TRANSFERUURTJE: 'Club strikt verdediger, titanenstrijd om Tielemans'

425 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club strikt verdediger, titanenstrijd om Tielemans'

De WK-eindronde in Qatar draait op volle toeren, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

The Athletic
weet dat Bright Arrey-Mbi (19) zijn handtekening zou gezet hebben bij Club Brugge. De jonge Duitser komt over van Bayern München, dat hem uitleent aan Hannover 96. Het is niet duidelijk hoeveel Club zou betalen voor de verdediger. De landskampioen moet het nieuws zelf nog bevestigen.

Andreas Skov Olsen is erg gewild door Tottenham Hotspur, dat zijn WK-prestaties van dichtbij volgde. Volgens The Sun is de interesse van de Engelse topclub in de Deen alleen maar nog toegenomen. Het medium weet verder ook dat Tottenham niet bereid is om te gaan wachten tot het einde van het seizoen. Zo zouden de Spurs met zekerheid tijdens de wintermercato al een poging willen wagen.

Tijdens het voorbije WK maakte Angelo Preciado bijzonder veel indruk bij Ecuador. Dat leverde hem veel interesse op. Volgens Central Do Flamengo heeft de Braziliaanse topclub Flamengo momenteel de beste papieren. Diverse Braziliaanse media meldden al dat Flamengo tijdens de komende dagen al een voorstel wil neerleggen bij KRC Genk. De Braziliaanse topclub zou namelijk dringend op zoek zijn naar een nieuwe rechtsachter en zou Preciado zelf willen overtuigen met een lucratief contract. Ook Olympique Lyon en Strasbourg worden genoemd.

Selim Amallah is bij Marokko een vaste waarde op het WK. De aanvallende middenvelder deed het de voorbije wedstrijden ook uitstekend, waardoor er ook al sprake zou zijn van de nodige interesse. Zo zou Almeria in januari een poging willen wagen voor Amallah. De Spaanse promovendus zou van de Marokkaan dé vaste pion op het middenveld willen maken.

BUITENLAND

Volgens Marca is Cristiano Ronaldo helemaal rond met Al-Nassr. De stervoetballer tekent voor 2,5 jaar bij de Saudische club en zal er vanaf 1 januari aan de slag gaan. De Portugees zal jaarlijks bijna 200 miljoen euro opstrijken. Daarmee wordt hij in één klap de best betaalde sporter ter wereld.

Het contract van Youri Tielemans bij Leicester City loopt op het einde van het seizoen af. De Rode Duivel wordt daarom al enige tijd gelinkt aan een overstap richting heel wat topclubs. Vorige week raakte bekend dat FC Barcelona geïnteresseerd zou zijn. Volgens Fichajes zou nu ook Real Madrid interesse tonen in Tielemans.

Ook Enzo Fernandez (SL Benfica) zou volgens Marca op de verlanglijst staan van Real. Benfica wil volgens Mundo Deportivo wel boter bij de vis. De Portugese topclub zou naar verluidt 85 miljoen euro willen vangen voor Fernandez, die nog een contract van lange duur heeft tot midden 2027. De Koninklijke broedt op een plannetje om de prijs te drukken. Het zou Renier in de deal willen betrekken en dan zelf nog 70 miljoen willen opleggen.

Jude Bellingham is grof wild bij verschillende grootmachten. Volgens Mundo Deportivo is er een heuse transferoorlog op komst. Daarbij zouden drie topclubs vol met mekaar de strijd aangaan om de handtekening van Bellingham: Liverpool FC, Real Madrid en Manchester City.

Eric ten Hag denkt aan een opvolger van David De Gea, wiens contract eind dit seizoen afloopt. Volgens BILD zou de Nederlander zijn pijlen richten op Yann Sommer (Borussia Mönchengladbach). De Zwitserse doelman is momenteel met zijn land aan de slag op het WK in Qatar.

Volgens Calciomercato dringt Antonio Conte er bij Tottenham op aan om Marcelo Brozovic (30) te halen. Conte en Tottenham onderhandelen over een nieuw contract, maar de Italiaan wil enkel verlengen als de Spurs hun team op verschillende posities versterken. Conte zou van die situatie willen profiteren om de Kroaat naar Londen te halen. Brozovic heeft nog een contract tot midden 2026 bij Internazionale.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

Waar zal Tielemans terechtkomen?

Meest recent

Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

67
67
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

4
4
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

94
94
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

59
59
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

64
64
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

427
427
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

394
394
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

210
210
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

290
290
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

79
79
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

150
150
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

182
182
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

89
89
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

155
155
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

73
73
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

176
176
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

173
173
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

27
27
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

207
207
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

444
444
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

291
291
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

88
88
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

954
954
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

539
539
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

608
608

Meer sportnieuws