Lewandowski verklapt inhoud pijnlijk incident met Messi

door
Lewandowski verklapt inhoud pijnlijk incident met Messi

De 1/8ste finales van het wereldkampioenschap in Qatar beginnen steeds meer vorm te krijgen. Woensdagavond konden ook Argentinië en Polen zich kwalificeren voor de volgende ronde. Tijdens hun onderlinge duel was er wel een ongemakkelijk momentje tussen Robert Lewandowski en Lionel Messi.


Bij beide landen kon dus een feestje losbarsten. Lewandowski zocht vlak na het laatste fluitsignaal echter eerst Messi op. De twee gaven mekaar een hartelijke knuffel en wisselden ook enkele woorden uit. Nochtans hadden de huidige sterspeler van FC Barcelona en zijn voorganger op Camp Nou vlak daarvoor een ongemakkelijk moment met mekaar. Nadat beide spelers in duel gingen en Lewandowski uiteindelijk een fout maakte op Messi, wou de Pool schijnbaar zijn excuses aanbieden. Maar Messi negeerde de uitgestoken hand van Lewandowski compleet. Een pijnlijk incident, maar dat werd na de match dus uitgebreid goedgemaakt.

Messi wilde na de wedstrijd niet terugkomen op het incident. "Ze hebben me geleerd dat alles wat op het veld gebeurt, op het veld blijft. Dingen die we privé tegen elkaar zeggen, komen nooit uit door mij", vertelde hij in een interview. Lewandowski gaf bij BILD wel meer uitleg. "We hebben wat gepraat, wat lol gemaakt. Ik heb Messi verteld dat ik defensiever speelde dan anders. Maar dat een team dat soms nodig heeft", aldus Lewandowski.

ACHTSTE FINALES
Hoe dan ook: zowel Argentinië als Polen mag zich opmaken voor de achtste finales. De Zuid-Amerikanen treffen daarin Australië. Dat lijkt een gemakkelijke opdracht, maar de Socceroos bewezen tegen Denemarken dat je ze maar beter niet onderschat. Polen staat dan weer voor een clash met titelverdediger Frankrijk, een zware dobber.

LEES OOK: Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Wie zal het verst raken op het WK?

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

178
178
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

123
123
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

73
73
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

89
89
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

92
92
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

192
192
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

54
54
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

38
38
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

673
673
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

441
441
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

226
226
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

412
412
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

237
237
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

173
173
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

249
249
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

214
214
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

914
914
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

142
142
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

142
142
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

332
332
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

145
145
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

405
405
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

563
563
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

474
474

Meer sportnieuws