'Duitse bond hakt knoop door over Flick'

87 stemmen
'Duitse bond hakt knoop door over Flick'

Het WK werd voor verschillende landen een serieuze tegenvaller. We denken dan aan de Rode Duivels en Spanje, maar ook aan Duitsland. Onze oosterburen werden net als ons in de eerste ronde gewipt. Daardoor kwam er een groot vraagteken te staan achter de naam van bondscoach Hansi Flick.


Dat vraagteken wordt nu uitgewist door bondsvoorzitter Bern Neuendorf. Flick blijft aan met het oog op het EK 2024, dat in Duitsland zal plaatsvinden. "We beseffen dat het EK van 2024 in ons land een grote kans biedt aan Duitsland", klinkt het op de website van de Duitse bond. "We willen er een succes van maken en we hebben het volste vertrouwen in Hansi Flick."

Flick zelf denkt dat hij nog heel wat mooie zaken kan realiseren met de nationale ploeg. "We kunnen veel meer dan wat we in Qatar hebben laten zien", is hij overtuigd. "We hebben daar een geweldige kans gemist. We zullen daar lessen uit leren en ik geloof in het pad dat is uitgestippeld richting het EK. We willen het hele land achter ons team zetten voor het EK." Flick blijft dus aan, maar technisch directeur Oliver Bierhoff vertrok al. De ex-international hield de eer aan zichzelf na de teleurstelling in Qatar.

JAPAN
Duitsland begon zijn WK met een verrassende nederlaag tegen Japan. Daarna pakte het een knap punt tegen Spanje en legde het Costa Rica over de knie. Maar omdat de Japanners ook Spanje klopten, mochten zij en niet Flick en co naar de achtste finales. Het is al het tweede WK op rij dat Duitsland niet door de eerste ronde raakt.

LEES OOK: 'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Goede beslissing?

Meest recent

'Nederlandse topschutter op weg naar Jupiler Pro League'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

6
6
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

79
79
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

20
20
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

132
132
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

70
70
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

115
115
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

282
282
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

195
195
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

490
490
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

362
362
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

400
400
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

323
323
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

134
134
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

127
127
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

56
56
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

161
161
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

373
373
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

562
562
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

96
96
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

341
341
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

471
471
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

452
452
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

382
382
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

332
332
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

291
291

Meer sportnieuws