Twee Belgische trainers afgeschreven: "Niet ideaal voor Duivels"

door
Twee Belgische trainers afgeschreven:

België zoekt een nieuwe technisch directeur, die als eerste zal aangesteld worden. Daarnaast moet er ook een nieuwe bondscoach komen. Heel wat namen doen alvast de ronde, maar analist Alexandre Teklak sluit twee Belgische trainers alvast uit.


Michel Preud'homme is een vrije coach, maar hij had al twee jaar geen club meer. Daarnaast liet hij bij Standard ook geen hongerige indruk meer achter. Heeft hij de batterijen weer opgeladen de afgelopen jaren? Teklak is van mening dat de ex-doelman geen perfecte kandidaat is voor de Rode Duivels. "We hebben een moderne coach nodig met een progressieve visie op voetbal. Ik denk niet dat dat het geval is met Preud'homme", laat hij weten aan La Dernière Heure.

KOMPANY

Vincent Kompany is nog een kandidaat voor de KBVB, maar hij heeft wellicht geen interesse. "Kompany is nog maar kort bezig als trainer en hij wil welllicht nog graag dagelijks op het veld staan. Als hij toch zou willen komen, dan is dat puur voor liefde voor het land. Clement? Hij is al langer trainer en wie weet kan hij een tijdje bondscoach zijn, om nadien terug te keren als clubcoach?"

De Rode Duivels kunnen echter niet al te lang wachten. In maart wacht er immers een belangrijke kwalificatiematch voor het EK 2024. Er staat meteen een zware wedstrijd in en tegen Zweden op het programma, dus de KBVB zal snel moeten handelen. Een nieuwe coach is ook belangrijk om de toekomst van Kevin De Bruyne, Romelu Lukaku en Eden Hazard te bepalen. Zij zullen wellicht eerst een gesprek willen met de nieuwe bondscoach.

LEES OOK: Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Moet er weer een buitenlandse coach komen?

Meest recent

'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

101
101
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

83
83
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

519
519
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

86
86
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

145
145
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

275
275
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

62
62
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

574
574
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

372
372
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

469
469
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

497
497
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

259
259
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1244
1244
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

362
362
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

382
382
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

147
147
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

321
321
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

195
195
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

83
83
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

89
89
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

852
852
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

165
165
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

538
538
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

127
127
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

582
582

Meer sportnieuws