Enrique ziet outsider voor wereldtitel: "Eén van de beste teams"

door
Enrique ziet outsider voor wereldtitel:

Spanje indrukwekkend aan het WK met een 7-0-zege tegen Costa Rica. Nadien verloor het toch wel wat van zijn pluimen tegen Duitsland (1-1) en Japan (2-1-nederlaag). De Spanjaarden spelen morgen in de kwartfinale tegen Marokko.


Bondscoach Luis Enrique is bijzonder lovend. Enrique sprak over de nederlaag tegen Japan. “De Japanners waren tien minuten beter dan wij. Tijdens het WK zullen we vaker fases meemaken waarin de tegenstander beter is. Ik kijk vooral naar de positieve punten. Met onze speelstijl lopen we altijd een bepaald risico."

PENALTY’S

"Voetbal is geen eerlijke sport, maar normaal gesproken win je als je beter bent dan de tegenstander. Ik vind Marokko een van de beste ploegen op dit WK als je kijkt naar teamgeest. Ik ken veel Marokkanen en ik hoop dat we allemaal kunnen genieten van dit duel. Er zullen niet veel Spanjaarden zijn in het stadion, maar we vinden het geweldig dat er veel Marokkanen aanwezig zijn. Ze zullen luidruchtig zijn. Zo'n sfeer zal ons alleen maar motiveren”, aldus de Spanjaard.

Hij kreeg ook de vraag of Spanje op penalty’s trainde. “Ze moesten minstens duizend penalty's nemen tijdens trainingen bij hun clubs. Penaltyseries draaien niet alleen om geluk.' Voor penaltyseries is het goed om vaste processen aan te houden. Nee, je kunt de druk van het moment niet trainen, maar door te trainen, kun je er wel beter mee omgaan. Het draait vanaf nu echt om winnen of naar huis gaan”, vertelde de bondscoach.

LEES OOK: Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

Maakt Marokko kans op de wereldtitel?

Meest recent

'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

24
24
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

80
80
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

33
33
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

199
199
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

53
53
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

193
193
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

51
51
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

31
31
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

64
64
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

279
279
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

260
260
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

26
26
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

153
153
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

192
192
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

374
374
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

273
273
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

25
25
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

404
404
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

86
86
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

22
22
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

196
196
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

75
75
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

100
100
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

61
61
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

215
215

Meer sportnieuws