Kritiek op Martinez zwelt aan: "Begrijpelijk, maar niet wijs"

156 stemmen
Kritiek op Martinez zwelt aan:

Donderdag is een belangrijke dag voor de toekomst van de huidige generatie Rode Duivels. Tegen Kroatië kunnen ze met een zege nog een vervolg breien aan hun WK in Qatar. Als ze verliezen, dan zit het er op. Jan Mulder blikte al vooruit bij Het Laatste Nieuws.


De Nederlandse analist laat er onder meer zijn licht schijnen op wat er de voorbije dagen allemaal gebeurd is bij de Belgen. Zo was er de hele hetze rond het artikel van L'Équipe, dat beweerde dat het er na de wedstrijd tegen Marokko op zat bij de Duivels. Roberto Martinez kwam deze week met kritiek op de Belgische media, die het nieuwtje overnamen.

Mulder ziet dat Martinez de druk voelt. "Hij reageert als een kat in het nauw, maar da's begrijpelijk", zegt de ex-voetballer. "Hij loopt op de toppen van zijn tenen, maar da's eigen aan het voetbalmilieu. De afstand met de pers is behoorlijk groot, maar de journalistiek is er niet om te supporteren. Je mag benoemen wat slecht is, maar dat vinden bondscoaches dan weer niet meteen kloppen. Het is begrijpelijk dat hij zich opwindt, maar niet wijs", denkt Mulder.

TOEKOMST
Gaan de Rode Duivels langer door met Martinez als coach? Die vraag brandt op de lippen van heel wat kenners en analisten. Ruben Van Gucht pakte niet zo lang geleden in VRT Nieuws uit met het nieuwtje dat de Spanjaard bijgetekend zou hebben, maar Martinez zelf wilde dat gerucht niet bevestigen. Zijn contract loopt eind dit jaar af, maar het is dus nog altijd niet duidelijk of dat verlengd zal worden of niet.

LEES OOK: Wilmots ziet pijnpunt dat Rode Duivels kan nekken

Moeten de Duivels doorgaan met Martinez?

Meest recent

'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

47
47
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

45
45
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

618
618
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

177
177
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

255
255
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

394
394
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

91
91
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

404
404
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

86
86
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

29
29
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

214
214
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

237
237
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

215
215
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

557
557
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

159
159
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

186
186
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

199
199
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

270
270
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

366
366
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

203
203
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

485
485
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

200
200
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

139
139
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

618
618
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

269
269

Meer sportnieuws