Keane ergert zich dood aan respectloze Brazilianen: "Hou er niet van"

222 stemmen
Keane ergert zich dood aan respectloze Brazilianen:

Brazilië kende vanavond weinig tot geen moeite met Zuid-Korea. Na een waanzinnige eerste helft stonden de Brazilianen al met 4-0 op voorsprong. In de tweede helft duwde de Selecao niet meer verder door, waarna de Koreanen nog slaagden in het maken van een aansluitingstreffer. Ondanks de schitterende prestatie van Brazilië heerst er toch ook een stroom van kritiek over hun 'vervelende' maniertjes. 


Bij ITV Football was Roy Keane staalhard voor Brazilië. De Ier kon er allerminst om lachen dat de Brazilianen na elk doelpunt gingen vieren met hun 'beruchte' dansjes. Zelfs coach Tite nam op een gegeven moment deel aan de viering. "Het is onrespectvol om zoiets te doen bij elk doelpunt dat ze maken. Ik hou er niet van. Het is alsof ik naar Strictly Come Dancing (een Brits dansprogramma) zit te kijken", aldus Keane. 

De befaamde dansjes na een doelpunt zijn echter al jarenlang een handelsmerk van de Braziliaanse nationale ploeg. Het is dan ook opvallend dat Roy Keane nu pas kritiek uit op de vieringen van de Selecao. Al staat de Ier op zijn beurt wel bekend om zijn strenge analyses en beruchte oneliners. 

Brazilië vs. Kroatië

In de kwartfinales wacht Brazilië nu een confrontatie met Kroatië. De Kroaten gingen op hun beurt vanavond voorbij Japan na een zenuwslopende strafschoppenreeks. Aanstaande vrijdag wordt de partij al om 16u op gang getrapt. Veel tijd om uit te rusten hebben beide landen dus allerminst. 

LEES OOK: Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

Heeft Keane gelijk?

Meest recent

Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

5
5
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

9
9
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

55
55
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

21
21
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

96
96
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

32
32
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

183
183
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

142
142
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

537
537
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

147
147
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

65
65
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

57
57
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

340
340
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

600
600
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

50
50
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

466
466
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

132
132
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

52
52
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

255
255
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

42
42
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

51
51
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

243
243
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

665
665
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

217
217
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

81
81

Meer sportnieuws