Degryse met punt van kritiek na afscheid Hazard

249 stemmen
Degryse met punt van kritiek na afscheid Hazard

Er ging woensdag een schokgolf door het Belgische voetbal. Eden Hazard kondigde zijn afscheid aan bij de Rode Duivels. Er werd massaal gereageerd op het nieuws.


Hazard was jarenlang een sterkhouder in onze nationale ploeg. Sinds zijn debuut in 2008 tegen buurland Luxemburg kwam hij maar liefst 126 keer in actie voor ons land (33 goals). Op het EK 2016 en het WK 2018 liet hij de hele wereld meegenieten van zijn onversneden klasse. Hazard gaat de geschiedenis in als een van de allerbeste internationals die ons land ooit gekend heeft, en zal ongetwijfeld hard gemist worden. Het is nu aan de jongere generatie om het stokje over te nemen van de Real Madrid-speler.

Thibaut Courtois en Jan Vertonghen lieten zich al uit over het nieuws. Ook Marc Degryse kwam al met een reactie. De ex-international vindt dat Hazard wel nog even verder had kunnen doen voor de Duivels. "Dit afscheid hoefde nu nog niet", zegt hij bij Het Laatste Nieuws. "Hij is nog jong. Op dit WK presteren veel spelers die nog een pak ouder zijn dan hem. In zijn plaats had ik de deur op een kier laten staan." Degryse denkt dat Hazard een duidelijk signaal geeft: de beste versie van zichzelf ligt in het verleden. "Maar dat hij er nu al mee stopt, is een beetje toegeven dat hij dat niet meer wordt. Als hij die drive niet meer kan vinden, is het voorbij."

REAL MADRID
Zonder interlandverplichtingen kan Hazard zich volledig focussen op zijn club Real Madrid. Daar wilde het nog niet vlotten sinds zijn komst van Chelsea FC. Een transfer zou soelaas kunnen brengen. In die context meldt Sport.fr dat Juventus nog steeds interesse toont voor Hazard. Ook onze landgenoot ziet wel iets in een overgang naar Turijn. Die komt er mogelijk wel pas volgende zomer.

LEES OOK: Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

Te vroeg?

Meest recent

'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

23
23
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

39
39
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

86
86
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

76
76
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

34
34
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

108
108
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

489
489
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

101
101
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

337
337
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

450
450
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

312
312
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

222
222
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

196
196
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

58
58
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

73
73
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

252
252
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

59
59
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

271
271
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

101
101
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

427
427
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

422
422
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

183
183
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

243
243
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

427
427
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

59
59

Meer sportnieuws