals verhoopt. De stervoetballer startte nog in de basis aan het toernooi, maar is ondertussen op de bank verzeild geraakt. In de achtste finale tegen Zwitserland was de onvrede daarover duidelijk af te lezen van zijn gezicht.


Ronaldo zat te mokken op de bank en vierde na de monsterzege (6-1) niet mee met zijn ploegmaats. Een dag later weigerde hij bovendien mee te trainen met de bankzitters en sloot hij gewoon aan de basisspelers, die een training in de fitnesszaal afwerkten. Allemaal duidelijke signalen dat hij zijn bankzitterstatuut maar moeilijk kan verkroppen. Ook op het thuisfront hebben ze het moeilijk met de situatie. Zo haalde halfzus Katia Aveiro op sociale media snoeihard uit.

"Het is een schande dat ze een man vernederen die zijn land zoveel gegeven heeft", aldus Aveiro. "Ik weet niet waarom hij op de bank zit en begrijp het niet. Ik wil zo graag dat hij naar huis zou komen, het nationale team verlaat en bij ons komt. Dan kunnen we hem omhelzen en vertellen dat alles in orde is. Kom naar huis. Bij ons heb je alle dankbaarheid", stelt ze Ronaldo gerust.

RONALDO WILDE TERUGKEREN
Het lijkt onwaarschijnlijk dat Ronaldo gehoor zal geven aan de woorden van zijn halfzus. Record weet echter dat de meervoudige Gouden Bal er tegenover bondscoach Fernando Santos wel mee zou gedreigd hebben om het af te trappen op het WK. Momenteel is Ronaldo nog altijd in Qatar, waar Portugal zaterdag tegen Marokko strijdt om een plek in de halve finales.

LEES OOK: 'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Zal Ronaldo het nog aftrappen?

Meest recent

Straffe ambitie bij KV Mechelen; "Op lange termijn..."

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

2
2
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

9
9
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

45
45
Kritiek op defensie: Garcia onthult Duivels plan

De Rode Duivels zijn met een goed gevoel begonnen aan hun voorbereiding op het WK, want ze boekten ...

38
38
Rode Duivel doet boekje open: "Ik heb tranen gelaten"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een stevig statement gemaakt in hun eerste ...

37
37
'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

Bij Anderlecht gaan ze nog steeds prat op Neerpede, al vindt het talent dat daar opgeleid wordt lang ...

230
230
Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk

De geruchtenmolen draait alwaar op volle toeren rond de toekomst van Vincent Kompany. Hij wordt de ...

93
93
'Tottenham verbaast en gaat voor speler-trainer'

Bij Tottenham is de crisis de voorbije weken alleen maar groter geworden. Zondag werd een nieuw ...

87
87
'KV Mechelen hakt knopen door over vier spelers'

KV Mechelen bereidt zich tijdens deze interlandbreak volop voor op zijn eerste deelname aan de ...

167
167
Duivels-alarm: Waarom De Cuyper plots ter discussie staat

Maxim De Cuyper leek het probleem op links eindelijk te hebben opgelost bij de Rode Duivels. Maar na ...

175
175
'Liverpool verslikt zich: 'opvolger Salah' kost 100 miljoen'

Wie wordt komende zomer de opvolger van Mohamed Salah? Het is een vraag die de supporters van ...

52
52
Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Peter Vandenbempt, voor veel mensen in de voetbalwereld nog steeds de beste commentator, liet ...

65
65
"Geweldig"- Debast geeft complimenten aan mede-Duivel

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

124
124
Alles of niets: scharniermoment in stadiondossier Club

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke week. Zondag worden de Champions' Play-Offs geopend ...

839
839
Truitjes-gate blijft nazinderen: zo reageren spelers VS

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

224
224
"Amper 17 jaar" - Anderlecht smult van Duivels debuut De Cat

Het blijft bijzonder snel gaan voor Nathan De Cat. Om amper 17-jarige leeftijd maakte de ...

251
251
Rode Duivel zakt door het ijs: Waalse pers deelt buis uit

De Rode Duivels hebben een goed gevoel over gehouden aan de start van hun oefencampagne richting het ...

288
288
Opvallend: Coucke, Trump en De Wever samen in één foto

Er zijn momenten waarop zelfs drukbezette zakenmannen hun dagelijkse routine achter zich laten. Marc ...

110
110
Tottenham bereikt bodem: interim-trainer vliegt na 7 matchen

Het dramatische seizoen van Tottenham Hotspur heeft zondag een nieuw dieptepunt bereikt. Zo maakte ...

99
99
'Barça schiet in actie: Europese klepper naar Camp Nou'

FC Barcelona zal na de interland-break een gooi doen naar de Spaanse titel en de eindzege in de ...

74
74
Shirtjes-catastrofe USA-België: pijnlijke details lekken uit

De oefenwedstrijd tussen België en de Verenigde Staten heeft voor een lawine aan kritiek ...

297
297
Van Crombrugge en Vanessa laten iedereen speculeren

Het is ondertussen anderhalf jaar geleden dat Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge hun ...

156
156
Bayern-legende doet openbaring: dít zei Guardiola over Kompany

Vincent Kompany heeft in zijn tweede seizoen aan het roer bij Bayern München heel wat harten ...

280
280
'Antwerp staat paf: Oosting genoemd bij andere club'

Antwerp FC hoopt zich zich via de Europe Play-Offs alsnog van een Europees ticket te verzekeren. ...

533
533
'Salah weg bij Liverpool: verrassende nieuwe club wenkt'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

158
158

Meer sportnieuws