Twee Belgische trainers afgeschreven: "Niet ideaal voor Duivels"

door
Twee Belgische trainers afgeschreven:

België zoekt een nieuwe technisch directeur, die als eerste zal aangesteld worden. Daarnaast moet er ook een nieuwe bondscoach komen. Heel wat namen doen alvast de ronde, maar analist Alexandre Teklak sluit twee Belgische trainers alvast uit.


Michel Preud'homme is een vrije coach, maar hij had al twee jaar geen club meer. Daarnaast liet hij bij Standard ook geen hongerige indruk meer achter. Heeft hij de batterijen weer opgeladen de afgelopen jaren? Teklak is van mening dat de ex-doelman geen perfecte kandidaat is voor de Rode Duivels. "We hebben een moderne coach nodig met een progressieve visie op voetbal. Ik denk niet dat dat het geval is met Preud'homme", laat hij weten aan La Dernière Heure.

KOMPANY

Vincent Kompany is nog een kandidaat voor de KBVB, maar hij heeft wellicht geen interesse. "Kompany is nog maar kort bezig als trainer en hij wil welllicht nog graag dagelijks op het veld staan. Als hij toch zou willen komen, dan is dat puur voor liefde voor het land. Clement? Hij is al langer trainer en wie weet kan hij een tijdje bondscoach zijn, om nadien terug te keren als clubcoach?"

De Rode Duivels kunnen echter niet al te lang wachten. In maart wacht er immers een belangrijke kwalificatiematch voor het EK 2024. Er staat meteen een zware wedstrijd in en tegen Zweden op het programma, dus de KBVB zal snel moeten handelen. Een nieuwe coach is ook belangrijk om de toekomst van Kevin De Bruyne, Romelu Lukaku en Eden Hazard te bepalen. Zij zullen wellicht eerst een gesprek willen met de nieuwe bondscoach.

LEES OOK: Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Moet er weer een buitenlandse coach komen?

Meest recent

Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

0
0
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

55
55
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

47
47
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

515
515
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

32
32
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

205
205
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

316
316
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

266
266
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

39
39
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

142
142
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

363
363
Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

239
239
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

72
72
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

337
337
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

158
158
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

428
428
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

266
266
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

37
37
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

240
240
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

520
520
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

200
200
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

412
412
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

100
100
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

78
78
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

581
581

Meer sportnieuws