TRANSFERUURTJE: 'Club casht gigawinst, knaltransfer Hazard'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club casht gigawinst, knaltransfer Hazard'

De WK-eindronde in Qatar draait op volle toeren, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Tottenham Hotspur heeft zijn zinnen gezet op Andreas Skov Olsen. Eerder deze week meldde The Sun dat de Spurs in januari mogelijk al een bod zouden neerleggen. Of Blauw-Zwart dan ook bereid zal zijn om mee te werken aan een eventuele transfer, valt te betwijfelen. Maar moest het toch tot een deal komen, zal het daar sowieso een forse winst aan overhouden. Bij het 'CIES' wordt zijn marktwaarde nu al op 26 miljoen euro geschat, terwijl Club slechts 6 miljoen euro betaalde.

AA Gent laat slechte financiële cijfers noteren. En die zouden ook stevig hun weerslag kunnen hebben op de spelersgroep. Spelers met een aflopend contract zouden moeten vrezen voor een nieuw voorstel. Als ze er een krijgen, zal dat hoogstwaarschijnlijk aan mindere voorwaarden zijn. Volgens Het Nieuwsblad staat er daardoor een vraagteken achter de toekomst van Sven Kums, Michael Ngadeu en Vadis Odjidja.

BUITENLAND

Volgens AS is Carlo Ancelotti het vertrouwen in Eden Hazard volledig verloren. Het lijkt dan ook stilaan tijd voor een transfer, zeker omdat Real ook wil verlost zijn van zijn zware salaris. En één club zou bereid zijn om daarmee te helpen. Zo meldt Sport.fr via Spaanse media dat Juventus nog steeds belangstelling toont. Volgens de genoemde bron zou Hazard een overgang naar Turijn ook zelf zien zitten.

Real Madrid wil Jude Bellingham, maar niet voor elke prijs. Fichajes weet dat de Madrilenen tot maximaal 120 miljoen euro willen gaan, terwijl Borussia Dortmund wel eens tot 150 miljoen zou kunnen vragen. Real houdt ook alternatieven achter de hand. Zo zou het ook denken aan Enzo Fernandez van SL Benfica. Die is met een prijskaartje van 85 miljoen een pak goedkoper.

Volgens de website Goal.com heeft Chelsea zijn oog laten vallen op Kingsley Coman van FC Bayern Munchen. Manager Graham Potter zou zelf heel hard aandringen op de komst van Coman en er zou ondertussen ook al contact geweest zijn tussen de twee besturen van de topclubs.

De Portugese journalist Pedro Sepulveda beweert dat Cristiano Ronaldo het krankzinnige voorstel van Al-Nassr naast zich neer heeft gelegd. Hij zou nog steeds hopen op een Europese club waarmee hij Champions League-voetbal kan spelen. De kans dat hij zo'n club zal vinden is op dit moment echter redelijk klein. En volgens transferwatcher Fabrizio Romano zou Al-Nassr al aan een nieuw voorstel werken.

De straffe prestaties van Josko Gvardiol op het WK zijn niet onopgemerkt gebleven. Verschillende grote clubs zoals Chelsea FC, FC Barcelona en Tottenham Hotspur zouden zijn situatie dan ook van dichtbij opvolgen. En ook Real Madrid blijkt bijzonder gecharmeerd door de Kroaat. De Italiaanse transferwatcher Alfredo Pedullà weet dat Real liefst 90 miljoen euro over heeft voor zijn komst.

LEES OOK: Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Hoeveel zal Skov Olsen Tottenham kosten?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

76
76
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

40
40
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

37
37
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

31
31
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

516
516
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

246
246
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

106
106
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

390
390
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

136
136
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

210
210
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

186
186
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

144
144
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

98
98
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

108
108
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

120
120
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

69
69
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

314
314
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

87
87
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

153
153
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

155
155
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

525
525
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

380
380
Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Er zijn van die namen die blijven nazinderen, ook lang nadat het stadionlicht is gedoofd. Sven Kums ...

123
123
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

528
528
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

400
400

Meer sportnieuws