'Bliksemtransfer voor Deniz Undav'

door
'Bliksemtransfer voor Deniz Undav'

Brighton & Hove Albion haalde Deniz Undav voor 7 miljoen euro weg bij Union SG, maar die overgang was voorlopig een flop. De aanvaller zou in januari andere oorden willen opzoeken en twee clubs worden al aan de spits gelinkt. Zullen Belgische topclubs ook nog aankloppen?


Undav kwam de afgelopen maanden onder Graham Potter en Roberto De Zerbi amper aan de bak bij de Engelse eersteklasser. De teller staat op 94 minuten in de Premier League en dat in 8 wedstrijden. Hij speelde ook 78 minuten in de League Cup. Het is een situatie die niet te lang mag duren en de spits lokt al interesse.

HERTHA BSC

In Turkije melden media dat Galatasaray wel een oogje heeft laten vallen op de voormalige aanvaller van Union SG. De Turken lijken echter naast de aanvaller te grijpen, want hij zou volgens bepaalde bronnen graag terugkeren naar Duitsland. Daar speelde hij in het verleden in de lagere reeksen en een terugkeer naar de Bundesliga zou voor hem een revanche zijn. De kans bestaat dat die er gaat komen, want volgens het Duitse Bild heeft Hertha BSC wel interesse om hem aan te trekken.

De Duitse eersteklasser heeft een probleem in de spits en zoekt naar een vlotscorende aanvaller. Dodi Lukebakio doet het er zeer goed, maar ze kunnen nog wat wel wat extra aanvallende stootkracht gebruiken. Undav is een spits die de Belgische topclubs ook wel kunnen gebruiken. Gaan zij in januari ook een poging wagen om hem terug te halen naar de Jupiler Pro League?

LEES OOK: 'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Moeten de Belgische topclubs eens polsen?

Meest recent

'Leko verlekkert zich: Club pakt zwaar uit op transfermarkt'

De sportieve leiding van Club Brugge zorgde deze week voor een schokgolf door een trainerswissel ...

45
45
'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Met achtereenvolgens Antwerp FC, Club Brugge en KVC Westerlo, staat KAA Gent voor een nog een pittig ...

216
216
‘Leko-shock bij Club Brugge: kleedkamer staat op springen’

In de kleedkamer van Club Brugge voelt iedereen dat er iets staat te gebeuren. Spelers die Leko nog ...

153
153
'Anderlecht verbaast met drastische transferbeslissing'

RSC Anderlecht staat voor een pittig einde van 2025 met duels tegen achtereenvolgens STVV, Antwerp ...

171
171
Union gelooft eigen ogen niet: "Mijn voetbalhart bloedt"

De eerste Champions League-campagne van Union SG dreigt te gaan stranden in de League Phase. De ...

78
78
Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

372
372
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

144
144
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

51
51
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

62
62
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

67
67
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

127
127
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

303
303
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

231
231
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

369
369
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

59
59
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

402
402
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

111
111
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

177
177
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

177
177
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

90
90
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

130
130
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

314
314
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

1073
1073
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

419
419
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

302
302

Meer sportnieuws