Exit Flick bij Duitsland? Verrassende opvolger genoemd

door
Exit Flick bij Duitsland? Verrassende opvolger genoemd

Het dramatisch verlopen WK in Qatar heeft voor heel wat beroering gezorgd in Duitsland. Het team van Flick liet zich een stevige loer draaien door de Japanners en moest al na één ronde het wereldkampioenschap verlaten. Het drama van Qatar zal vermoedelijk niet zonder gevolgen blijven.


Volgens het Duitse Kicker zal Hansi Flick weldra zelf opstappen als bondscoach. De 57-jarige Duitser zag afgelopen maandag al Oliver Bierhoff vertrekken bij de Duitse voetbalbond als technisch directeur en zou specifieke voorwaarden hebben gesteld om alsnog aan te blijven. Het is maar zeer de vraag of die voorwaarden worden ingevuld en/of Flick nog het vertrouwen behoudt van zijn leidinggevenden.

Een opvolger zou ook al klaarstaan en dat is niemand minder dan Thomas Tuchel. De 49-jarige trainer werd in september nog ontslagen als coach van Chelsea en was eerder actie bij Borussia Dortmund. Tuchel gaf zelf al aan dat hij openstaat voor een rol als bondscoach. Voor de functie van technische directeur circuleren dan weer de namen van Fredi Bobic en Ralf Rangnic.

NIEUW FIASCO
In 2018 zat het WK van Duitsland er al na één ronde op in Rusland en ook dit jaar was er geen beterschap voor Die Mannschaft. Een zege in de laatste groepswedstrijd tegen Costa Rica was finaal niet voldoende, aangezien Japan ook nog eens tegen Spanje stuntte.


Zou Tuchel een goede keuze zijn voor Duitsland?

Meest recent

Privéleven ontspoort: Herman Brusselmans breekt helemaal

Er was een tijd dat Herman Brusselmans overal was. Op televisie, aan tafel bij ...

6
6
Nieuwe spits Anderlecht: Renard krijgt messcherpe voorwaarde

Coach Besnik Hasi benadrukte het na de thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi nog maar eens. RSC ...

92
92
Club-speler ergert Leko: oorzaak voor bloedlip gevonden

Ivan Leko heeft de start van zijn tweede ambstermijn als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. ...

301
301
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern dokt voor nieuwe spits'

Bayern München heeft een spectaculaire eerste helft van het seizoen achter de rug. Maar de club ...

83
83
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

221
221
Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

42
42
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

488
488
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

111
111
'Union blijft cashen: topcompetitie wenkt voor openbaring'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

165
165
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

846
846
'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

297
297
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

301
301
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

196
196
Bloederig incident Standard-STVV: ploegmaats verketteren Nkada

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

515
515
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

554
554
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

260
260
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

130
130
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

202
202
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

606
606
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

400
400
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

217
217
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

377
377
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

129
129
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

316
316
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

293
293

Meer sportnieuws