'Transfer lonkt al voor Nemeth en Godts'

door
'Transfer lonkt al voor Nemeth en Godts'

Bij KRC Genk likken ze nog steeds hun wonden. Andres Nemeth en Mika Godts gaan KRC Genk zo goed als zeker verlaten in 2023. De kans is niet onbestaande dat de twee talenten naar het buitenland gaan vertrekken. Gaan zij in januari al andere oorden opzoeken?


Nemeth is ongeduldig en wil spelen. Met Federico Pasterello heeft hij een internationale makelaar en er zou interesse zijn vanuit het buitenland. Nochtans bestaat de kans dat Paul Onuachu en Ally Samatta volgend jaar niet meer in Limburg spelen, toch wil de 20-jarige aanvaller niet langer wachten. De kans is dus groot dat hij in januari al gaat vertrekken. Ook Sekou Diawara, nog een jonge spits, zijn toekomst is onduidelijk. Hij is ook einde contract. "Met Nemeth wordt het moeilijk. Hij wil kiezen voor een ander project", aldus Dimitri De Condé bij TVL Sportcafé.

VRANCKEN

Godts wilde volgens Het Belang van Limburg financiële en sportieve garanties. Die sportieve garanties moesten zelfs op papier staan, maar daar wenste Genk niet in mee te gaan. Ook hij kan rekenen op buitenlandse interesse, dat was al het geval toen Genk hem ging weghalen bij Anderlecht. Of gaan er nog Belgische topclubs doorduwen voor de aanvallende middenvelder? Bij Racing Genk is Wouter Vrancken uiteraard teleurgesteld dat de twee jonge talenten wellicht vertrekken.

"Heel jammer, want we staken veel tijd in die twee jongens. Maar ik sta helemaal achter de beslissing van de club. Als spelers en entourage niet willen meestappen in het verhaal, dan is dat hun keuze.” Nemeth en Godts spelen de komende weken en maanden bij Jong Genk, waar de club ook versterking voor zal halen. Zo dreigen ze ook daar mogelijk op de bank te gaan belanden.

LEES OOK: Fans in complete shock om zoon Ruud Vormer

🔥 Wat iedereen nu leest

Mulder gelooft ogen niet bij Club:
Mulder gelooft ogen niet bij Club: "Transferwaarde van 70 miljoen"
Amy Sonck fronst: papa Wesley zorgt voor rode oortjes
Amy Sonck fronst: papa Wesley zorgt voor rode oortjes

Gaan zij in januari al vertrekken?

Meest recent

'Westerlo gaat voor transferstunt: bod neergelegd'

KVC Westerlo is niet goed begonnen aan het seizoen. Heel wat spelers willen de club nog verlaten en ...

5
5
'Ordoñez-vete escaleert: nieuwe elementen duiken op'

Club Brugge heeft vlak voor het sluiten van de transferperiode te maken met een nieuw ...

116
116
Jan Vertonghen deelt bericht dat door merg en been gaat

Jan Vertonghen is ondertussen profvoetballer af, toch draagt hij al zijn ex-clubs nog een warm hart ...

28
28
Gilbert Bodart ontploft en valt Wilmots keihard aan

Standard leed zaterdagavond gezichtsverlies door op eigen veld met 0-3 te verliezen van Cercle ...

120
120
Vanderbiest springt uit vel: "Heb het 2000 keer gezegd"

Na vijf speeldagen is de eerste competitienederlaag voor KV Mechelen een feit dit seizoen. Malinwa ...

134
134
'Transferalarm Club: volgende sterkhouder wil vertrekken'

Club Brugge leek grotendeels klaar met zijn huiswerk, maar dreigt alsnog een woelig slot van de ...

516
516
'Lammens-deal: Sky Sports onthult exacte transfersom'

Antwerp FC won zondagmiddag van KV Mechelen en dat zonder één van zijn vaste ...

421
421
Everton opent nieuw stadion met zege: De Cuyper ziet af

Everton FC heeft zijn nieuwe stadion een gepaste vuurdoop in de Premier League geschonken. De ...

213
213
Amy Sonck fronst: papa Wesley zorgt voor rode oortjes

Wesley Sonck was zopas nog te horen als co-commentator bij de wedstrijd tussen Antwerp en KV ...

240
240
Heerlijk beeld: Schoofs reageert op jennende Thoelen

Antwerp FC boekte zondagmiddag een deugddoende thuisoverwinning tegen KV Mechelen: 2-1. Daar speelde ...

133
133
Striemend fluitconcert op Sclessin: "Lieten ons opeten"

Standard was behoorlijk goed aan het seizoen begonnen, maar zakte zaterdag grandioos door de ...

66
66
Antwerp in extase: met tien en een wereldgoal voorbij KVM

Voor de eerste keer dit seizoen heeft KV Mechelen een wedstrijd verloren in de Jupiler Pro League. ...

132
132
Club lacht tanden bloot: nieuwe muilpeer Rangers

Club Brugge heeft woensdagavond alle kansen om zich te plaatsen voor de League Phase van de ...

689
689
Jutta Leerdam trakteert iedereen op weergaloze beelden

Jutta Leerdam moeten we ongetwijfeld niet meer voorstellen aan jullie. De Nederlandse topschaatster ...

47
47
Anderlecht naar Conference League? Dit zeggen de stats

RSC Anderlecht liet zijn competitiematch van dit weekend tegen AA Gent uitstellen. De Brusselaars ...

263
263
'Totale exodus bij City: nog vier grote namen weg'

Manchester City heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen al beet en ging zaterdag met 0-2 ...

194
194
"Op zijn pik getrapt" - straffe reïncarnatie bij Genk

KRC Genk kan met een gerust gemoed toeleven naar de return tegen Lech Poznan in de laatste voorronde ...

125
125
'Club kijkt gespannen toe: pittige clash in dossier-Tzolis'

Club Brugge dreigt een woelig einde van de mercato tegemoet te gaan. Zo zorgt het ...

607
607
Vader Courtois dropt nieuwe details in Tedesco-saga

Zondagavond werkt Real Madrid zijn tweede competitiematch af op bezoek bij Real Oviedo. Bij de ...

292
292
Italiaanse pers laat zich helemaal gaan na debuut De Bruyne

Kevin De Bruyne heeft zijn officiële debuut als speler van SSC Napoli gemaakt. En dat deed de ...

265
265
Transferkoorts bij Antwerp, vijf wissels bij KVM

Na vier speeldagen hebben Antwerp FC en KV Mechelen nog steeds niet verloren. De kans is groot dat ...

93
93
“Niet normaal!” - Fans in complete shock om zoon Ruud Vormer

Voor Ruud Vormer kwam er onlangs een einde aan een prachtige carrière. De ex-speler van Club ...

860
860
TRANSFERUURTJE: 'Transferoorlog Club, last-minute vertrek Vermeeren'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste weken bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

510
510
Malick Fofana laat monden openvallen: “Genie maakt verschil”

Malick Fofana komt volledig boven water op het allerhoogste niveau. De voormalige buitenspeler van ...

182
182
Zulte Waregem vloekt op arbitrage: “Elke keer opnieuw"

Zulte Waregem ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen competitieleider STVV. Zo wist Essevee nog ...

158
158

Meer sportnieuws