Voetbalnieuws-lezers duidelijk: "Hij wordt nieuwe aanvoerder België"

door
Voetbalnieuws-lezers duidelijk:

Eden Hazard kondigde zijn afscheid aan als Rode Duivel. Daardoor zal de volgende bondscoach ook een nieuwe aanvoerder moeten aanstellen. Wie zal dit gaan worden? De lezers van VoetbalNieuws hebben alvast een zeer duidelijke voorkeur.


Het is eerst nog afwachten wie de bondscoach gaat worden én welke Rode Duivels verder zullen doen. Op dit moment zijn ervaren jongens als Toby Alderweireld, Thibaut Courtois, Kevin De Bruyne, Romelu Lukaku, Axel Witsel en Jan Vertonghen nog steeds international. 

DE GROTE DRIE

Onze redactie stelde aan jullie de vraag wie jullie als aanvoerder willen zien. Kevin De Bruyne draagt de grote voorkeur weg met 48% van de stemmen. KDB is de motor van het team en één van de leidende spelers in de selectie. Alleen is het de vraag of De Bruyne een goede aanvoerder is? Bij Man City is hij dat ook niet, ondanks zijn staat van dienst. Thibaut Courtois is de nummer twee met 23% van de stemmen. De doelman van Real Madrid is vaak de spreekbuis bij de nationale ploeg. Bovendien is het iemand die zegt waar het op staat én die met zijn status veel aanzien heeft in de kleedkamer.

Romelu Lukaku is de nummer drie met 17%. 'Big Rom' heeft een beetje de rol van Vincent Kompany overgenomen als motivator van de groep. Lukaku is altijd al een leider geweest en wie weet mag hij de boel gaan leiden. Jan Vertonghen (5%), Youri Tielemans (2%), Amadou Onana (2%) en opvallend genoeg Jérémy Doku (1%) maken ook een kleine kans. Twee procent kiest voor een andere speler.

LEES OOK: Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Wie van deze drie gaat het worden?

Meest recent

Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

1
1
De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

8
8
'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op Kos Karetsas in ...

45
45
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

112
112
WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

166
166
'Deal van 30 miljoen: Barça verzilvert zege met toptransfer'

FC Barcelona heeft zaterdagnamiddag een belangrijke zege geboekt in La Liga. De Catalanen haalden ...

121
121
Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Money time is aangebroken in de strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs en ...

42
42
Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Romelu Lukaku heeft zich zaterdagavond tot de grote held gekroond bij SSC Napoli. Met een doelpunt ...

90
90
Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Karetsas, wending Penders'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

227
227
Tessa Wullaert trekt aan alarmbel: "Mijn hart doet soms pijn”

Tessa Wullaert wordt gezien als één van de beste Belgische speelsters ooit, al dan ...

50
50
Van Gucht zwaar onder vuur: "Ik kon hem wel wurgen"

Ruben Van Gucht blijft begeesteren, maar vooral ook beroeren. De blonde sportjournalist kwam de ...

79
79
Ajax-icoon ontfermt zich over Mika Godts: “Een mentor”

Mika Godts is dit seizoen volledig ontploft bij Ajax. De buitenspeler kan straffe statistieken ...

33
33
‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Het WK 2026 is over een paar maanden en het is nu al reikhalzend uitkijken naar wie bondscoach Rudi ...

67
67
‘Zware concurrentie Club: drietal voor kruispunt’

Club Brugge moet komende zomer rekening houden met een leegloop. Niet enkel staat verschillende ...

266
266
‘Nieuwe wet na racismerel Vini: UEFA grijpt drastisch in’

De racismerel tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. In de heenmatch van de ...

93
93
OHL briest na Anderlecht-pandoering: “Onterecht!”

RSC Anderlecht kwam op achterstand tegen OHL, maar in het Lotto Park zette Paars-Wit de situatie nog ...

260
260
Taravel enthousiast: "Dat belooft veel goeds"

Jérémy Taravel laat RSC Anderlecht weer voetballen. Paars-Wit probeert weer het spel ...

242
242
Kompany raast door: nieuw record weldra verbroken

Vincent Kompany kan zijn derde prijs als coach van Bayern München al ruiken. Zijn team won met ...

186
186
'Enorme spanning in Anderlecht omtrent Hazard'

RSC Anderlecht heeft onder Jérémy Taravel de smaak weer te pakken. Ze wonnen met 5-1 ...

487
487
'Sterkhouder Westerlo bekoort: toptransfer in de maak'

Bij KVC Westerlo zullen ze ook in januari de nodige uitgaande transfers willen doen om de cijfers ...

72
72
'Leko over de rooie: Club haalt speler die hij niet wil'

Club Brugge kijkt al volop naar de zomer, maar één transferdossier zorgt nu al voor ...

971
971
Hubert aan zet: Union SG plots met grote zorgen

Union SG neemt het dit weekend op tegen KVC Westerlo. Een verraderlijke verplaatsing, want de ...

81
81
Hazard doet stevige oproep aan Bornauw en Borguet

Onze redactie geeft RSC Anderlecht al maanden de tip om Thorgan Hazard zijn contract open te breken. ...

556
556
Club Brugge in dubio: ‘nieuwe Mechele’ of klaar voor exit?

Bij Club Brugge hebben ze een ruime kern nodig, want ze spelen er jaarlijks mee in drie competities. ...

333
333

Meer sportnieuws