Degryse met punt van kritiek na afscheid Hazard

door
Degryse met punt van kritiek na afscheid Hazard

Er ging woensdag een schokgolf door het Belgische voetbal. Eden Hazard kondigde zijn afscheid aan bij de Rode Duivels. Er werd massaal gereageerd op het nieuws.


Hazard was jarenlang een sterkhouder in onze nationale ploeg. Sinds zijn debuut in 2008 tegen buurland Luxemburg kwam hij maar liefst 126 keer in actie voor ons land (33 goals). Op het EK 2016 en het WK 2018 liet hij de hele wereld meegenieten van zijn onversneden klasse. Hazard gaat de geschiedenis in als een van de allerbeste internationals die ons land ooit gekend heeft, en zal ongetwijfeld hard gemist worden. Het is nu aan de jongere generatie om het stokje over te nemen van de Real Madrid-speler.

Thibaut Courtois en Jan Vertonghen lieten zich al uit over het nieuws. Ook Marc Degryse kwam al met een reactie. De ex-international vindt dat Hazard wel nog even verder had kunnen doen voor de Duivels. "Dit afscheid hoefde nu nog niet", zegt hij bij Het Laatste Nieuws. "Hij is nog jong. Op dit WK presteren veel spelers die nog een pak ouder zijn dan hem. In zijn plaats had ik de deur op een kier laten staan." Degryse denkt dat Hazard een duidelijk signaal geeft: de beste versie van zichzelf ligt in het verleden. "Maar dat hij er nu al mee stopt, is een beetje toegeven dat hij dat niet meer wordt. Als hij die drive niet meer kan vinden, is het voorbij."

REAL MADRID
Zonder interlandverplichtingen kan Hazard zich volledig focussen op zijn club Real Madrid. Daar wilde het nog niet vlotten sinds zijn komst van Chelsea FC. Een transfer zou soelaas kunnen brengen. In die context meldt Sport.fr dat Juventus nog steeds interesse toont voor Hazard. Ook onze landgenoot ziet wel iets in een overgang naar Turijn. Die komt er mogelijk wel pas volgende zomer.

LEES OOK: Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Te vroeg?

Meest recent

'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

4
4
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

51
51
Dilemma voor Leko: opvallende wissel bij Club Brugge?

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

55
55
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

19
19
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

381
381
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

234
234
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

100
100
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

279
279
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

815
815
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

121
121
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

311
311
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

115
115
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

217
217
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

306
306
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

32
32
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

224
224
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

320
320
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

120
120
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

187
187
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

161
161
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

326
326
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

197
197
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

217
217
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

232
232

Meer sportnieuws