Degryse met punt van kritiek na afscheid Hazard

249
Degryse met punt van kritiek na afscheid Hazard

Er ging woensdag een schokgolf door het Belgische voetbal. Eden Hazard kondigde zijn afscheid aan bij de Rode Duivels. Er werd massaal gereageerd op het nieuws.


Hazard was jarenlang een sterkhouder in onze nationale ploeg. Sinds zijn debuut in 2008 tegen buurland Luxemburg kwam hij maar liefst 126 keer in actie voor ons land (33 goals). Op het EK 2016 en het WK 2018 liet hij de hele wereld meegenieten van zijn onversneden klasse. Hazard gaat de geschiedenis in als een van de allerbeste internationals die ons land ooit gekend heeft, en zal ongetwijfeld hard gemist worden. Het is nu aan de jongere generatie om het stokje over te nemen van de Real Madrid-speler.

Thibaut Courtois en Jan Vertonghen lieten zich al uit over het nieuws. Ook Marc Degryse kwam al met een reactie. De ex-international vindt dat Hazard wel nog even verder had kunnen doen voor de Duivels. "Dit afscheid hoefde nu nog niet", zegt hij bij Het Laatste Nieuws. "Hij is nog jong. Op dit WK presteren veel spelers die nog een pak ouder zijn dan hem. In zijn plaats had ik de deur op een kier laten staan." Degryse denkt dat Hazard een duidelijk signaal geeft: de beste versie van zichzelf ligt in het verleden. "Maar dat hij er nu al mee stopt, is een beetje toegeven dat hij dat niet meer wordt. Als hij die drive niet meer kan vinden, is het voorbij."

REAL MADRID
Zonder interlandverplichtingen kan Hazard zich volledig focussen op zijn club Real Madrid. Daar wilde het nog niet vlotten sinds zijn komst van Chelsea FC. Een transfer zou soelaas kunnen brengen. In die context meldt Sport.fr dat Juventus nog steeds interesse toont voor Hazard. Ook onze landgenoot ziet wel iets in een overgang naar Turijn. Die komt er mogelijk wel pas volgende zomer.

LEES OOK: Wittebroodsweken voorbij: druk op Mark van Bommel

Te vroeg?

Meest recent

'De Bruyne schittert met Duivels: Allegri grijpt in bij Napoli'

Na een uiterst lange interlandperiode, staan de Rode Duivels weer klaar om het seizoen te hervatten ...

2
2
‘Abrupt einde dreigt voor Vitor Bruno bij Anderlecht’

Vitor Bruno is amper drie maanden trainer van Anderlecht en spreekt nu al openlijk over zijn eigen ...

48
48
'Club Brugge blijft cashen: toptransfer Carlos Forbs'

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw miljoenen euro's aan transferinkomsten in huis. En ook ...

68
68
Beveren ziet straffe reeks eindigen: "Niet goed genoeg"

De openingswedstrijd van de achtste speeldag in de Jupiler Pro League heeft meteen een verrassing ...

31
31
"Union was de enige club waar ik naartoe wilde"

Het was alweer een zeer bewogen transferzomer voor Union, waarin het op de valreep nog een paar ...

37
37
Kompany lacht in vuistje na dol slot, zorgen om Openda

Vrijdagavond werden ook de grote buitenlandse competities weer op gang getrapt. Vincent Kompany zal ...

149
149
Lommel maakt einde aan Beverse heerschappij op Freethiel

SK Beveren heeft vrijdagavond zijn eerste thuisnederlaag van het seizoen geleden. Na een negen op ...

35
35
Flames morsen met kansen, maar zetten stap richting WK

De Red Flames hebben vrijdagavond een nieuwe stap gezet richting kwalificatie voor het WK. In hun ...

61
61
Dender voorlopig op kop in 1B, ook Eupen blijft meedraaien

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend weer gevoetbald na de interlandbreak. Op de ...

51
51
Beale is opvallend hard voor revelatie Essevee

Na zeven speeldagen herbergt de Jupiler Pro League al enkele aangename verrassingen. Charleroi is de ...

64
64
'Woekerwinst van 30 miljoen lonkt voor Union'

Geen ploeg die de voorbije jaren zo'n indrukwekkend transferbeleid voerde als Union. De Brusselaars ...

76
76
Charleroi slaat fraaie slag: volgende revelatie verlengt

Het wordt dit weekend in de Jupiler Pro League onder meer uitkijken of Charleroi zal kunnen blijven ...

4
4
Jaecques doet ambities Antwerp en Vandenhaute uit de doeken

Bij Antwerp is er in de zomer een nieuw tijdperk begonnen. Vrijwel de hele voorbereiding op het ...

174
174
Vanderbiest geeft hét recept voor wederopstanding Mechelen

Nu de Jupiler Pro League weer op gang komt, zullen ze bij KV Mechelen liefst zo snel mogelijk uit de ...

76
76
‘Schandaal kost City Haaland: recordtransfer ligt klaar’

Erling Haaland kan in 2027 voor de duurste transfer ooit zorgen. Het schuldig verdict tegen ...

161
161
Hubert met handen in haar: ziekenboeg Union puilt uit

De Jupiler Pro League wordt dit weekend weer afgetrapt. Op de achtste speeldag verdedigt Union zijn ...

80
80
Rode Duivels treffen in november nieuwe bondscoach

De Rode Duivels zullen toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op hun start in de ...

118
118
Vannieuwkerke huivert: Geldkraan definitief toegedraaid?

Karl Vannieuwkerke kreeg zopas een zware shock te verwerken. De veelzijdige presentator is betrokken ...

81
81
'Genk en Club Brugge mogen fluiten naar toptarget'

De wintermercato is nog ver weg, maar achter de schermen wordt er uiteraard niet stilgezeten in de ...

185
185
De Mil deelt ook goed nieuws uit ziekenboeg AA Gent

Na zeven speeldagen is AA Gent samen met Union de fiere leider in onze competitie. Om verder te gaan ...

76
76
Ronaldo haalt snoeihard uit: "Hij moet stoppen met botox!"

Cristiano Ronaldo laat opnieuw van zich horen, en dat doet hij op een manier die voor de nodige ...

108
108
Alderweireld viert comeback: Antwerp maakt fans al warm

Er waait sinds kort een frisse wind bij Antwerp, waar Wouter Vandenhaute het roer overnam van Paul ...

210
210
Leko hakt knopen door: zomeraanwinsten Club vallen af

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij La Louvière, waar het vorig seizoen nog verrassend ...

310
310
Thorup klopt op tafel: crisisstemming bij KRC Genk

De competitiestart verliep niet van een leien dakje bij KRC Genk, dat na zeven speeldagen amper ...

262
262
Leko dropt hint: onuitgegeven opstelling Club Brugge?

Club Brugge hervat de competitie met een bezoek aan La Louvière. Op papier is de ...

391
391

Meer sportnieuws