Nederlandse lof voor Duivel: "Hij was op de brommer"

339 stemmen
Nederlandse lof voor Duivel:

België speelde een sterke partij tegen Kroatië, maar de bal wilde maar niet tegen de netten gaan. Pech. In Nederland spraken ze uiteraard ook over de uitschakeling van de Rode Duivels. Romelu Lukaku en Jérémy Doku kregen de meeste aandacht.


"Lukaku had er wel een mogen maken. Ze speelden zeker niet slecht. Die jonge Doku kwam goed in, zeg. Die was op de brommer. Die is twee keer geflitst (lacht). Ik zou hem er nu inzettten in plaats van Hazard, dat is over”, zei René van der Gijp in De Oranjewinter.

GOUDEN GENERATIE

Helène Hendriks vindt niet dat er zo dramatisch moet worden gedaan en dat België na het WK nog steeds een steengoed elftal heeft. “Ze hebben twee keer slecht gespeeld en één keer goed. Dan heb je het niet goed gedaan. Daarnaast vind ik dat Martinez niet genoeg heeft doorgeselecteerd. Ik vind dit niet het einde van een Gouden Generatie. De Bruyne kan nog mee., Lukaku ook, Hazard in principe ook en dan heb je ook nog Courtois. Die Onana vind ik ook een heel goede speler."

Het slotwoord was voor de meest ervaren man aan tafel: Johan Derksen. "Lukaku had er gewoon drie moeten inschieten. Als hij die maakt… Het is wel opvallend dat België met zeven spelers ofzo speelde die meer dan 100 interlands hebben gespeeld. Dan heb je een veteranenteam", vatte hij samen. De komende maanden zal blijken of de nieuwe bondscoach gaat doorselecteren. Er dient zich alvast heel wat jong geweld aan bij de Belgische nationale ploeg.

LEES OOK: Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Is Doku een speler van wereldklasse indien fit?

Meest recent

Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

11
11
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

35
35
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

71
71
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

16
16
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

53
53
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

565
565
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

388
388
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

167
167
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

50
50
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

251
251
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

90
90
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

89
89
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

105
105
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

172
172
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

43
43
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

157
157
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

41
41
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

221
221
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

67
67
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

336
336
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

239
239
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

797
797
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

236
236
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

90
90
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

87
87

Meer sportnieuws