TRANSFERUURTJE: 'Club casht gigawinst, knaltransfer Hazard'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club casht gigawinst, knaltransfer Hazard'

De WK-eindronde in Qatar draait op volle toeren, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Tottenham Hotspur heeft zijn zinnen gezet op Andreas Skov Olsen. Eerder deze week meldde The Sun dat de Spurs in januari mogelijk al een bod zouden neerleggen. Of Blauw-Zwart dan ook bereid zal zijn om mee te werken aan een eventuele transfer, valt te betwijfelen. Maar moest het toch tot een deal komen, zal het daar sowieso een forse winst aan overhouden. Bij het 'CIES' wordt zijn marktwaarde nu al op 26 miljoen euro geschat, terwijl Club slechts 6 miljoen euro betaalde.

AA Gent laat slechte financiële cijfers noteren. En die zouden ook stevig hun weerslag kunnen hebben op de spelersgroep. Spelers met een aflopend contract zouden moeten vrezen voor een nieuw voorstel. Als ze er een krijgen, zal dat hoogstwaarschijnlijk aan mindere voorwaarden zijn. Volgens Het Nieuwsblad staat er daardoor een vraagteken achter de toekomst van Sven Kums, Michael Ngadeu en Vadis Odjidja.

BUITENLAND

Volgens AS is Carlo Ancelotti het vertrouwen in Eden Hazard volledig verloren. Het lijkt dan ook stilaan tijd voor een transfer, zeker omdat Real ook wil verlost zijn van zijn zware salaris. En één club zou bereid zijn om daarmee te helpen. Zo meldt Sport.fr via Spaanse media dat Juventus nog steeds belangstelling toont. Volgens de genoemde bron zou Hazard een overgang naar Turijn ook zelf zien zitten.

Real Madrid wil Jude Bellingham, maar niet voor elke prijs. Fichajes weet dat de Madrilenen tot maximaal 120 miljoen euro willen gaan, terwijl Borussia Dortmund wel eens tot 150 miljoen zou kunnen vragen. Real houdt ook alternatieven achter de hand. Zo zou het ook denken aan Enzo Fernandez van SL Benfica. Die is met een prijskaartje van 85 miljoen een pak goedkoper.

Volgens de website Goal.com heeft Chelsea zijn oog laten vallen op Kingsley Coman van FC Bayern Munchen. Manager Graham Potter zou zelf heel hard aandringen op de komst van Coman en er zou ondertussen ook al contact geweest zijn tussen de twee besturen van de topclubs.

De Portugese journalist Pedro Sepulveda beweert dat Cristiano Ronaldo het krankzinnige voorstel van Al-Nassr naast zich neer heeft gelegd. Hij zou nog steeds hopen op een Europese club waarmee hij Champions League-voetbal kan spelen. De kans dat hij zo'n club zal vinden is op dit moment echter redelijk klein. En volgens transferwatcher Fabrizio Romano zou Al-Nassr al aan een nieuw voorstel werken.

De straffe prestaties van Josko Gvardiol op het WK zijn niet onopgemerkt gebleven. Verschillende grote clubs zoals Chelsea FC, FC Barcelona en Tottenham Hotspur zouden zijn situatie dan ook van dichtbij opvolgen. En ook Real Madrid blijkt bijzonder gecharmeerd door de Kroaat. De Italiaanse transferwatcher Alfredo Pedullà weet dat Real liefst 90 miljoen euro over heeft voor zijn komst.

LEES OOK: Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Hoeveel zal Skov Olsen Tottenham kosten?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

19
19
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

106
106
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

39
39
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

42
42
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

291
291
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

86
86
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

146
146
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

127
127
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

553
553
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

384
384
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

526
526
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

241
241
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

225
225
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

230
230
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

235
235
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

62
62
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

81
81
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

438
438
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

679
679
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

519
519
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

301
301
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

513
513
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

750
750
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

444
444
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

451
451

Meer sportnieuws