Snelders duidt dé grootste flop aan bij Rode Duivels: "Een 3"

928 stemmen
Snelders duidt dé grootste flop aan bij Rode Duivels:

Het WK in Qatar zal niet de geschiedenisboeken ingaan voor de Rode Duivels. De Belgen speelden een ondermaats toernooi en konden de meubelen niet meer redden in de laatste wedstrijd. Het werd 0-0 tegen Kroatië.


Een dag na de exit wordt hier en daar de balans al opgemaakt. Eddy Snelders neemt bij Sporza de prestaties van de spelersgroep onder de loep. Hij deelt punten uit en ziet één grote gebuisde: Youri Tielemans (25). De middenvelder van Leicester City krijgt slechts 3 op 10, het laagste cijfer van alle Rode Duivels.

"De grootste teleurstelling bij de Duivels", zegt Snelders over Tielemans. "Zijn match tegen Canada was compleet onvoldoende en in zijn invalbeurt tegen Kroatië liep hij alleen maar naast Witsel. Je verwacht meer van iemand met de kwaliteiten van Tielemans. Een 3", klinkt het harde verdict. Tielemans kwam tijdens dit WK maar 94 minuten in actie en kon zich daarin niet positief laten opmerken. Dat komt hem nu dus op kritiek te staan in eigen land.

TOPTRANSFER?
Tielemans speelt momenteel nog altijd voor Leicester City. Daar draait het dit seizoen moeizaam met een voorlopige dertiende plaats, al schoven de Foxes de laatste weken wel wat op in het klassement. Tielemans wordt al lange tijd in verband gebracht met een toptransfer. Zo zou Arsenal onze landgenoot naar verluidt heel graag binnenhalen. Afwachten of de Gunners de ex-speler van Anderlecht ook na het WK nog even hard willen.

LEES OOK: 'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Was Tielemans de grootste teleurstelling bij de Duivels?

Meest recent

Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

1
1
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

83
83
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

15
15
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

136
136
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

19
19
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

188
188
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

28
28
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

27
27
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

62
62
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

112
112
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

178
178
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

796
796
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

155
155
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

222
222
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

193
193
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

175
175
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

287
287
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

46
46
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

53
53
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

192
192
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

541
541
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

269
269
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

252
252
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

145
145
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

93
93

Meer sportnieuws