Keane ergert zich dood aan respectloze Brazilianen: "Hou er niet van"

222 stemmen
Keane ergert zich dood aan respectloze Brazilianen:

Brazilië kende vanavond weinig tot geen moeite met Zuid-Korea. Na een waanzinnige eerste helft stonden de Brazilianen al met 4-0 op voorsprong. In de tweede helft duwde de Selecao niet meer verder door, waarna de Koreanen nog slaagden in het maken van een aansluitingstreffer. Ondanks de schitterende prestatie van Brazilië heerst er toch ook een stroom van kritiek over hun 'vervelende' maniertjes. 


Bij ITV Football was Roy Keane staalhard voor Brazilië. De Ier kon er allerminst om lachen dat de Brazilianen na elk doelpunt gingen vieren met hun 'beruchte' dansjes. Zelfs coach Tite nam op een gegeven moment deel aan de viering. "Het is onrespectvol om zoiets te doen bij elk doelpunt dat ze maken. Ik hou er niet van. Het is alsof ik naar Strictly Come Dancing (een Brits dansprogramma) zit te kijken", aldus Keane. 

De befaamde dansjes na een doelpunt zijn echter al jarenlang een handelsmerk van de Braziliaanse nationale ploeg. Het is dan ook opvallend dat Roy Keane nu pas kritiek uit op de vieringen van de Selecao. Al staat de Ier op zijn beurt wel bekend om zijn strenge analyses en beruchte oneliners. 

Brazilië vs. Kroatië

In de kwartfinales wacht Brazilië nu een confrontatie met Kroatië. De Kroaten gingen op hun beurt vanavond voorbij Japan na een zenuwslopende strafschoppenreeks. Aanstaande vrijdag wordt de partij al om 16u op gang getrapt. Veel tijd om uit te rusten hebben beide landen dus allerminst. 

Heeft Keane gelijk?

Meest recent

Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

7
7
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

73
73
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

37
37
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

66
66
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

219
219
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

42
42
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

303
303
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

171
171
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

160
160
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

359
359
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

251
251
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

624
624
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

448
448
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

461
461
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

341
341
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

145
145
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

136
136
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

60
60
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

182
182
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

407
407
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

581
581
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

101
101
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

352
352
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

480
480
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

477
477

Meer sportnieuws