TRANSFERUURTJE: 'Club casht gigawinst, knaltransfer Hazard'

3374
TRANSFERUURTJE: 'Club casht gigawinst, knaltransfer Hazard'

De WK-eindronde in Qatar draait op volle toeren, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Tottenham Hotspur heeft zijn zinnen gezet op Andreas Skov Olsen. Eerder deze week meldde The Sun dat de Spurs in januari mogelijk al een bod zouden neerleggen. Of Blauw-Zwart dan ook bereid zal zijn om mee te werken aan een eventuele transfer, valt te betwijfelen. Maar moest het toch tot een deal komen, zal het daar sowieso een forse winst aan overhouden. Bij het 'CIES' wordt zijn marktwaarde nu al op 26 miljoen euro geschat, terwijl Club slechts 6 miljoen euro betaalde.

AA Gent laat slechte financiële cijfers noteren. En die zouden ook stevig hun weerslag kunnen hebben op de spelersgroep. Spelers met een aflopend contract zouden moeten vrezen voor een nieuw voorstel. Als ze er een krijgen, zal dat hoogstwaarschijnlijk aan mindere voorwaarden zijn. Volgens Het Nieuwsblad staat er daardoor een vraagteken achter de toekomst van Sven Kums, Michael Ngadeu en Vadis Odjidja.

BUITENLAND

Volgens AS is Carlo Ancelotti het vertrouwen in Eden Hazard volledig verloren. Het lijkt dan ook stilaan tijd voor een transfer, zeker omdat Real ook wil verlost zijn van zijn zware salaris. En één club zou bereid zijn om daarmee te helpen. Zo meldt Sport.fr via Spaanse media dat Juventus nog steeds belangstelling toont. Volgens de genoemde bron zou Hazard een overgang naar Turijn ook zelf zien zitten.

Real Madrid wil Jude Bellingham, maar niet voor elke prijs. Fichajes weet dat de Madrilenen tot maximaal 120 miljoen euro willen gaan, terwijl Borussia Dortmund wel eens tot 150 miljoen zou kunnen vragen. Real houdt ook alternatieven achter de hand. Zo zou het ook denken aan Enzo Fernandez van SL Benfica. Die is met een prijskaartje van 85 miljoen een pak goedkoper.

Volgens de website Goal.com heeft Chelsea zijn oog laten vallen op Kingsley Coman van FC Bayern Munchen. Manager Graham Potter zou zelf heel hard aandringen op de komst van Coman en er zou ondertussen ook al contact geweest zijn tussen de twee besturen van de topclubs.

De Portugese journalist Pedro Sepulveda beweert dat Cristiano Ronaldo het krankzinnige voorstel van Al-Nassr naast zich neer heeft gelegd. Hij zou nog steeds hopen op een Europese club waarmee hij Champions League-voetbal kan spelen. De kans dat hij zo'n club zal vinden is op dit moment echter redelijk klein. En volgens transferwatcher Fabrizio Romano zou Al-Nassr al aan een nieuw voorstel werken.

De straffe prestaties van Josko Gvardiol op het WK zijn niet onopgemerkt gebleven. Verschillende grote clubs zoals Chelsea FC, FC Barcelona en Tottenham Hotspur zouden zijn situatie dan ook van dichtbij opvolgen. En ook Real Madrid blijkt bijzonder gecharmeerd door de Kroaat. De Italiaanse transferwatcher Alfredo Pedullà weet dat Real liefst 90 miljoen euro over heeft voor zijn komst.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Hoeveel zal Skov Olsen Tottenham kosten?

Meest recent

Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

170
170
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

42
42
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

16
16
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

77
77
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

28
28
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

122
122
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

192
192
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

376
376
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

220
220
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

230
230
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

55
55
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

291
291
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

135
135
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

42
42
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

30
30
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

45
45
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

37
37
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

115
115
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

104
104
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

59
59
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

39
39
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

27
27
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

40
40
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

132
132

Meer sportnieuws