Nederlandse lof voor Duivel: "Hij was op de brommer"

339 stemmen
Nederlandse lof voor Duivel:

België speelde een sterke partij tegen Kroatië, maar de bal wilde maar niet tegen de netten gaan. Pech. In Nederland spraken ze uiteraard ook over de uitschakeling van de Rode Duivels. Romelu Lukaku en Jérémy Doku kregen de meeste aandacht.


"Lukaku had er wel een mogen maken. Ze speelden zeker niet slecht. Die jonge Doku kwam goed in, zeg. Die was op de brommer. Die is twee keer geflitst (lacht). Ik zou hem er nu inzettten in plaats van Hazard, dat is over”, zei René van der Gijp in De Oranjewinter.

GOUDEN GENERATIE

Helène Hendriks vindt niet dat er zo dramatisch moet worden gedaan en dat België na het WK nog steeds een steengoed elftal heeft. “Ze hebben twee keer slecht gespeeld en één keer goed. Dan heb je het niet goed gedaan. Daarnaast vind ik dat Martinez niet genoeg heeft doorgeselecteerd. Ik vind dit niet het einde van een Gouden Generatie. De Bruyne kan nog mee., Lukaku ook, Hazard in principe ook en dan heb je ook nog Courtois. Die Onana vind ik ook een heel goede speler."

Het slotwoord was voor de meest ervaren man aan tafel: Johan Derksen. "Lukaku had er gewoon drie moeten inschieten. Als hij die maakt… Het is wel opvallend dat België met zeven spelers ofzo speelde die meer dan 100 interlands hebben gespeeld. Dan heb je een veteranenteam", vatte hij samen. De komende maanden zal blijken of de nieuwe bondscoach gaat doorselecteren. Er dient zich alvast heel wat jong geweld aan bij de Belgische nationale ploeg.

LEES OOK: Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Is Doku een speler van wereldklasse indien fit?

Meest recent

"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

12
12
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

125
125
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

105
105
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

97
97
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

54
54
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

87
87
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

303
303
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

531
531
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

80
80
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

234
234
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

412
412
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

250
250
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

154
154
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

346
346
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

386
386
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

162
162
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

436
436
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

104
104
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

346
346
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

382
382
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

533
533
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

173
173
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

275
275
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

193
193
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

993
993

Meer sportnieuws