Lewandowski verklapt inhoud pijnlijk incident met Messi

door
Lewandowski verklapt inhoud pijnlijk incident met Messi

De 1/8ste finales van het wereldkampioenschap in Qatar beginnen steeds meer vorm te krijgen. Woensdagavond konden ook Argentinië en Polen zich kwalificeren voor de volgende ronde. Tijdens hun onderlinge duel was er wel een ongemakkelijk momentje tussen Robert Lewandowski en Lionel Messi.


Bij beide landen kon dus een feestje losbarsten. Lewandowski zocht vlak na het laatste fluitsignaal echter eerst Messi op. De twee gaven mekaar een hartelijke knuffel en wisselden ook enkele woorden uit. Nochtans hadden de huidige sterspeler van FC Barcelona en zijn voorganger op Camp Nou vlak daarvoor een ongemakkelijk moment met mekaar. Nadat beide spelers in duel gingen en Lewandowski uiteindelijk een fout maakte op Messi, wou de Pool schijnbaar zijn excuses aanbieden. Maar Messi negeerde de uitgestoken hand van Lewandowski compleet. Een pijnlijk incident, maar dat werd na de match dus uitgebreid goedgemaakt.

Messi wilde na de wedstrijd niet terugkomen op het incident. "Ze hebben me geleerd dat alles wat op het veld gebeurt, op het veld blijft. Dingen die we privé tegen elkaar zeggen, komen nooit uit door mij", vertelde hij in een interview. Lewandowski gaf bij BILD wel meer uitleg. "We hebben wat gepraat, wat lol gemaakt. Ik heb Messi verteld dat ik defensiever speelde dan anders. Maar dat een team dat soms nodig heeft", aldus Lewandowski.

ACHTSTE FINALES
Hoe dan ook: zowel Argentinië als Polen mag zich opmaken voor de achtste finales. De Zuid-Amerikanen treffen daarin Australië. Dat lijkt een gemakkelijke opdracht, maar de Socceroos bewezen tegen Denemarken dat je ze maar beter niet onderschat. Polen staat dan weer voor een clash met titelverdediger Frankrijk, een zware dobber.

LEES OOK: Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Wie zal het verst raken op het WK?

Meest recent

Zorgwekkende situatie Vranckx: terugkeer naar JPL?

De zomermercato loert om de hoek en de Belgische clubs zijn bezig met het opstellen van de profielen ...

25
25
Club Brugge onder druk: alles staat op het spel

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Alle druk ligt bij de Bruggelingen, want als ...

14
14
Westerlo pakt door: samenwerking met Premier League-club

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent de toekomst van KVC Westerlo. Onze redactie weet ...

121
121
Taravel ziet probleem: "Zo lukt het niet elke keer"

RSC Anderlecht won met 1-2 op het veld van KV Mechelen. Paars-Wit speelde zeker niet goed, maar pakt ...

71
71
‘Kompany blaast mercato op: eerste zomerknaller in aantocht’

Bayern werkt achter de schermen aan een opvallende transferzet. De club ziet een nieuwe ...

33
33
Twijfels bij Club Brugge: topaankoop moet opletten

Club Brugge staat voor een heel belangrijk duel tegen Union SG. Blauw-Zwart heeft tal van ...

142
142
Kompany stelt titelfeest uit: "Spelers vertelden mij dit"

Vincent Kompany kan met Bayern München dit weekend kampioen spelen. Dan moet Borussia Dortmund ...

52
52
Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Geen negende trofee voor Diego Simeone in dienst van Atletico Madrid. De trainer had zaterdagavond ...

71
71
Keuzestress voor Taravel: Bertaccini maakt statement

Adriano Bertaccini ging de laatste maanden door een moeilijke periode. De aanvaller had moeite om de ...

92
92
Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Manchester United heeft zaterdagavond een grote stap gezet richting een Champions League-ticket. Het ...

54
54
Invallers doen het weer: Anderlecht snuffelt aan top 3

Anderlecht heeft een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. Het klopte opnieuw ...

201
201
'Anderlecht legt volgende goudhaantje vast'

Ondanks dat het nog steeds wachten is op de aanstelling van de nieuwe sportief directeur, blijven ze ...

169
169
Waalse derby loopt uit de hand: spelers na afloop in clinch

Spektakel heeft de Waalse derby tussen Charleroi en Standard zaterdagavond niet echt opgeleverd, al ...

186
186
Hayen duidt kantelpunt aan in Genkse zege

Vorige week bleef Genk nog ontgoocheld achter nadat het door een teleurstellend gelijkspel tegen OHL ...

126
126
Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

139
139
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

128
128
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

57
57
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

55
55
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

76
76
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

474
474
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

135
135
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

94
94
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

144
144
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

225
225
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

43
43

Meer sportnieuws