TRANSFERUURTJE: 'Club casht gigawinst, knaltransfer Hazard'

3374 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club casht gigawinst, knaltransfer Hazard'

De WK-eindronde in Qatar draait op volle toeren, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Tottenham Hotspur heeft zijn zinnen gezet op Andreas Skov Olsen. Eerder deze week meldde The Sun dat de Spurs in januari mogelijk al een bod zouden neerleggen. Of Blauw-Zwart dan ook bereid zal zijn om mee te werken aan een eventuele transfer, valt te betwijfelen. Maar moest het toch tot een deal komen, zal het daar sowieso een forse winst aan overhouden. Bij het 'CIES' wordt zijn marktwaarde nu al op 26 miljoen euro geschat, terwijl Club slechts 6 miljoen euro betaalde.

AA Gent laat slechte financiële cijfers noteren. En die zouden ook stevig hun weerslag kunnen hebben op de spelersgroep. Spelers met een aflopend contract zouden moeten vrezen voor een nieuw voorstel. Als ze er een krijgen, zal dat hoogstwaarschijnlijk aan mindere voorwaarden zijn. Volgens Het Nieuwsblad staat er daardoor een vraagteken achter de toekomst van Sven Kums, Michael Ngadeu en Vadis Odjidja.

BUITENLAND

Volgens AS is Carlo Ancelotti het vertrouwen in Eden Hazard volledig verloren. Het lijkt dan ook stilaan tijd voor een transfer, zeker omdat Real ook wil verlost zijn van zijn zware salaris. En één club zou bereid zijn om daarmee te helpen. Zo meldt Sport.fr via Spaanse media dat Juventus nog steeds belangstelling toont. Volgens de genoemde bron zou Hazard een overgang naar Turijn ook zelf zien zitten.

Real Madrid wil Jude Bellingham, maar niet voor elke prijs. Fichajes weet dat de Madrilenen tot maximaal 120 miljoen euro willen gaan, terwijl Borussia Dortmund wel eens tot 150 miljoen zou kunnen vragen. Real houdt ook alternatieven achter de hand. Zo zou het ook denken aan Enzo Fernandez van SL Benfica. Die is met een prijskaartje van 85 miljoen een pak goedkoper.

Volgens de website Goal.com heeft Chelsea zijn oog laten vallen op Kingsley Coman van FC Bayern Munchen. Manager Graham Potter zou zelf heel hard aandringen op de komst van Coman en er zou ondertussen ook al contact geweest zijn tussen de twee besturen van de topclubs.

De Portugese journalist Pedro Sepulveda beweert dat Cristiano Ronaldo het krankzinnige voorstel van Al-Nassr naast zich neer heeft gelegd. Hij zou nog steeds hopen op een Europese club waarmee hij Champions League-voetbal kan spelen. De kans dat hij zo'n club zal vinden is op dit moment echter redelijk klein. En volgens transferwatcher Fabrizio Romano zou Al-Nassr al aan een nieuw voorstel werken.

De straffe prestaties van Josko Gvardiol op het WK zijn niet onopgemerkt gebleven. Verschillende grote clubs zoals Chelsea FC, FC Barcelona en Tottenham Hotspur zouden zijn situatie dan ook van dichtbij opvolgen. En ook Real Madrid blijkt bijzonder gecharmeerd door de Kroaat. De Italiaanse transferwatcher Alfredo Pedullà weet dat Real liefst 90 miljoen euro over heeft voor zijn komst.

LEES OOK: 'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

Hoeveel zal Skov Olsen Tottenham kosten?

Meest recent

AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

7
7
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

65
65
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

29
29
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

137
137
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

53
53
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

20
20
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

99
99
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

393
393
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

130
130
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

47
47
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

255
255
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

194
194
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

111
111
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

162
162
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

428
428
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

71
71
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

485
485
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

120
120
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

315
315
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

325
325
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

198
198
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

493
493
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

518
518
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

495
495
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

114
114

Meer sportnieuws