RSCA-youngster bijzonder gelukkig ondanks gebrek aan speeltijd

215 stemmen
RSCA-youngster bijzonder gelukkig ondanks gebrek aan speeltijd

RSC Anderlecht bereidt zich op dit moment voor op de hervatting van de competitie. Onder de hoede van de nieuwbakken hoofdtrainer Brian Riemer trok Paars-Wit richting Griekenland. Daar zal het een tweetal oefenwedstrijden afwerken, en moet de Deen voor het eerst zijn spelersgroep voorzien van zijn visie. Een opvallende Anderlecht-pion liet vandaag blijken dat hij - ondanks zijn gebrek aan speeltijd - nog steeds gelukkig is bij de Brusselaars.


RSC Anderlecht haalde tijdens de zomermercato Nilson Angulo richting Brussel. De Ecuadoraanse international begon zijn loopbaan bij LDU Quito, waar hij opgemerkt werd door de Paars-Witte scoutingcel. Anderlecht betaalde uiteindelijk 1,9 miljoen euro aan de ploeg uit de hoofdstad van Ecuador, maar tot nu toe slaagde Angulo er echter nog niet in om minuten te maken voor de A-kern. Bij het tweede elftal dat aantreedt in de Challenger Pro League kwam Angulo wel al tot acht optredens. 

Redenen te meer dus om te gaan geloven dat de 19-jarige Angulo niet helemaal tevreden zou zijn over zijn eerste maanden bij Anderlecht. Niets is echter minder waar. In een bericht van de Spaanse Twittertak van Anderlecht richting de Ecuadoriaan werd hem gevraagd of hij nog wel gelukkig is in Brussel. Angulo reageerde echter duidelijk. "Ik ben hier nog steeds heel gelukkig. Je zal wedstrijd per wedstrijd gaan zien dat ik nog steeds enorm gelukkig ben om te voetballen hier", klinkt het bij het Ecuadoraanse talent. 

Anderlecht neemt zijn tijd

Het staat immers vast dat Anderlecht zijn tijd wil nemen met Angulo. De club wil de Ecuadoraan een aanpassingsperiode gunnen, en daarvoor lijkt het tweede elftal in 1B een schitterende opportuniteit. Tot nu toe was Angulo al goed voor één doelpunt in acht optredens. Het valt nog af te wachten wanneer de aanvaller zijn debuut bij de hoofdmacht mag gaan vieren. 

LEES OOK: 'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Moet Angulo zijn kans krijgen bij de hoofdmacht?

Meest recent

Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

11
11
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

205
205
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

23
23
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

223
223
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

478
478
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

92
92
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

182
182
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

150
150
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

284
284
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

72
72
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

49
49
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

38
38
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

529
529
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

76
76
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

252
252
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

52
52
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

253
253
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

182
182
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

124
124
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

764
764
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

70
70
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

198
198
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

185
185
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1150
1150
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

764
764

Meer sportnieuws