Nederlandse lof voor Duivel: "Hij was op de brommer"

339 stemmen
Nederlandse lof voor Duivel:

België speelde een sterke partij tegen Kroatië, maar de bal wilde maar niet tegen de netten gaan. Pech. In Nederland spraken ze uiteraard ook over de uitschakeling van de Rode Duivels. Romelu Lukaku en Jérémy Doku kregen de meeste aandacht.


"Lukaku had er wel een mogen maken. Ze speelden zeker niet slecht. Die jonge Doku kwam goed in, zeg. Die was op de brommer. Die is twee keer geflitst (lacht). Ik zou hem er nu inzettten in plaats van Hazard, dat is over”, zei René van der Gijp in De Oranjewinter.

GOUDEN GENERATIE

Helène Hendriks vindt niet dat er zo dramatisch moet worden gedaan en dat België na het WK nog steeds een steengoed elftal heeft. “Ze hebben twee keer slecht gespeeld en één keer goed. Dan heb je het niet goed gedaan. Daarnaast vind ik dat Martinez niet genoeg heeft doorgeselecteerd. Ik vind dit niet het einde van een Gouden Generatie. De Bruyne kan nog mee., Lukaku ook, Hazard in principe ook en dan heb je ook nog Courtois. Die Onana vind ik ook een heel goede speler."

Het slotwoord was voor de meest ervaren man aan tafel: Johan Derksen. "Lukaku had er gewoon drie moeten inschieten. Als hij die maakt… Het is wel opvallend dat België met zeven spelers ofzo speelde die meer dan 100 interlands hebben gespeeld. Dan heb je een veteranenteam", vatte hij samen. De komende maanden zal blijken of de nieuwe bondscoach gaat doorselecteren. Er dient zich alvast heel wat jong geweld aan bij de Belgische nationale ploeg.

LEES OOK: Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Is Doku een speler van wereldklasse indien fit?

Meest recent

Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

9
9
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

134
134
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

29
29
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

98
98
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

128
128
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

112
112
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

384
384
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

98
98
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

99
99
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

47
47
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

130
130
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

286
286
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

106
106
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

51
51
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

67
67
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

204
204
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

118
118
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

63
63
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

150
150
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

401
401
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

272
272
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

533
533
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

145
145
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

149
149
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

112
112

Meer sportnieuws