'Burnley en Kompany reageren op Belgische interesse'

door
'Burnley en Kompany reageren op Belgische interesse'

Het kan snel gaan in het voetbal. Ruim een jaar geleden kreeg Vincent Kompany nog de nodige kritiek bij RSC Anderlecht, maar nu is hij één van de favorieten van veel analisten en journalisten om over te nemen van Roberto Martinez. Vanuit Engeland doken er ondertussen al duidelijke berichten op over dit dossier.


Dat de KBVB in Vincent Kompany een ideale bondscoach ziet, is bijzonder logisch. Kompany heeft de persoonlijkheid, is tactisch sterk en iemand die zeer goed met jonge talenten kan werken. Daarnaast is hij een persoon waar jongens als Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku naar opkijken. Toch moeten ze zich bij de KBVB geen illusies maken: Kompany wordt niet de nieuwe bondscoach van België.

PEPERDUUR

De Engelse journalist Alan Nixon laat weten dat Burnley verwacht dat de Belgische voetbalfederatie bij hen gaat polsen naar Kompany. Zij zullen hen een duidelijk antwoord geven: Kompany mag niet weg. Bovendien ligt hij nog meerdere jaren onder contract en is dus een peperdure kandidaat. Kompany zelf zou ook geen interesse hebben, aangezien hij zich op en naast het veld bijzonder goed voelt in Burnley. De Engelse club strijdt onverwacht mee voor de landstitel in The Championship en Kompany staat nog te graag op het veld om op zijn 36ste al bondscoach te worden.

Het staat wel in de sterren geschreven dat de voormalige Rode Duivel op een dag Belgisch bondscoach zal worden. Alleen wil Kompany eerst een mooie carrière uitbouwen als clubcoach en de afgelopen jaren bewees hij dat hij zeer veel talent heeft. De volgende stap is met Burnley promoveren naar de Premier League.

LEES OOK: Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Zal Kompany ooit bondscoach worden?

Meest recent

'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

30
30
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

126
126
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

77
77
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

354
354
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

248
248
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

148
148
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

18
18
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

380
380
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

278
278
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1108
1108
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

370
370
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

344
344
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

333
333
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

275
275
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

445
445
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

197
197
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

332
332
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

240
240
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

367
367
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3021
3021
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

721
721
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

454
454
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

339
339
Genk laat Fink vallen: opvallende zondebok geviseerd

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

226
226
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

495
495

Meer sportnieuws