Snelders duidt dé grootste flop aan bij Rode Duivels: "Een 3"

928 stemmen
Snelders duidt dé grootste flop aan bij Rode Duivels:

Het WK in Qatar zal niet de geschiedenisboeken ingaan voor de Rode Duivels. De Belgen speelden een ondermaats toernooi en konden de meubelen niet meer redden in de laatste wedstrijd. Het werd 0-0 tegen Kroatië.


Een dag na de exit wordt hier en daar de balans al opgemaakt. Eddy Snelders neemt bij Sporza de prestaties van de spelersgroep onder de loep. Hij deelt punten uit en ziet één grote gebuisde: Youri Tielemans (25). De middenvelder van Leicester City krijgt slechts 3 op 10, het laagste cijfer van alle Rode Duivels.

"De grootste teleurstelling bij de Duivels", zegt Snelders over Tielemans. "Zijn match tegen Canada was compleet onvoldoende en in zijn invalbeurt tegen Kroatië liep hij alleen maar naast Witsel. Je verwacht meer van iemand met de kwaliteiten van Tielemans. Een 3", klinkt het harde verdict. Tielemans kwam tijdens dit WK maar 94 minuten in actie en kon zich daarin niet positief laten opmerken. Dat komt hem nu dus op kritiek te staan in eigen land.

TOPTRANSFER?
Tielemans speelt momenteel nog altijd voor Leicester City. Daar draait het dit seizoen moeizaam met een voorlopige dertiende plaats, al schoven de Foxes de laatste weken wel wat op in het klassement. Tielemans wordt al lange tijd in verband gebracht met een toptransfer. Zo zou Arsenal onze landgenoot naar verluidt heel graag binnenhalen. Afwachten of de Gunners de ex-speler van Anderlecht ook na het WK nog even hard willen.

LEES OOK: Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Was Tielemans de grootste teleurstelling bij de Duivels?

Meest recent

Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

60
60
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

19
19
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

457
457
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

98
98
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

142
142
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

265
265
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

68
68
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

378
378
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

87
87
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

192
192
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

106
106
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

64
64
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

235
235
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

25
25
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

79
79
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

64
64
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

204
204
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

172
172
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

61
61
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

70
70
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

447
447
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

218
218
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

65
65
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

296
296

Meer sportnieuws