TRANSFERUURTJE: 'Club casht gigawinst, knaltransfer Hazard'

3374
TRANSFERUURTJE: 'Club casht gigawinst, knaltransfer Hazard'

De WK-eindronde in Qatar draait op volle toeren, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Tottenham Hotspur heeft zijn zinnen gezet op Andreas Skov Olsen. Eerder deze week meldde The Sun dat de Spurs in januari mogelijk al een bod zouden neerleggen. Of Blauw-Zwart dan ook bereid zal zijn om mee te werken aan een eventuele transfer, valt te betwijfelen. Maar moest het toch tot een deal komen, zal het daar sowieso een forse winst aan overhouden. Bij het 'CIES' wordt zijn marktwaarde nu al op 26 miljoen euro geschat, terwijl Club slechts 6 miljoen euro betaalde.

AA Gent laat slechte financiële cijfers noteren. En die zouden ook stevig hun weerslag kunnen hebben op de spelersgroep. Spelers met een aflopend contract zouden moeten vrezen voor een nieuw voorstel. Als ze er een krijgen, zal dat hoogstwaarschijnlijk aan mindere voorwaarden zijn. Volgens Het Nieuwsblad staat er daardoor een vraagteken achter de toekomst van Sven Kums, Michael Ngadeu en Vadis Odjidja.

BUITENLAND

Volgens AS is Carlo Ancelotti het vertrouwen in Eden Hazard volledig verloren. Het lijkt dan ook stilaan tijd voor een transfer, zeker omdat Real ook wil verlost zijn van zijn zware salaris. En één club zou bereid zijn om daarmee te helpen. Zo meldt Sport.fr via Spaanse media dat Juventus nog steeds belangstelling toont. Volgens de genoemde bron zou Hazard een overgang naar Turijn ook zelf zien zitten.

Real Madrid wil Jude Bellingham, maar niet voor elke prijs. Fichajes weet dat de Madrilenen tot maximaal 120 miljoen euro willen gaan, terwijl Borussia Dortmund wel eens tot 150 miljoen zou kunnen vragen. Real houdt ook alternatieven achter de hand. Zo zou het ook denken aan Enzo Fernandez van SL Benfica. Die is met een prijskaartje van 85 miljoen een pak goedkoper.

Volgens de website Goal.com heeft Chelsea zijn oog laten vallen op Kingsley Coman van FC Bayern Munchen. Manager Graham Potter zou zelf heel hard aandringen op de komst van Coman en er zou ondertussen ook al contact geweest zijn tussen de twee besturen van de topclubs.

De Portugese journalist Pedro Sepulveda beweert dat Cristiano Ronaldo het krankzinnige voorstel van Al-Nassr naast zich neer heeft gelegd. Hij zou nog steeds hopen op een Europese club waarmee hij Champions League-voetbal kan spelen. De kans dat hij zo'n club zal vinden is op dit moment echter redelijk klein. En volgens transferwatcher Fabrizio Romano zou Al-Nassr al aan een nieuw voorstel werken.

De straffe prestaties van Josko Gvardiol op het WK zijn niet onopgemerkt gebleven. Verschillende grote clubs zoals Chelsea FC, FC Barcelona en Tottenham Hotspur zouden zijn situatie dan ook van dichtbij opvolgen. En ook Real Madrid blijkt bijzonder gecharmeerd door de Kroaat. De Italiaanse transferwatcher Alfredo Pedullà weet dat Real liefst 90 miljoen euro over heeft voor zijn komst.

LEES OOK: 'Schok bij Club: Barcelona komt opnieuw aankloppen'

Hoeveel zal Skov Olsen Tottenham kosten?

Meest recent

Bruno ontdekt 'nieuwe chouchou' bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht is Neerpede al jarenlang hét lichtpunt binnen de club. Onder Vitor Bruno ...

80
80
Tevreden Thorup vreest voor zware blessure bij KRC Genk

KRC Genk heeft de rug weten te rechten tegen KVC Westerlo. Ze wonnen alsnog met 3-2. Trainer Jess ...

82
82
‘Carrick flikt het: Tielemans al slachtoffer voor debuut’

Youri Tielemans kreeg tegen AC Milan meteen een plaats in de basis, maar de 2-4-nederlaag legde ook ...

53
53
Leko streng voor 'man van de match': "Niet de beste versie"

Club Brugge won makkelijk met 0-3 van een OHL dat alweer drie goals om de oren kreeg. Trainer Ivan ...

263
263
'Lucas Stassin op weg naar de Premier League'

Lucas Stassin lijkt bezig aan zijn laatste weken bij AS Saint-Étienne. De 21-jarige Belgische ...

34
34
Anderlecht heeft er nieuwe publiekslieveling bij

RSC Anderlecht is goed begonnen aan het seizoen. De Brusselaars zijn zeker van Europees voetbal en ...

190
190
'Bornauw alweer weg bij Leeds: deze club drukt door'

Enkele jaren geleden leek hij nog één van de toekomstige leiders van de defensie van ...

59
59
Mechele doet straffe belofte na knallende start Club

De voorbije jaren schoot Club Brugge in de competitie vaak moeizaam uit de startblokken, maar dat ...

305
305
KV Kortrijk laat stunt liggen: "Dan hadden we gewonnen"

KV Kortrijk blijft voorlopig achter met een nul op zes. De Kerels keerden terug op het hoogste ...

205
205
Ajax baalt keihard na vertrek Godts: Cruijff reageert

Nadat Youri Tielemans al bij Manchester United tekende, heeft zaterdag een tweede Rode Duivel deze ...

277
277
Racing Genk overleeft dramatische start met straf vervolg

Het is misschien vroeg, maar na een kwartier spelen leek het lot van Jesse Thorup al aan een zijden ...

119
119
Beerschot laat nog een jong talent vertrekken

Bij Beerschot was er zaterdag heel wat transferactiviteit. Daags voor hun eerste competitiewedstrijd ...

49
49
Club freewheelt naar zege na gruwelijke blunder ex-doelman

Club Brugge kent voorlopig een foutloos parcours in de Jupiler Pro League. De landskampioen haalde ...

232
232
"Ici c'est Paris": Godts heeft droomtransfer beet

De laatste twee weken was de toekomst van Mika Godts een hot item, nadat hij in Porto gespot werd in ...

91
91
Arne Engels rondt fraaie recordtransfer af

Na de aanstelling van Rudi Garcia verdween hij uit beeld bij de Rode Duivels, maar Arne Engels kan ...

73
73
Horrordebuut voor nieuwe Lierse T1: Virton viert feest

Het debuut van Arno Van den Abbeel als coach van Lierse draaide uit op een stevige sof. De ...

67
67
Club-fans ergeren zich ondanks voorsprong aan één man

Club Brugge nam vorige week een uitstekende competitiestart met een ruime zege tegen KV Kortrijk. ...

397
397
Antwerp neemt blitzstart: Compper ziet nog werkpunt

Weinigen hadden het verwacht voor de start van het seizoen, maar Antwerp pronkt na twee speeldagen ...

202
202
'Straffe job Pocognoli: meer details bekend'

Belgische trainers lijken alsmaar meer 'hot' te worden over het Kanaal. Nadat Philippe Clement in de ...

75
75
Antwerp verbaast en plukt pion weg bij Beerschot

Antwerp kende een zeer moeilijke zomer, maar is het seizoen wel uitstekend begonnen. De Great Old ...

360
360
Ongewijzigd Club tegen OHL, sterkhouder terug bij Genk

Zaterdag gaat de tweede speeldag in de Jupiler Pro League verder en met Club Brugge en KRC Genk ...

33
33
Vernieuwd Antwerp legt ook tweede promovendus over de knie

Een sterk vernieuwd Antwerp heeft voorlopig de perfecte start te pakken. The Great Old koos zijn ...

117
117
‘Club Brugge dumpt Adedeji: pijnlijke waarheid komt boven’

Club Brugge haakt definitief af voor Noah Adedeji-Sternberg. Opvallend, want blauw-zwart had al een ...

901
901
'Anderlecht legt bod neer voor smaakmaker uit Duitsland'

RSC Anderlecht duwt heel hard door om zo snel mogelijk aanvallende versterking voor te stellen. ...

561
561
Amy Sonck doet vader Wesley zweten: bloedheet spektakel

Wie dacht dat Wesley Sonck als vader van Amy wel wat gewoon was, kreeg op Instagram een verrassende ...

190
190

Meer sportnieuws