TRANSFERUURTJE: 'Club strikt verdediger, titanenstrijd om Tielemans'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club strikt verdediger, titanenstrijd om Tielemans'

De WK-eindronde in Qatar draait op volle toeren, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

The Athletic
weet dat Bright Arrey-Mbi (19) zijn handtekening zou gezet hebben bij Club Brugge. De jonge Duitser komt over van Bayern München, dat hem uitleent aan Hannover 96. Het is niet duidelijk hoeveel Club zou betalen voor de verdediger. De landskampioen moet het nieuws zelf nog bevestigen.

Andreas Skov Olsen is erg gewild door Tottenham Hotspur, dat zijn WK-prestaties van dichtbij volgde. Volgens The Sun is de interesse van de Engelse topclub in de Deen alleen maar nog toegenomen. Het medium weet verder ook dat Tottenham niet bereid is om te gaan wachten tot het einde van het seizoen. Zo zouden de Spurs met zekerheid tijdens de wintermercato al een poging willen wagen.

Tijdens het voorbije WK maakte Angelo Preciado bijzonder veel indruk bij Ecuador. Dat leverde hem veel interesse op. Volgens Central Do Flamengo heeft de Braziliaanse topclub Flamengo momenteel de beste papieren. Diverse Braziliaanse media meldden al dat Flamengo tijdens de komende dagen al een voorstel wil neerleggen bij KRC Genk. De Braziliaanse topclub zou namelijk dringend op zoek zijn naar een nieuwe rechtsachter en zou Preciado zelf willen overtuigen met een lucratief contract. Ook Olympique Lyon en Strasbourg worden genoemd.

Selim Amallah is bij Marokko een vaste waarde op het WK. De aanvallende middenvelder deed het de voorbije wedstrijden ook uitstekend, waardoor er ook al sprake zou zijn van de nodige interesse. Zo zou Almeria in januari een poging willen wagen voor Amallah. De Spaanse promovendus zou van de Marokkaan dé vaste pion op het middenveld willen maken.

BUITENLAND

Volgens Marca is Cristiano Ronaldo helemaal rond met Al-Nassr. De stervoetballer tekent voor 2,5 jaar bij de Saudische club en zal er vanaf 1 januari aan de slag gaan. De Portugees zal jaarlijks bijna 200 miljoen euro opstrijken. Daarmee wordt hij in één klap de best betaalde sporter ter wereld.

Het contract van Youri Tielemans bij Leicester City loopt op het einde van het seizoen af. De Rode Duivel wordt daarom al enige tijd gelinkt aan een overstap richting heel wat topclubs. Vorige week raakte bekend dat FC Barcelona geïnteresseerd zou zijn. Volgens Fichajes zou nu ook Real Madrid interesse tonen in Tielemans.

Ook Enzo Fernandez (SL Benfica) zou volgens Marca op de verlanglijst staan van Real. Benfica wil volgens Mundo Deportivo wel boter bij de vis. De Portugese topclub zou naar verluidt 85 miljoen euro willen vangen voor Fernandez, die nog een contract van lange duur heeft tot midden 2027. De Koninklijke broedt op een plannetje om de prijs te drukken. Het zou Renier in de deal willen betrekken en dan zelf nog 70 miljoen willen opleggen.

Jude Bellingham is grof wild bij verschillende grootmachten. Volgens Mundo Deportivo is er een heuse transferoorlog op komst. Daarbij zouden drie topclubs vol met mekaar de strijd aangaan om de handtekening van Bellingham: Liverpool FC, Real Madrid en Manchester City.

Eric ten Hag denkt aan een opvolger van David De Gea, wiens contract eind dit seizoen afloopt. Volgens BILD zou de Nederlander zijn pijlen richten op Yann Sommer (Borussia Mönchengladbach). De Zwitserse doelman is momenteel met zijn land aan de slag op het WK in Qatar.

Volgens Calciomercato dringt Antonio Conte er bij Tottenham op aan om Marcelo Brozovic (30) te halen. Conte en Tottenham onderhandelen over een nieuw contract, maar de Italiaan wil enkel verlengen als de Spurs hun team op verschillende posities versterken. Conte zou van die situatie willen profiteren om de Kroaat naar Londen te halen. Brozovic heeft nog een contract tot midden 2026 bij Internazionale.

LEES OOK: Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

Waar zal Tielemans terechtkomen?

Meest recent

Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

34
34
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

71
71
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

226
226
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

29
29
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

74
74
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

735
735
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

405
405
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

587
587
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

17
17
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

207
207
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

334
334
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

305
305
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

273
273
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

219
219
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

258
258
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

106
106
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

585
585
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

22
22
'Leegloop bij Club Brugge: Inter plant dubbelslag'

Nicky Hayen mocht het niet meer tot dan uitzingen, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk ...

537
537
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

121
121
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

514
514
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

615
615
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

282
282
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

318
318
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

541
541

Meer sportnieuws