RSCA-youngster bijzonder gelukkig ondanks gebrek aan speeltijd

door
RSCA-youngster bijzonder gelukkig ondanks gebrek aan speeltijd

RSC Anderlecht bereidt zich op dit moment voor op de hervatting van de competitie. Onder de hoede van de nieuwbakken hoofdtrainer Brian Riemer trok Paars-Wit richting Griekenland. Daar zal het een tweetal oefenwedstrijden afwerken, en moet de Deen voor het eerst zijn spelersgroep voorzien van zijn visie. Een opvallende Anderlecht-pion liet vandaag blijken dat hij - ondanks zijn gebrek aan speeltijd - nog steeds gelukkig is bij de Brusselaars.


RSC Anderlecht haalde tijdens de zomermercato Nilson Angulo richting Brussel. De Ecuadoraanse international begon zijn loopbaan bij LDU Quito, waar hij opgemerkt werd door de Paars-Witte scoutingcel. Anderlecht betaalde uiteindelijk 1,9 miljoen euro aan de ploeg uit de hoofdstad van Ecuador, maar tot nu toe slaagde Angulo er echter nog niet in om minuten te maken voor de A-kern. Bij het tweede elftal dat aantreedt in de Challenger Pro League kwam Angulo wel al tot acht optredens. 

Redenen te meer dus om te gaan geloven dat de 19-jarige Angulo niet helemaal tevreden zou zijn over zijn eerste maanden bij Anderlecht. Niets is echter minder waar. In een bericht van de Spaanse Twittertak van Anderlecht richting de Ecuadoriaan werd hem gevraagd of hij nog wel gelukkig is in Brussel. Angulo reageerde echter duidelijk. "Ik ben hier nog steeds heel gelukkig. Je zal wedstrijd per wedstrijd gaan zien dat ik nog steeds enorm gelukkig ben om te voetballen hier", klinkt het bij het Ecuadoraanse talent. 

Anderlecht neemt zijn tijd

Het staat immers vast dat Anderlecht zijn tijd wil nemen met Angulo. De club wil de Ecuadoraan een aanpassingsperiode gunnen, en daarvoor lijkt het tweede elftal in 1B een schitterende opportuniteit. Tot nu toe was Angulo al goed voor één doelpunt in acht optredens. Het valt nog af te wachten wanneer de aanvaller zijn debuut bij de hoofdmacht mag gaan vieren. 

LEES OOK: Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

Moet Angulo zijn kans krijgen bij de hoofdmacht?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

0
0
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

5
5
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

67
67
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

122
122
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

78
78
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

117
117
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

48
48
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

101
101
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

209
209
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

236
236
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

105
105
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

236
236
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

111
111
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

182
182
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

455
455
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

356
356
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

473
473
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

102
102
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

132
132
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

155
155
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

119
119
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

79
79
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

21
21
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

55
55
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

437
437

Meer sportnieuws