Enrique ziet outsider voor wereldtitel: "Eén van de beste teams"

door
Enrique ziet outsider voor wereldtitel:

Spanje indrukwekkend aan het WK met een 7-0-zege tegen Costa Rica. Nadien verloor het toch wel wat van zijn pluimen tegen Duitsland (1-1) en Japan (2-1-nederlaag). De Spanjaarden spelen morgen in de kwartfinale tegen Marokko.


Bondscoach Luis Enrique is bijzonder lovend. Enrique sprak over de nederlaag tegen Japan. “De Japanners waren tien minuten beter dan wij. Tijdens het WK zullen we vaker fases meemaken waarin de tegenstander beter is. Ik kijk vooral naar de positieve punten. Met onze speelstijl lopen we altijd een bepaald risico."

PENALTY’S

"Voetbal is geen eerlijke sport, maar normaal gesproken win je als je beter bent dan de tegenstander. Ik vind Marokko een van de beste ploegen op dit WK als je kijkt naar teamgeest. Ik ken veel Marokkanen en ik hoop dat we allemaal kunnen genieten van dit duel. Er zullen niet veel Spanjaarden zijn in het stadion, maar we vinden het geweldig dat er veel Marokkanen aanwezig zijn. Ze zullen luidruchtig zijn. Zo'n sfeer zal ons alleen maar motiveren”, aldus de Spanjaard.

Hij kreeg ook de vraag of Spanje op penalty’s trainde. “Ze moesten minstens duizend penalty's nemen tijdens trainingen bij hun clubs. Penaltyseries draaien niet alleen om geluk.' Voor penaltyseries is het goed om vaste processen aan te houden. Nee, je kunt de druk van het moment niet trainen, maar door te trainen, kun je er wel beter mee omgaan. Het draait vanaf nu echt om winnen of naar huis gaan”, vertelde de bondscoach.

Maakt Marokko kans op de wereldtitel?

Meest recent

Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

18
18
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

8
8
Deschacht: "Hij had vroeger moeten vertrekken bij Anderlecht"

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

56
56
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

17
17
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

86
86
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

93
93
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

192
192
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

291
291
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

117
117
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

64
64
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

177
177
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

159
159
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

89
89
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

314
314
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

149
149
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

219
219
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

157
157
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

87
87
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

226
226
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

100
100
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

160
160
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

306
306
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

367
367
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

29
29
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

722
722

Meer sportnieuws