Kritiek op Martinez zwelt aan: "Begrijpelijk, maar niet wijs"

door
Kritiek op Martinez zwelt aan:

Donderdag is een belangrijke dag voor de toekomst van de huidige generatie Rode Duivels. Tegen Kroatië kunnen ze met een zege nog een vervolg breien aan hun WK in Qatar. Als ze verliezen, dan zit het er op. Jan Mulder blikte al vooruit bij Het Laatste Nieuws.


De Nederlandse analist laat er onder meer zijn licht schijnen op wat er de voorbije dagen allemaal gebeurd is bij de Belgen. Zo was er de hele hetze rond het artikel van L'Équipe, dat beweerde dat het er na de wedstrijd tegen Marokko op zat bij de Duivels. Roberto Martinez kwam deze week met kritiek op de Belgische media, die het nieuwtje overnamen.

Mulder ziet dat Martinez de druk voelt. "Hij reageert als een kat in het nauw, maar da's begrijpelijk", zegt de ex-voetballer. "Hij loopt op de toppen van zijn tenen, maar da's eigen aan het voetbalmilieu. De afstand met de pers is behoorlijk groot, maar de journalistiek is er niet om te supporteren. Je mag benoemen wat slecht is, maar dat vinden bondscoaches dan weer niet meteen kloppen. Het is begrijpelijk dat hij zich opwindt, maar niet wijs", denkt Mulder.

TOEKOMST
Gaan de Rode Duivels langer door met Martinez als coach? Die vraag brandt op de lippen van heel wat kenners en analisten. Ruben Van Gucht pakte niet zo lang geleden in VRT Nieuws uit met het nieuwtje dat de Spanjaard bijgetekend zou hebben, maar Martinez zelf wilde dat gerucht niet bevestigen. Zijn contract loopt eind dit jaar af, maar het is dus nog altijd niet duidelijk of dat verlengd zal worden of niet.

LEES OOK: Garcia zaait twijfel rond WK-toekomst Witsel

Moeten de Duivels doorgaan met Martinez?

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

4
4
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

38
38
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

19
19
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

169
169
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

146
146
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

87
87
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

20
20
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

238
238
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

175
175
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

127
127
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

119
119
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

23
23
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

244
244
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

45
45
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

65
65
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

73
73
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

128
128
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

260
260
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

504
504
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

244
244
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

418
418
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

247
247
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

139
139
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

391
391
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

646
646

Meer sportnieuws