Voetbalnieuws-lezers duidelijk: "Hij wordt nieuwe aanvoerder België"

door
Voetbalnieuws-lezers duidelijk:

Eden Hazard kondigde zijn afscheid aan als Rode Duivel. Daardoor zal de volgende bondscoach ook een nieuwe aanvoerder moeten aanstellen. Wie zal dit gaan worden? De lezers van VoetbalNieuws hebben alvast een zeer duidelijke voorkeur.


Het is eerst nog afwachten wie de bondscoach gaat worden én welke Rode Duivels verder zullen doen. Op dit moment zijn ervaren jongens als Toby Alderweireld, Thibaut Courtois, Kevin De Bruyne, Romelu Lukaku, Axel Witsel en Jan Vertonghen nog steeds international. 

DE GROTE DRIE

Onze redactie stelde aan jullie de vraag wie jullie als aanvoerder willen zien. Kevin De Bruyne draagt de grote voorkeur weg met 48% van de stemmen. KDB is de motor van het team en één van de leidende spelers in de selectie. Alleen is het de vraag of De Bruyne een goede aanvoerder is? Bij Man City is hij dat ook niet, ondanks zijn staat van dienst. Thibaut Courtois is de nummer twee met 23% van de stemmen. De doelman van Real Madrid is vaak de spreekbuis bij de nationale ploeg. Bovendien is het iemand die zegt waar het op staat én die met zijn status veel aanzien heeft in de kleedkamer.

Romelu Lukaku is de nummer drie met 17%. 'Big Rom' heeft een beetje de rol van Vincent Kompany overgenomen als motivator van de groep. Lukaku is altijd al een leider geweest en wie weet mag hij de boel gaan leiden. Jan Vertonghen (5%), Youri Tielemans (2%), Amadou Onana (2%) en opvallend genoeg Jérémy Doku (1%) maken ook een kleine kans. Twee procent kiest voor een andere speler.

LEES OOK: Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Wie van deze drie gaat het worden?

Meest recent

Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

9
9
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

15
15
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

45
45
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

50
50
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

187
187
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

91
91
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

214
214
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

115
115
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

30
30
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

373
373
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

184
184
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

115
115
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

26
26
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

42
42
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

79
79
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

263
263
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

126
126
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

399
399
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

110
110
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

233
233
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

116
116
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

102
102
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

82
82
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

70
70

Meer sportnieuws