"De volgende club van Eden Hazard? Antwerp!"

door

Eden Hazard moet volgend seizoen dringend een nieuwe club vinden. De Rode Duivel gaf al aan dat hij in januari niet van club zal veranderen. Analisten Arnar Vidarsson en Dennis van Wijk geven de aanvallende middenvelder alvast wat transferraad. En die is best opvallend.


Van Wijk zou het een goede zaak vinden voor Hazard als hij terugkeert naar Chelsea. Bij de Engelse topclub kende Hazard er zijn hoogdagen en groeide hij uit tot één van de allerbeste spelers in de Premier League. Mede daardoor betaalde Real Madrid ruim 100 miljoen euro om hem daar weg te halen.

"Chelsea zou een goede club zijn. Hij wordt er op handen gedragen en ze zouden hem met open armen ontvangen. In Engeland hebben ze respect voor hun grootheden. Hij zou er niet meteen in de basis staan, maar wel veel meer spelen dan bij Real Madrid. Al zou Hazard daar dan wel financieel moeten inleveren”, zei hij in Villa Sporza

RODE DUIVELS

Vidarsson is het daar niet mee eens. "Hazard moet naar een competitie gaan waar het tempo minder hoog ligt (de Serie A?, nvdr.). Naar de Jupiler Pro League? Ja, naar Antwerp", lacht de ex-middenvelder. Uiteraard is dit als grap bedoeld, want Hazard is compleet onhaalbaar voor de Great Old. Hazard is een grootverdiener bij Real Madrid en zou zelfs bij een transfer naar pakweg Chelsea moeten inleveren. Antwerp haalde de afgelopen jaren heel wat ex-Rode Duivels in huis met onder meer Radja Nainggolan, Toby Alderweireld, Steven Defour, Kevin Mirallas en Jelle Van Damme. Dat was niet altijd een groot succes.

LEES OOK: 'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Gaat Hazard ooit in de Belgische competitie spelen?

Meest recent

Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

83
83
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

56
56
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

115
115
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

237
237
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

389
389
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

311
311
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

53
53
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

265
265
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

214
214
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

277
277
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

285
285
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

161
161
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

502
502
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

639
639
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

453
453
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

236
236
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

112
112
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

650
650
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

366
366
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

393
393
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

441
441
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

253
253
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

184
184
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

402
402
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

840
840

Meer sportnieuws