Twee Belgische trainers afgeschreven: "Niet ideaal voor Duivels"

door
Twee Belgische trainers afgeschreven:

België zoekt een nieuwe technisch directeur, die als eerste zal aangesteld worden. Daarnaast moet er ook een nieuwe bondscoach komen. Heel wat namen doen alvast de ronde, maar analist Alexandre Teklak sluit twee Belgische trainers alvast uit.


Michel Preud'homme is een vrije coach, maar hij had al twee jaar geen club meer. Daarnaast liet hij bij Standard ook geen hongerige indruk meer achter. Heeft hij de batterijen weer opgeladen de afgelopen jaren? Teklak is van mening dat de ex-doelman geen perfecte kandidaat is voor de Rode Duivels. "We hebben een moderne coach nodig met een progressieve visie op voetbal. Ik denk niet dat dat het geval is met Preud'homme", laat hij weten aan La Dernière Heure.

KOMPANY

Vincent Kompany is nog een kandidaat voor de KBVB, maar hij heeft wellicht geen interesse. "Kompany is nog maar kort bezig als trainer en hij wil welllicht nog graag dagelijks op het veld staan. Als hij toch zou willen komen, dan is dat puur voor liefde voor het land. Clement? Hij is al langer trainer en wie weet kan hij een tijdje bondscoach zijn, om nadien terug te keren als clubcoach?"

De Rode Duivels kunnen echter niet al te lang wachten. In maart wacht er immers een belangrijke kwalificatiematch voor het EK 2024. Er staat meteen een zware wedstrijd in en tegen Zweden op het programma, dus de KBVB zal snel moeten handelen. Een nieuwe coach is ook belangrijk om de toekomst van Kevin De Bruyne, Romelu Lukaku en Eden Hazard te bepalen. Zij zullen wellicht eerst een gesprek willen met de nieuwe bondscoach.

LEES OOK: Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Moet er weer een buitenlandse coach komen?

Meest recent

'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

24
24
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

97
97
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

69
69
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

49
49
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

150
150
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

109
109
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

334
334
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

257
257
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

78
78
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

424
424
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

117
117
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

432
432
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

203
203
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

360
360
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

548
548
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

261
261
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

167
167
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

283
283
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

59
59
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

428
428
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

369
369
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

70
70
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

396
396
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

192
192
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

219
219

Meer sportnieuws