'Burnley en Kompany reageren op Belgische interesse'

1606 stemmen
'Burnley en Kompany reageren op Belgische interesse'

Het kan snel gaan in het voetbal. Ruim een jaar geleden kreeg Vincent Kompany nog de nodige kritiek bij RSC Anderlecht, maar nu is hij één van de favorieten van veel analisten en journalisten om over te nemen van Roberto Martinez. Vanuit Engeland doken er ondertussen al duidelijke berichten op over dit dossier.


Dat de KBVB in Vincent Kompany een ideale bondscoach ziet, is bijzonder logisch. Kompany heeft de persoonlijkheid, is tactisch sterk en iemand die zeer goed met jonge talenten kan werken. Daarnaast is hij een persoon waar jongens als Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku naar opkijken. Toch moeten ze zich bij de KBVB geen illusies maken: Kompany wordt niet de nieuwe bondscoach van België.

PEPERDUUR

De Engelse journalist Alan Nixon laat weten dat Burnley verwacht dat de Belgische voetbalfederatie bij hen gaat polsen naar Kompany. Zij zullen hen een duidelijk antwoord geven: Kompany mag niet weg. Bovendien ligt hij nog meerdere jaren onder contract en is dus een peperdure kandidaat. Kompany zelf zou ook geen interesse hebben, aangezien hij zich op en naast het veld bijzonder goed voelt in Burnley. De Engelse club strijdt onverwacht mee voor de landstitel in The Championship en Kompany staat nog te graag op het veld om op zijn 36ste al bondscoach te worden.

Het staat wel in de sterren geschreven dat de voormalige Rode Duivel op een dag Belgisch bondscoach zal worden. Alleen wil Kompany eerst een mooie carrière uitbouwen als clubcoach en de afgelopen jaren bewees hij dat hij zeer veel talent heeft. De volgende stap is met Burnley promoveren naar de Premier League.

LEES OOK: Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Zal Kompany ooit bondscoach worden?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

3
3
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

16
16
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

109
109
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

75
75
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

49
49
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

174
174
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

62
62
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

205
205
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

82
82
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

52
52
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

37
37
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

94
94
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

455
455
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

93
93
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

77
77
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

219
219
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

82
82
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

72
72
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

137
137
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

43
43
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

67
67
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

399
399
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

70
70

Meer sportnieuws