Kritiek op Martinez zwelt aan: "Begrijpelijk, maar niet wijs"

door
Kritiek op Martinez zwelt aan:

Donderdag is een belangrijke dag voor de toekomst van de huidige generatie Rode Duivels. Tegen Kroatië kunnen ze met een zege nog een vervolg breien aan hun WK in Qatar. Als ze verliezen, dan zit het er op. Jan Mulder blikte al vooruit bij Het Laatste Nieuws.


De Nederlandse analist laat er onder meer zijn licht schijnen op wat er de voorbije dagen allemaal gebeurd is bij de Belgen. Zo was er de hele hetze rond het artikel van L'Équipe, dat beweerde dat het er na de wedstrijd tegen Marokko op zat bij de Duivels. Roberto Martinez kwam deze week met kritiek op de Belgische media, die het nieuwtje overnamen.

Mulder ziet dat Martinez de druk voelt. "Hij reageert als een kat in het nauw, maar da's begrijpelijk", zegt de ex-voetballer. "Hij loopt op de toppen van zijn tenen, maar da's eigen aan het voetbalmilieu. De afstand met de pers is behoorlijk groot, maar de journalistiek is er niet om te supporteren. Je mag benoemen wat slecht is, maar dat vinden bondscoaches dan weer niet meteen kloppen. Het is begrijpelijk dat hij zich opwindt, maar niet wijs", denkt Mulder.

TOEKOMST
Gaan de Rode Duivels langer door met Martinez als coach? Die vraag brandt op de lippen van heel wat kenners en analisten. Ruben Van Gucht pakte niet zo lang geleden in VRT Nieuws uit met het nieuwtje dat de Spanjaard bijgetekend zou hebben, maar Martinez zelf wilde dat gerucht niet bevestigen. Zijn contract loopt eind dit jaar af, maar het is dus nog altijd niet duidelijk of dat verlengd zal worden of niet.

LEES OOK: WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Moeten de Duivels doorgaan met Martinez?

Meest recent

Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

0
0
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

1
1
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

113
113
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

241
241
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

35
35
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

51
51
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

249
249
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

210
210
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

131
131
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

32
32
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

258
258
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

108
108
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

317
317
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

192
192
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

250
250
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

64
64
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

255
255
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

364
364
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

65
65
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

179
179
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

133
133
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

255
255
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

200
200
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

221
221
De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

27
27

Meer sportnieuws