TRANSFERUURTJE: 'Club strikt verdediger, titanenstrijd om Tielemans'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club strikt verdediger, titanenstrijd om Tielemans'

De WK-eindronde in Qatar draait op volle toeren, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

The Athletic
weet dat Bright Arrey-Mbi (19) zijn handtekening zou gezet hebben bij Club Brugge. De jonge Duitser komt over van Bayern München, dat hem uitleent aan Hannover 96. Het is niet duidelijk hoeveel Club zou betalen voor de verdediger. De landskampioen moet het nieuws zelf nog bevestigen.

Andreas Skov Olsen is erg gewild door Tottenham Hotspur, dat zijn WK-prestaties van dichtbij volgde. Volgens The Sun is de interesse van de Engelse topclub in de Deen alleen maar nog toegenomen. Het medium weet verder ook dat Tottenham niet bereid is om te gaan wachten tot het einde van het seizoen. Zo zouden de Spurs met zekerheid tijdens de wintermercato al een poging willen wagen.

Tijdens het voorbije WK maakte Angelo Preciado bijzonder veel indruk bij Ecuador. Dat leverde hem veel interesse op. Volgens Central Do Flamengo heeft de Braziliaanse topclub Flamengo momenteel de beste papieren. Diverse Braziliaanse media meldden al dat Flamengo tijdens de komende dagen al een voorstel wil neerleggen bij KRC Genk. De Braziliaanse topclub zou namelijk dringend op zoek zijn naar een nieuwe rechtsachter en zou Preciado zelf willen overtuigen met een lucratief contract. Ook Olympique Lyon en Strasbourg worden genoemd.

Selim Amallah is bij Marokko een vaste waarde op het WK. De aanvallende middenvelder deed het de voorbije wedstrijden ook uitstekend, waardoor er ook al sprake zou zijn van de nodige interesse. Zo zou Almeria in januari een poging willen wagen voor Amallah. De Spaanse promovendus zou van de Marokkaan dé vaste pion op het middenveld willen maken.

BUITENLAND

Volgens Marca is Cristiano Ronaldo helemaal rond met Al-Nassr. De stervoetballer tekent voor 2,5 jaar bij de Saudische club en zal er vanaf 1 januari aan de slag gaan. De Portugees zal jaarlijks bijna 200 miljoen euro opstrijken. Daarmee wordt hij in één klap de best betaalde sporter ter wereld.

Het contract van Youri Tielemans bij Leicester City loopt op het einde van het seizoen af. De Rode Duivel wordt daarom al enige tijd gelinkt aan een overstap richting heel wat topclubs. Vorige week raakte bekend dat FC Barcelona geïnteresseerd zou zijn. Volgens Fichajes zou nu ook Real Madrid interesse tonen in Tielemans.

Ook Enzo Fernandez (SL Benfica) zou volgens Marca op de verlanglijst staan van Real. Benfica wil volgens Mundo Deportivo wel boter bij de vis. De Portugese topclub zou naar verluidt 85 miljoen euro willen vangen voor Fernandez, die nog een contract van lange duur heeft tot midden 2027. De Koninklijke broedt op een plannetje om de prijs te drukken. Het zou Renier in de deal willen betrekken en dan zelf nog 70 miljoen willen opleggen.

Jude Bellingham is grof wild bij verschillende grootmachten. Volgens Mundo Deportivo is er een heuse transferoorlog op komst. Daarbij zouden drie topclubs vol met mekaar de strijd aangaan om de handtekening van Bellingham: Liverpool FC, Real Madrid en Manchester City.

Eric ten Hag denkt aan een opvolger van David De Gea, wiens contract eind dit seizoen afloopt. Volgens BILD zou de Nederlander zijn pijlen richten op Yann Sommer (Borussia Mönchengladbach). De Zwitserse doelman is momenteel met zijn land aan de slag op het WK in Qatar.

Volgens Calciomercato dringt Antonio Conte er bij Tottenham op aan om Marcelo Brozovic (30) te halen. Conte en Tottenham onderhandelen over een nieuw contract, maar de Italiaan wil enkel verlengen als de Spurs hun team op verschillende posities versterken. Conte zou van die situatie willen profiteren om de Kroaat naar Londen te halen. Brozovic heeft nog een contract tot midden 2026 bij Internazionale.

LEES OOK: Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Waar zal Tielemans terechtkomen?

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

27
27
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

41
41
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

130
130
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

145
145
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

248
248
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

340
340
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

130
130
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

91
91
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

504
504
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

289
289
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

262
262
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

169
169
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

279
279
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

420
420
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

67
67
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

134
134
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

60
60
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

255
255
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

210
210
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

71
71
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

71
71
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

98
98
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

198
198
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

152
152
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

127
127

Meer sportnieuws