Nederlandse lof voor Duivel: "Hij was op de brommer"

door
Nederlandse lof voor Duivel:

België speelde een sterke partij tegen Kroatië, maar de bal wilde maar niet tegen de netten gaan. Pech. In Nederland spraken ze uiteraard ook over de uitschakeling van de Rode Duivels. Romelu Lukaku en Jérémy Doku kregen de meeste aandacht.


"Lukaku had er wel een mogen maken. Ze speelden zeker niet slecht. Die jonge Doku kwam goed in, zeg. Die was op de brommer. Die is twee keer geflitst (lacht). Ik zou hem er nu inzettten in plaats van Hazard, dat is over”, zei René van der Gijp in De Oranjewinter.

GOUDEN GENERATIE

Helène Hendriks vindt niet dat er zo dramatisch moet worden gedaan en dat België na het WK nog steeds een steengoed elftal heeft. “Ze hebben twee keer slecht gespeeld en één keer goed. Dan heb je het niet goed gedaan. Daarnaast vind ik dat Martinez niet genoeg heeft doorgeselecteerd. Ik vind dit niet het einde van een Gouden Generatie. De Bruyne kan nog mee., Lukaku ook, Hazard in principe ook en dan heb je ook nog Courtois. Die Onana vind ik ook een heel goede speler."

Het slotwoord was voor de meest ervaren man aan tafel: Johan Derksen. "Lukaku had er gewoon drie moeten inschieten. Als hij die maakt… Het is wel opvallend dat België met zeven spelers ofzo speelde die meer dan 100 interlands hebben gespeeld. Dan heb je een veteranenteam", vatte hij samen. De komende maanden zal blijken of de nieuwe bondscoach gaat doorselecteren. Er dient zich alvast heel wat jong geweld aan bij de Belgische nationale ploeg.

LEES OOK: Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Is Doku een speler van wereldklasse indien fit?

Meest recent

Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

6
6
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

56
56
Europese barrages: dé favorieten voor de laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

29
29
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

182
182
'Anderlecht likt wonden: miljoenen de vuilbak in'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

152
152
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

93
93
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

309
309
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

75
75
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

715
715
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

237
237
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

180
180
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

157
157
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

291
291
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

115
115
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

113
113
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

73
73
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

385
385
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

81
81
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

47
47
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

271
271
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

103
103
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

82
82
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

212
212
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

147
147

Meer sportnieuws