Kritiek op Martinez zwelt aan: "Begrijpelijk, maar niet wijs"

door
Kritiek op Martinez zwelt aan:

Donderdag is een belangrijke dag voor de toekomst van de huidige generatie Rode Duivels. Tegen Kroatië kunnen ze met een zege nog een vervolg breien aan hun WK in Qatar. Als ze verliezen, dan zit het er op. Jan Mulder blikte al vooruit bij Het Laatste Nieuws.


De Nederlandse analist laat er onder meer zijn licht schijnen op wat er de voorbije dagen allemaal gebeurd is bij de Belgen. Zo was er de hele hetze rond het artikel van L'Équipe, dat beweerde dat het er na de wedstrijd tegen Marokko op zat bij de Duivels. Roberto Martinez kwam deze week met kritiek op de Belgische media, die het nieuwtje overnamen.

Mulder ziet dat Martinez de druk voelt. "Hij reageert als een kat in het nauw, maar da's begrijpelijk", zegt de ex-voetballer. "Hij loopt op de toppen van zijn tenen, maar da's eigen aan het voetbalmilieu. De afstand met de pers is behoorlijk groot, maar de journalistiek is er niet om te supporteren. Je mag benoemen wat slecht is, maar dat vinden bondscoaches dan weer niet meteen kloppen. Het is begrijpelijk dat hij zich opwindt, maar niet wijs", denkt Mulder.

TOEKOMST
Gaan de Rode Duivels langer door met Martinez als coach? Die vraag brandt op de lippen van heel wat kenners en analisten. Ruben Van Gucht pakte niet zo lang geleden in VRT Nieuws uit met het nieuwtje dat de Spanjaard bijgetekend zou hebben, maar Martinez zelf wilde dat gerucht niet bevestigen. Zijn contract loopt eind dit jaar af, maar het is dus nog altijd niet duidelijk of dat verlengd zal worden of niet.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat op gang, dilemma De Bruyne'

Moeten de Duivels doorgaan met Martinez?

Meest recent

Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

18
18
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

64
64
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

21
21
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

69
69
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

52
52
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

89
89
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

57
57
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

69
69
Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

83
83
Mokerslag Liverpool: Brighton wint ondanks megablunder

Slechts enkele dagen na de kwalificatie voor de kwartfinales van de Champions League, staat ...

12
12
Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

128
128
Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

24
24
'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

126
126
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

153
153
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

124
124
'Club onderneemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

195
195
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

115
115
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

143
143
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

176
176
'Bounida hakt interlandknoop: KBVB in rep en roer'

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

221
221
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

66
66
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

811
811
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

331
331
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

91
91
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

578
578

Meer sportnieuws