Lewandowski verklapt inhoud pijnlijk incident met Messi

door
Lewandowski verklapt inhoud pijnlijk incident met Messi

De 1/8ste finales van het wereldkampioenschap in Qatar beginnen steeds meer vorm te krijgen. Woensdagavond konden ook Argentinië en Polen zich kwalificeren voor de volgende ronde. Tijdens hun onderlinge duel was er wel een ongemakkelijk momentje tussen Robert Lewandowski en Lionel Messi.


Bij beide landen kon dus een feestje losbarsten. Lewandowski zocht vlak na het laatste fluitsignaal echter eerst Messi op. De twee gaven mekaar een hartelijke knuffel en wisselden ook enkele woorden uit. Nochtans hadden de huidige sterspeler van FC Barcelona en zijn voorganger op Camp Nou vlak daarvoor een ongemakkelijk moment met mekaar. Nadat beide spelers in duel gingen en Lewandowski uiteindelijk een fout maakte op Messi, wou de Pool schijnbaar zijn excuses aanbieden. Maar Messi negeerde de uitgestoken hand van Lewandowski compleet. Een pijnlijk incident, maar dat werd na de match dus uitgebreid goedgemaakt.

Messi wilde na de wedstrijd niet terugkomen op het incident. "Ze hebben me geleerd dat alles wat op het veld gebeurt, op het veld blijft. Dingen die we privé tegen elkaar zeggen, komen nooit uit door mij", vertelde hij in een interview. Lewandowski gaf bij BILD wel meer uitleg. "We hebben wat gepraat, wat lol gemaakt. Ik heb Messi verteld dat ik defensiever speelde dan anders. Maar dat een team dat soms nodig heeft", aldus Lewandowski.

ACHTSTE FINALES
Hoe dan ook: zowel Argentinië als Polen mag zich opmaken voor de achtste finales. De Zuid-Amerikanen treffen daarin Australië. Dat lijkt een gemakkelijke opdracht, maar de Socceroos bewezen tegen Denemarken dat je ze maar beter niet onderschat. Polen staat dan weer voor een clash met titelverdediger Frankrijk, een zware dobber.

LEES OOK: “Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Wie zal het verst raken op het WK?

Meest recent

Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

22
22
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

140
140
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

197
197
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

174
174
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

157
157
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

22
22
‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League draait dit seizoen op volle toeren. Bij Club Brugge ...

318
318
Anderlecht krijgt boost: Bertaccini sprakeloos na STVV

Adriano Bertaccini maakte de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC Anderlecht en bij Paars-Wit is de ...

336
336
Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Bij de Rode Duivels is er géén weelde in de aanval. Achter Romelu Lukaku gaapt er een ...

72
72
Hans Vanaken ontroert fans diep met emotionele beelden

Het zijn niet de meest fijne weken geweest voor de trouwe blauw-zwarte fans. De club van Bart ...

182
182
‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Napoli-sportdirecteur Giovanni Manna schuift een bizarre shortlist naar voren als opvolger van Kevin ...

44
44
Ruben Van Gucht in het nauw: Volgt dubbele mokerslag?

Er waait nog steeds een storm door het leven van Ruben Van Gucht. Het Sporza-gezicht verschijnt ...

86
86
Juiste keuze van Verhaeghe? "Club gaat JPL daarin domineren"

Club Brugge moet winnen op het veld van FCV Dender of de crisis is helemaal losgebarsten. Ivan Leko ...

325
325
Haalt De Mil vedette uit de vergeetput bij AA Gent?

Een nieuwe trainer biedt ook nieuwe kansen voor spelers die onder de vorige coach amper speelden. ...

782
782
Hasi komt met verrassende update over toekomst Hazard

RSC Anderlecht won met 2-1 van STVV. Een meer dan terechte overwinning voor de Brusselaars, die meer ...

349
349
‘Overmars geschokt: Gheyens beslissing slaat in als bom’

Op één avond draait Paul Gheysens de hele realiteit van Marc Overmars om. Maandenlang ...

914
914
Sebaoui scherp voor STVV: "Daardoor verlies je"

STVV speelde op het veld van RSC Anderlecht een matige match. De Truienaars speelden eigenlijk geen ...

98
98
'Standard met grote plannen: fans mogen dromen'

Standard kent alweer een matig seizoen. De Rouches blijven een grijze club, wat niet past bij het ...

308
308
Hasi doet na STVV een transferoproep aan Renard

Bij RSC Anderlecht haalden ze opgelucht adem. Het won met 2-1 van STVV en dat was verdiend. De ...

460
460
Uitblinker bij STVV: "Geen spijt dat ik ben gebleven"

STVV is aan een enorm goed seizoen bezig. Dat heeft als gevolg dat heel wat spelers interesse ...

67
67
Transferbommetje: "Heb geen gesprekken gevoerd met AA Gent"

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. Er werd snel een overeenkomst gevonden met ...

286
286
Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

51
51
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

350
350
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

25
25

Meer sportnieuws