'Conte wil Inter-smaakmaker bij Tottenham'

door
'Conte wil Inter-smaakmaker bij Tottenham'

Het WK gaat genadeloos door. Ondertussen maken de Europese clubs zich klaar voor de wintermercato, die er snel zit aan te komen. Antonio Conte wil shoppen bij zijn ex-club Internazionale.


Volgens Calciomercato dringt Conte er bij Tottenham op aan om Marcelo Brozovic (30) te halen. Conte en Tottenham onderhandelen over een nieuw contract, maar de Italiaan wil enkel verlengen als de Spurs hun team op verschillende posities versterken. De Londenaren zouden bereid zijn om aan de eisen van Conte te voldoen om hem te behouden. Conte zou van die situatie willen profiteren om Brozovic naar Londen te halen.

Brozovic werkte bij Inter nog samen met Conte, die dus maar al te goed weet wat de Kroaat in zijn mars heeft. De middenvelder is al jarenlang een sterkhouder bij de Nerazzurri, waardoor het maar de vraag is of Inter hem zal laten gaan. Dit jaar verlengde Brozovic zijn contract nog tot midden 2026. De financiële situatie van Inter kan de Milanese club bij een mooi bod echter misschien rond de onderhandelingstafel krijgen.

DINAMO ZAGREB
Brozovic maakte naam in eigen land bij Dinamo Zagreb. Daar kwam Inter hem in 2016 wegplukken voor 5 miljoen euro. Sindsdien speelde hij 302 keer voor de Milanezen. Daarin scoorde hij 30 keer en gaf hij ook 37 assists. Op zijn palmares staan één titel, één beker en één supercup. Momenteel is Brozovic actief op het WK in Qatar, waar hij met Kroatië een ticket voor de kwartfinales probeert af te dwingen. De Kroaten zullen dan wel voorbij het verrassende Japan moeten.

LEES OOK: Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Zal hij naar Tottenham gaan?

Meest recent

Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

11
11
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

49
49
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

273
273
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

37
37
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

516
516
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

62
62
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

134
134
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

819
819
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

83
83
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

35
35
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

57
57
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

569
569
'Man United wild van JPL-chouchou: droomtransfer in zicht'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

395
395
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1236
1236
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

368
368
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

43
43
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

207
207
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

504
504
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

337
337
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

887
887
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

245
245
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

651
651
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

107
107
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

630
630
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

408
408

Meer sportnieuws