Voetbalnieuws-lezers duidelijk: "Hij wordt nieuwe aanvoerder België"

door
Voetbalnieuws-lezers duidelijk:

Eden Hazard kondigde zijn afscheid aan als Rode Duivel. Daardoor zal de volgende bondscoach ook een nieuwe aanvoerder moeten aanstellen. Wie zal dit gaan worden? De lezers van VoetbalNieuws hebben alvast een zeer duidelijke voorkeur.


Het is eerst nog afwachten wie de bondscoach gaat worden én welke Rode Duivels verder zullen doen. Op dit moment zijn ervaren jongens als Toby Alderweireld, Thibaut Courtois, Kevin De Bruyne, Romelu Lukaku, Axel Witsel en Jan Vertonghen nog steeds international. 

DE GROTE DRIE

Onze redactie stelde aan jullie de vraag wie jullie als aanvoerder willen zien. Kevin De Bruyne draagt de grote voorkeur weg met 48% van de stemmen. KDB is de motor van het team en één van de leidende spelers in de selectie. Alleen is het de vraag of De Bruyne een goede aanvoerder is? Bij Man City is hij dat ook niet, ondanks zijn staat van dienst. Thibaut Courtois is de nummer twee met 23% van de stemmen. De doelman van Real Madrid is vaak de spreekbuis bij de nationale ploeg. Bovendien is het iemand die zegt waar het op staat én die met zijn status veel aanzien heeft in de kleedkamer.

Romelu Lukaku is de nummer drie met 17%. 'Big Rom' heeft een beetje de rol van Vincent Kompany overgenomen als motivator van de groep. Lukaku is altijd al een leider geweest en wie weet mag hij de boel gaan leiden. Jan Vertonghen (5%), Youri Tielemans (2%), Amadou Onana (2%) en opvallend genoeg Jérémy Doku (1%) maken ook een kleine kans. Twee procent kiest voor een andere speler.

LEES OOK: Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Wie van deze drie gaat het worden?

Meest recent

'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

113
113
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

133
133
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

78
78
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

54
54
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

213
213
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

55
55
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

459
459
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

153
153
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

182
182
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

55
55
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

105
105
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

120
120
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

123
123
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

98
98
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

38
38
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

211
211
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

360
360
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

570
570
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

478
478
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich moet bewijzen. De sportief ...

390
390
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

442
442
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

432
432
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd dan ...

690
690
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

649
649
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

152
152

Meer sportnieuws