Keane ergert zich dood aan respectloze Brazilianen: "Hou er niet van"

door
Keane ergert zich dood aan respectloze Brazilianen:

Brazilië kende vanavond weinig tot geen moeite met Zuid-Korea. Na een waanzinnige eerste helft stonden de Brazilianen al met 4-0 op voorsprong. In de tweede helft duwde de Selecao niet meer verder door, waarna de Koreanen nog slaagden in het maken van een aansluitingstreffer. Ondanks de schitterende prestatie van Brazilië heerst er toch ook een stroom van kritiek over hun 'vervelende' maniertjes. 


Bij ITV Football was Roy Keane staalhard voor Brazilië. De Ier kon er allerminst om lachen dat de Brazilianen na elk doelpunt gingen vieren met hun 'beruchte' dansjes. Zelfs coach Tite nam op een gegeven moment deel aan de viering. "Het is onrespectvol om zoiets te doen bij elk doelpunt dat ze maken. Ik hou er niet van. Het is alsof ik naar Strictly Come Dancing (een Brits dansprogramma) zit te kijken", aldus Keane. 

De befaamde dansjes na een doelpunt zijn echter al jarenlang een handelsmerk van de Braziliaanse nationale ploeg. Het is dan ook opvallend dat Roy Keane nu pas kritiek uit op de vieringen van de Selecao. Al staat de Ier op zijn beurt wel bekend om zijn strenge analyses en beruchte oneliners. 

Brazilië vs. Kroatië

In de kwartfinales wacht Brazilië nu een confrontatie met Kroatië. De Kroaten gingen op hun beurt vanavond voorbij Japan na een zenuwslopende strafschoppenreeks. Aanstaande vrijdag wordt de partij al om 16u op gang getrapt. Veel tijd om uit te rusten hebben beide landen dus allerminst. 

Heeft Keane gelijk?

Meest recent

Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

16
16
Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

179
179
'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Standard zal in de komende weken via de Europe Play-Offs alsnog trachten om een Europees ticket af ...

109
109
Drama rond Lukaku ontploft: Conte grijpt genadeloos in

Het signaal van Conte kon bijna niet harder zijn voor Romelu Lukaku. Terwijl Napoli blijft winnen, ...

97
97
'Hayen zet orde op zaken: eerste slachtoffer in vizier'

KRC Genk heeft een absolute rotweek achter de rug. Daags na de Europese uitschakeling in Freiburg, ...

212
212
Hommels bij Duivels: ophef rond één naam in selectie

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

251
251
Nieuwe TD op komst: Anderlecht dropt belangrijke hint

Nu het seizoen even onderbroken wordt door de nationale ploegen, hebben de clubs tijd om zich te ...

239
239
Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

598
598
Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

241
241
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

326
326
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

394
394
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

534
534
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

49
49
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

104
104
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

346
346
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

73
73
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

323
323
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

258
258
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

637
637
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

405
405
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

174
174
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

212
212
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

243
243
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

451
451
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

463
463

Meer sportnieuws