Enrique ziet outsider voor wereldtitel: "Eén van de beste teams"

door
Enrique ziet outsider voor wereldtitel:

Spanje indrukwekkend aan het WK met een 7-0-zege tegen Costa Rica. Nadien verloor het toch wel wat van zijn pluimen tegen Duitsland (1-1) en Japan (2-1-nederlaag). De Spanjaarden spelen morgen in de kwartfinale tegen Marokko.


Bondscoach Luis Enrique is bijzonder lovend. Enrique sprak over de nederlaag tegen Japan. “De Japanners waren tien minuten beter dan wij. Tijdens het WK zullen we vaker fases meemaken waarin de tegenstander beter is. Ik kijk vooral naar de positieve punten. Met onze speelstijl lopen we altijd een bepaald risico."

PENALTY’S

"Voetbal is geen eerlijke sport, maar normaal gesproken win je als je beter bent dan de tegenstander. Ik vind Marokko een van de beste ploegen op dit WK als je kijkt naar teamgeest. Ik ken veel Marokkanen en ik hoop dat we allemaal kunnen genieten van dit duel. Er zullen niet veel Spanjaarden zijn in het stadion, maar we vinden het geweldig dat er veel Marokkanen aanwezig zijn. Ze zullen luidruchtig zijn. Zo'n sfeer zal ons alleen maar motiveren”, aldus de Spanjaard.

Hij kreeg ook de vraag of Spanje op penalty’s trainde. “Ze moesten minstens duizend penalty's nemen tijdens trainingen bij hun clubs. Penaltyseries draaien niet alleen om geluk.' Voor penaltyseries is het goed om vaste processen aan te houden. Nee, je kunt de druk van het moment niet trainen, maar door te trainen, kun je er wel beter mee omgaan. Het draait vanaf nu echt om winnen of naar huis gaan”, vertelde de bondscoach.

Maakt Marokko kans op de wereldtitel?

Meest recent

Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

21
21
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

180
180
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

16
16
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

28
28
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

46
46
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

85
85
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

142
142
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

246
246
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

306
306
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

112
112
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

100
100
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

192
192
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

588
588
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

210
210
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

760
760
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

208
208
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

135
135
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

166
166
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

252
252
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

679
679
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

78
78
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

399
399
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

348
348
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

188
188
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

445
445

Meer sportnieuws