TRANSFERUURTJE: 'Club strikt verdediger, titanenstrijd om Tielemans'

425 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club strikt verdediger, titanenstrijd om Tielemans'

De WK-eindronde in Qatar draait op volle toeren, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

The Athletic
weet dat Bright Arrey-Mbi (19) zijn handtekening zou gezet hebben bij Club Brugge. De jonge Duitser komt over van Bayern München, dat hem uitleent aan Hannover 96. Het is niet duidelijk hoeveel Club zou betalen voor de verdediger. De landskampioen moet het nieuws zelf nog bevestigen.

Andreas Skov Olsen is erg gewild door Tottenham Hotspur, dat zijn WK-prestaties van dichtbij volgde. Volgens The Sun is de interesse van de Engelse topclub in de Deen alleen maar nog toegenomen. Het medium weet verder ook dat Tottenham niet bereid is om te gaan wachten tot het einde van het seizoen. Zo zouden de Spurs met zekerheid tijdens de wintermercato al een poging willen wagen.

Tijdens het voorbije WK maakte Angelo Preciado bijzonder veel indruk bij Ecuador. Dat leverde hem veel interesse op. Volgens Central Do Flamengo heeft de Braziliaanse topclub Flamengo momenteel de beste papieren. Diverse Braziliaanse media meldden al dat Flamengo tijdens de komende dagen al een voorstel wil neerleggen bij KRC Genk. De Braziliaanse topclub zou namelijk dringend op zoek zijn naar een nieuwe rechtsachter en zou Preciado zelf willen overtuigen met een lucratief contract. Ook Olympique Lyon en Strasbourg worden genoemd.

Selim Amallah is bij Marokko een vaste waarde op het WK. De aanvallende middenvelder deed het de voorbije wedstrijden ook uitstekend, waardoor er ook al sprake zou zijn van de nodige interesse. Zo zou Almeria in januari een poging willen wagen voor Amallah. De Spaanse promovendus zou van de Marokkaan dé vaste pion op het middenveld willen maken.

BUITENLAND

Volgens Marca is Cristiano Ronaldo helemaal rond met Al-Nassr. De stervoetballer tekent voor 2,5 jaar bij de Saudische club en zal er vanaf 1 januari aan de slag gaan. De Portugees zal jaarlijks bijna 200 miljoen euro opstrijken. Daarmee wordt hij in één klap de best betaalde sporter ter wereld.

Het contract van Youri Tielemans bij Leicester City loopt op het einde van het seizoen af. De Rode Duivel wordt daarom al enige tijd gelinkt aan een overstap richting heel wat topclubs. Vorige week raakte bekend dat FC Barcelona geïnteresseerd zou zijn. Volgens Fichajes zou nu ook Real Madrid interesse tonen in Tielemans.

Ook Enzo Fernandez (SL Benfica) zou volgens Marca op de verlanglijst staan van Real. Benfica wil volgens Mundo Deportivo wel boter bij de vis. De Portugese topclub zou naar verluidt 85 miljoen euro willen vangen voor Fernandez, die nog een contract van lange duur heeft tot midden 2027. De Koninklijke broedt op een plannetje om de prijs te drukken. Het zou Renier in de deal willen betrekken en dan zelf nog 70 miljoen willen opleggen.

Jude Bellingham is grof wild bij verschillende grootmachten. Volgens Mundo Deportivo is er een heuse transferoorlog op komst. Daarbij zouden drie topclubs vol met mekaar de strijd aangaan om de handtekening van Bellingham: Liverpool FC, Real Madrid en Manchester City.

Eric ten Hag denkt aan een opvolger van David De Gea, wiens contract eind dit seizoen afloopt. Volgens BILD zou de Nederlander zijn pijlen richten op Yann Sommer (Borussia Mönchengladbach). De Zwitserse doelman is momenteel met zijn land aan de slag op het WK in Qatar.

Volgens Calciomercato dringt Antonio Conte er bij Tottenham op aan om Marcelo Brozovic (30) te halen. Conte en Tottenham onderhandelen over een nieuw contract, maar de Italiaan wil enkel verlengen als de Spurs hun team op verschillende posities versterken. Conte zou van die situatie willen profiteren om de Kroaat naar Londen te halen. Brozovic heeft nog een contract tot midden 2026 bij Internazionale.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

Waar zal Tielemans terechtkomen?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

2
2
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

10
10
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

9
9
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

51
51
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

86
86
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

62
62
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

199
199
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

50
50
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

368
368
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

338
338
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

276
276
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

78
78
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

138
138
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

613
613
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

39
39
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

119
119
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

72
72
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

28
28
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

97
97
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

197
197
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

91
91
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

176
176
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

93
93
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

707
707
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

208
208

Meer sportnieuws