RSCA-youngster bijzonder gelukkig ondanks gebrek aan speeltijd

215 stemmen
RSCA-youngster bijzonder gelukkig ondanks gebrek aan speeltijd

RSC Anderlecht bereidt zich op dit moment voor op de hervatting van de competitie. Onder de hoede van de nieuwbakken hoofdtrainer Brian Riemer trok Paars-Wit richting Griekenland. Daar zal het een tweetal oefenwedstrijden afwerken, en moet de Deen voor het eerst zijn spelersgroep voorzien van zijn visie. Een opvallende Anderlecht-pion liet vandaag blijken dat hij - ondanks zijn gebrek aan speeltijd - nog steeds gelukkig is bij de Brusselaars.


RSC Anderlecht haalde tijdens de zomermercato Nilson Angulo richting Brussel. De Ecuadoraanse international begon zijn loopbaan bij LDU Quito, waar hij opgemerkt werd door de Paars-Witte scoutingcel. Anderlecht betaalde uiteindelijk 1,9 miljoen euro aan de ploeg uit de hoofdstad van Ecuador, maar tot nu toe slaagde Angulo er echter nog niet in om minuten te maken voor de A-kern. Bij het tweede elftal dat aantreedt in de Challenger Pro League kwam Angulo wel al tot acht optredens. 

Redenen te meer dus om te gaan geloven dat de 19-jarige Angulo niet helemaal tevreden zou zijn over zijn eerste maanden bij Anderlecht. Niets is echter minder waar. In een bericht van de Spaanse Twittertak van Anderlecht richting de Ecuadoriaan werd hem gevraagd of hij nog wel gelukkig is in Brussel. Angulo reageerde echter duidelijk. "Ik ben hier nog steeds heel gelukkig. Je zal wedstrijd per wedstrijd gaan zien dat ik nog steeds enorm gelukkig ben om te voetballen hier", klinkt het bij het Ecuadoraanse talent. 

Anderlecht neemt zijn tijd

Het staat immers vast dat Anderlecht zijn tijd wil nemen met Angulo. De club wil de Ecuadoraan een aanpassingsperiode gunnen, en daarvoor lijkt het tweede elftal in 1B een schitterende opportuniteit. Tot nu toe was Angulo al goed voor één doelpunt in acht optredens. Het valt nog af te wachten wanneer de aanvaller zijn debuut bij de hoofdmacht mag gaan vieren. 

LEES OOK: Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

Moet Angulo zijn kans krijgen bij de hoofdmacht?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

20
20
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

55
55
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

111
111
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

23
23
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

38
38
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

49
49
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

88
88
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

76
76
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

165
165
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

205
205
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

444
444
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

206
206
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

317
317
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

33
33
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

179
179
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

210
210
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

509
509
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

190
190
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

47
47
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

135
135

Meer sportnieuws