RSCA-youngster bijzonder gelukkig ondanks gebrek aan speeltijd

door
RSCA-youngster bijzonder gelukkig ondanks gebrek aan speeltijd

RSC Anderlecht bereidt zich op dit moment voor op de hervatting van de competitie. Onder de hoede van de nieuwbakken hoofdtrainer Brian Riemer trok Paars-Wit richting Griekenland. Daar zal het een tweetal oefenwedstrijden afwerken, en moet de Deen voor het eerst zijn spelersgroep voorzien van zijn visie. Een opvallende Anderlecht-pion liet vandaag blijken dat hij - ondanks zijn gebrek aan speeltijd - nog steeds gelukkig is bij de Brusselaars.


RSC Anderlecht haalde tijdens de zomermercato Nilson Angulo richting Brussel. De Ecuadoraanse international begon zijn loopbaan bij LDU Quito, waar hij opgemerkt werd door de Paars-Witte scoutingcel. Anderlecht betaalde uiteindelijk 1,9 miljoen euro aan de ploeg uit de hoofdstad van Ecuador, maar tot nu toe slaagde Angulo er echter nog niet in om minuten te maken voor de A-kern. Bij het tweede elftal dat aantreedt in de Challenger Pro League kwam Angulo wel al tot acht optredens. 

Redenen te meer dus om te gaan geloven dat de 19-jarige Angulo niet helemaal tevreden zou zijn over zijn eerste maanden bij Anderlecht. Niets is echter minder waar. In een bericht van de Spaanse Twittertak van Anderlecht richting de Ecuadoriaan werd hem gevraagd of hij nog wel gelukkig is in Brussel. Angulo reageerde echter duidelijk. "Ik ben hier nog steeds heel gelukkig. Je zal wedstrijd per wedstrijd gaan zien dat ik nog steeds enorm gelukkig ben om te voetballen hier", klinkt het bij het Ecuadoraanse talent. 

Anderlecht neemt zijn tijd

Het staat immers vast dat Anderlecht zijn tijd wil nemen met Angulo. De club wil de Ecuadoraan een aanpassingsperiode gunnen, en daarvoor lijkt het tweede elftal in 1B een schitterende opportuniteit. Tot nu toe was Angulo al goed voor één doelpunt in acht optredens. Het valt nog af te wachten wanneer de aanvaller zijn debuut bij de hoofdmacht mag gaan vieren. 

LEES OOK: Hasi wil ook scalp van Union: "Daar komen ze tekort"

Moet Angulo zijn kans krijgen bij de hoofdmacht?

Meest recent

Beerschot snuffelt aan top twee, Lommel rukt op

Beerschot is er vrijdagavond in geslaagd om KV Kortrijk onder druk te zetten. Het boekte op het Kiel ...

23
23
Pro League maakt zeer fraaie cijfers bekend

Het was de voorbije dagen alle hens aan dek bij de Pro League door de problemen met DAZN, dat het ...

7
7
'Geen Vermant: Stuttgart richt pijlen op andere Belg'

Bij VfB Stuttgart gaan ze in januari op zoek naar een spits en dat dossier heeft ook een stevige ...

22
22
Nieuwe eigenaars Beerschot kondigen transfergeweld aan

Bij Beerschot deden onlangs nieuwe eigenaars hun intrede. Net als STVV kwamen de Mannekes in Japanse ...

105
105
'Standard krijgt cruciaal nieuws over investeerders'

Bij Standard zijn ze nog altijd in blijde verwachting van nieuwe investeerders. CEO Giacomo Angelini ...

56
56
Pijnlijk: DAZN geeft wél miljarden aan andere deal

Er wacht de komende maanden ongetwijfeld nog een bittere strijd tussen de Pro League en DAZN over ...

117
117
KV Mechelen ruikt nu al de jackpot: "Hij is een meerwaarde"

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en staat bijzonder knap vijfde. De fans dromen ...

65
65
Hasi wil ook scalp van Union: "Daar komen ze tekort"

RSC Anderlecht speelt zondag in een uitverkocht Lotto Park de Brusselse derby tegen Union SG. Besnik ...

127
127
Hubert over situatie bij Anderlecht: "Zie je wel…"

Union SG neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Voor David Hubert is dat toch een speciale ...

274
274
Blessuregolf bij AA Gent: Leko steekt hand in eigen boezem

Na een magere vijf op 15 hoopt AA Gent zondag tegen STVV nog eens aan te knopen met de zege. ...

86
86
Hasi speelt open kaart over hete hangijzers Anderlecht

Na de negen op negen tegen KV Mechelen, Club Brugge en La Louvière hoopt RSC Anderlecht ...

145
145
Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

390
390
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

139
139
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

601
601
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

273
273
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

79
79
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

257
257
Pro League klaagt DAZN aan: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

213
213
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

297
297
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

190
190
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

467
467
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

450
450
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

261
261
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

66
66
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

135
135

Meer sportnieuws