"Hij is de beste Belgische speler aller tijden"

1519 stemmen

Sunday Oliseh heeft een verleden bij Club Luik en KRC Genk en werkt momenteel tijdens het WK voor de FIFA in Qatar. De voormalige topspeler volgde uiteraard ook de prestaties van de Rode Duivels op het WK, die ronduit teleurstellend waren. Hij sprak erover in La Dernière Heure.


Oliseh zag ook dat de Belgen matig voor de dag kwamen. Toch had de ex-speler van onder meer Borussia Dortmund, Juventus en Ajax de nodige lof voor twee Rode Duivels. Onder meer Jérémy Doku kon hem heel erg bekoren. "Ik vind Doku een geweldige speler. Hij heeft een supertalent en dat heeft hij laten zien tegen Kroatië."

DE BRUYNE

Een Rode Duivel is volgens hem de allerbeste. “Mijn favoriete speler is Kevin De Bruyne. Hij is de beste Belgische speler aller tijden. Ik zag hem voor het eerst aan het werk in Genk. Hij leek kwetsbaar op het WK, maar hij probeerde alles wat hij kon. Hij wilde altijd de combinaties zoeken. Hij is in wezen genereus, omdat hij eerst denkt aan een assist geven voordat hij een doelpunt wil maken."

De Bruyne kende echter geen goed WK en werd door veel Belgische media als de grootste ontgoocheling aanzien. Het was geen toeval dat De Bruyne beter voor de dag kwam toen hij tegen Kroatië met Romelu Lukaku weer een aanspeelpunt had, waardoor de ploeg kon aansluiten. Het is voorlopig onduidelijk of De Bruyne nog Rode Duivel blijft na het WK. Daar is nog geen officiële reactie over van de sterspeler van Manchester City.

LEES OOK: Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Is De Bruyne de beste Belgische voetballer ooit?

Meest recent

'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

76
76
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

86
86
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

73
73
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

88
88
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

56
56
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

152
152
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

132
132
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

398
398
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

501
501
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

267
267
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

487
487
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

438
438
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

588
588
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

259
259
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

83
83
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

251
251
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

302
302
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

157
157
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

396
396
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

164
164
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

246
246
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

668
668
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

47
47
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

125
125
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

331
331

Meer sportnieuws