'Ronaldo-gerucht zet boel op stelten bij Portugal'

door
'Ronaldo-gerucht zet boel op stelten bij Portugal'

Voor Cristiano Ronaldo verloopt het WK in Qatar niet zoals verhoopt. De stervoetballer startte nog in de basis aan het toernooi, maar is ondertussen op de bank verzeild geraakt. In de achtste finale tegen Zwitserland was de onvrede daarover duidelijk af te lezen van zijn gezicht.


Ronaldo zat te mokken op de bank en vierde na de monsterzege (6-1) niet mee met zijn ploegmaats. Een dag later weigerde hij bovendien mee te trainen met de bankzitters en sloot hij gewoon aan de basisspelers, die een training in de fitnesszaal afwerkten. Allemaal duidelijke signalen dat hij zijn bankzitterstatuut maar moeilijk kan verkroppen. Ook op het thuisfront hebben ze het moeilijk met de situatie. Zo haalde halfzus Katia Aveiro op sociale media snoeihard uit.

"Het is een schande dat ze een man vernederen die zijn land zoveel gegeven heeft", aldus Aveiro. "Ik weet niet waarom hij op de bank zit en begrijp het niet. Ik wil zo graag dat hij naar huis zou komen, het nationale team verlaat en bij ons komt. Dan kunnen we hem omhelzen en vertellen dat alles in orde is. Kom naar huis. Bij ons heb je alle dankbaarheid", stelt ze Ronaldo gerust.

RONALDO WILDE TERUGKEREN
Het lijkt onwaarschijnlijk dat Ronaldo gehoor zal geven aan de woorden van zijn halfzus. Record weet echter dat de meervoudige Gouden Bal er tegenover bondscoach Fernando Santos wel mee zou gedreigd hebben om het af te trappen op het WK. Momenteel is Ronaldo nog altijd in Qatar, waar Portugal zaterdag tegen Marokko strijdt om een plek in de halve finales.

LEES OOK: Emoties Messi gaan wereld rond, Thiago scoort bij Brazilië

Zal Ronaldo het nog aftrappen?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

40
40
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

28
28
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

26
26
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

27
27
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

438
438
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

225
225
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

104
104
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

361
361
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

128
128
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

207
207
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

178
178
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

137
137
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

93
93
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

107
107
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

119
119
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

69
69
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

305
305
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

86
86
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

151
151
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

151
151
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

516
516
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

377
377
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

525
525
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

461
461
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

395
395

Meer sportnieuws