'Hommeles bij Duitsland: Flick op het matje geroepen'

door
'Hommeles bij Duitsland: Flick op het matje geroepen'

Het WK is voor Duitsland op een grote ontgoocheling uitgedraaid. Hansi Flick en co mochten net als België al inpakken in de eerste ronde. De bondscoach zal het nu mogen uitleggen voor de Duitse bond.


Duitsland won zijn laatste groepswedstrijd met 4-2 van Costa Rica, maar dat volstond niet voor een plek in de volgende ronde. Japan won in het andere duel immers verrassend tegen Spanje en eiste zo een ticket op voor de achtste finales. De uitschakeling gaat als een schokgolf door de Duitse voetbalwereld. Voor het tweede WK op een rij moeten onze oosterburen al in de eerste ronde naar huis.

Bernd Neuendorf, de voorzitter van de Duitse bond, verklaarde aan de Duitse pers dat Flick op het matje zal geroepen worden door de voetbaltop. "De uitschakeling zorgt voor veel teleurstelling en doet ons ook pijn", klonk het. "We moeten desondanks de blik naar voren richten en zo zorgvuldig mogelijk met deze situatie omgaan. We hebben een plan opgesteld en dat betekent dat we volgende week met elkaar om de tafel gaan zitten. Hansi Flick, Oliver Bierhoff, Hans-Joachim Watzke en ik gaan met elkaar bespreken wat er moet gebeuren."

ANALYSE
Neuendorf wil weten wat er sportief fout gelopen is. "Ik verwacht dat de technische staf met een sportieve analyse van dit toernooi komt", voegde hij toe. "En dat ze perspectieven ontwikkelen voor de toekomst, daar het volgende EK in eigen land zal worden gehouden. En we verwachten tevens een analyse van de nationale ploeg en ons voetbal sinds 2018. Dat is een duidelijke eis van ons", aldus Neuendorf.

Zal Flick ontslagen worden?

Meest recent

Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

19
19
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

121
121
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

34
34
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

310
310
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

247
247
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

128
128
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

125
125
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

58
58
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

76
76
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

107
107
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

217
217
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

60
60
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

80
80
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

605
605
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

183
183
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

265
265
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

334
334
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

46
46
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

150
150
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

55
55
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

570
570
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

173
173
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

295
295
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

436
436

Meer sportnieuws