Alderweireld licht tipje van de sluier over Duivels-toekomst

door
Alderweireld licht tipje van de sluier over Duivels-toekomst

De Rode Duivels zullen geen rol meer spelen op het WK in Qatar. Ze werden uitgeschakeld in de groepsfase. Na de exit werd er luidop nagedacht over de toekomst van enkele pionnen. Toby Alderweireld schept nu zelf duidelijkheid.


Alderweireld wilde na het gelijkspel tegen Kroatië niet echt zeggen of hij door zou gaan of niet. Nu lijkt hij op zijn sociale media toch een tipje van de sluier te lichten over zijn toekomst als international. "We wilden het zo hard en gaven alles, maar dat bleek niet voldoende ...", schrijft hij op Twitter bij een foto van zichzelf als Duivel en zijn shirt.

"Nu is het tijd om zowel even terug te kijken als de focus te leggen op de toekomst. Ik wil onze fans bedanken voor de steun die we mochten ondervinden, zowel in de stadions als elders. Bedankt allemaal!", klinkt het met een knipoog naar de toekomst. Alderweireld is al een eeuwigheid een vertrouwd gezicht bij de Rode Duivels. Hij speelde al 127 duels voor ons land, waarin hij vijf keer scoorde. Zijn debuut maakte hij op 29 mei 2009 op de Kirin Cup. De Belgen speelden toen 1-1 gelijk tegen Chili.

ANTWERP
Alderweireld kan zich tot de volgende opdracht met de Duivels nu volop focussen op zijn loopbaan bij Royal Antwerp FC. Hij is een van de sterkhouders in het team van Mark van Bommel en speelde dit seizoen al elke minuut. Antwerp komt op 27 december opnieuw in actie in de Jupiler Pro League. Het gaan dan op bezoek bij KVC Westerlo.

LEES OOK: Toby Alderweireld grijpt naar de keel met tragisch nieuws

Wat zal hij doen?

Meest recent

Union SG zet coach op straat: oude bekende als vervanger

Bij de eerste ploeg van Union SG loopt alles bijzonder goed. Daardoor werd Sebastien Pocognoli door ...

5
5
Standard-Antwerp: ‘tobclubs’ die voor cruciaal seizoen staan

Standard en Royal Antwerp FC hebben beiden het potentieel om mee te doen voor de prijzen. Maar het ...

6
6
Anderlecht zet groot plan in gang met Bornauw en Verschueren

Kenneth Bornauw en Michael Verschueren zijn aangesteld als de CEO en voorzitter van RSC Anderlecht. ...

26
26
Ommekeer Antwerp ingezet? Wils doet vaststelling op training

Vrijdagavond wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt met het duel tussen Standard en ...

92
92
Jan Mulder: "Dan kom ik met plezier terug op Anderlecht"

In aanloop naar de competitiehervatting, kwam RSC Anderlecht met groot nieuws naar buiten. Zo werd ...

122
122
'Contacten lopen: Barça verbaast met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona leeft momenteel al toe naar de clash tegen Real Madrid over anderhalve week. ...

52
52
Lukaku of Højlund? "Hij is de favoriet van Conte"

Romelu Lukaku revalideert momenteel verder aan de zware blessure die zijn seizoen tot dusver ...

101
101
'WK-selectie Duivels: Garcia broedt op grote surprise'

De interland-periode zit erop, in november blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen om hun ...

207
207
Twijfels bij vernieuwd Anderlecht: "Vooral window dressing"

De nieuwe bestuursstructuur van RSC Anderlecht is een feit. De recordkampioen kondigde donderdag aan ...

216
216
Bijzondere situatie Odoi: "Iedereen kende het plan"

Enkele maanden na zijn vertrek bij Antwerp FC, zit Denis Odoi nog steeds zonder club. Even leek hij ...

106
106
'Transferschok Club Brugge: Engels monsterbod in januari'

Club Brugge hoopt dit seizoen opnieuw op een sterke campagne in de Champions League, maar hét ...

464
464
'Bayern doet Bundesliga daveren met transferbom'

Bayern München dendert momenteel door het seizoen en won tot dusver al zijn wedstrijden. ...

110
110
DAZN straks onvermijdelijk? Verregaand plan gelekt

De voorbije maanden was er heel wat te doen omtrent DAZN, dat de mediarechten van het Belgische ...

920
920
'Nieuwe ronde Club vs. Union: pittig gevecht op mercato'

Club Brugge en Union SG zijn de voorbije seizoenen uitgegroeid tot grote rivalen op sportief ...

776
776
Duo krijgt vaste basisplek bij Duivels: "Véél minder niveau"

Mathematisch kan het nog foutlopen, maar de Rode Duivels hebben hun ticket voor de WK-eindronde van ...

567
567
JPL-hervorming op losse schroeven: Play-Offs tóch behouden?

De Jupiler Pro League is bezig aan zijn laatste seizoen binnen het play-off-format. Zo werd in het ...

267
267
Laatste kans Coucke: "Dan wordt zijn positie onmogelijk"

RSC Anderlecht heeft donderdag zijn nieuwe bestuursstructuur officieel bekend gemaakt. Zo werd ...

213
213
'Alonso op wenken bediend: nieuwe supertransfer Real'

Liverpool FC moest eind vorig seizoen machteloos toekijken hoe sterspeler Trent Alexander-Arnold op ...

216
216
'Club blíj́ft cashen: Bundesliga-miljoenen in zicht'

Onder meer met zijn sterke prestaties in de Champions League, heeft Club Brugge de aandacht van heel ...

224
224
Napoli-spelers in shock door De Bruyne: "Zijn instelling…"

Nadat hij de voorbije dagen de Rode Duivels bij de arm nam, maakt Kevin De Bruyne zich op voor de ...

646
646
'Anderlecht verrast: bliksemsnelle spits topprioriteit'

Het gaat om een 20-jarige met Europese minuten op de teller, een dieptezoeker die perfect in het ...

1032
1032
Wils wanhoop nabij: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Na de schamele twee op 15 voor de interlandbreak hoopt Antwerp zich snel te herpakken. Gemakkelijker ...

383
383
'Anderlecht kan cashen: verrassende toptransfer op til'

RSC Anderlecht heeft een drukke zomer achter de rug, waarin Olivier Renard vooral de potentiële ...

631
631
Amy Sonck verrast iedereen met nieuw statement

Amy Sonck, dochter van ex-Rode Duivel Wesley Sonck, heeft het al meermaals geflikt: sociale media in ...

117
117
Wilmots heeft beet: Standard overtuigt goudhaantje

Voor de interlandbreak ging Standard nog tweemaal onderuit, maar de toekomst oogt stilaan wel weer ...

157
157

Meer sportnieuws