Lewandowski verklapt inhoud pijnlijk incident met Messi

door
Lewandowski verklapt inhoud pijnlijk incident met Messi

De 1/8ste finales van het wereldkampioenschap in Qatar beginnen steeds meer vorm te krijgen. Woensdagavond konden ook Argentinië en Polen zich kwalificeren voor de volgende ronde. Tijdens hun onderlinge duel was er wel een ongemakkelijk momentje tussen Robert Lewandowski en Lionel Messi.


Bij beide landen kon dus een feestje losbarsten. Lewandowski zocht vlak na het laatste fluitsignaal echter eerst Messi op. De twee gaven mekaar een hartelijke knuffel en wisselden ook enkele woorden uit. Nochtans hadden de huidige sterspeler van FC Barcelona en zijn voorganger op Camp Nou vlak daarvoor een ongemakkelijk moment met mekaar. Nadat beide spelers in duel gingen en Lewandowski uiteindelijk een fout maakte op Messi, wou de Pool schijnbaar zijn excuses aanbieden. Maar Messi negeerde de uitgestoken hand van Lewandowski compleet. Een pijnlijk incident, maar dat werd na de match dus uitgebreid goedgemaakt.

Messi wilde na de wedstrijd niet terugkomen op het incident. "Ze hebben me geleerd dat alles wat op het veld gebeurt, op het veld blijft. Dingen die we privé tegen elkaar zeggen, komen nooit uit door mij", vertelde hij in een interview. Lewandowski gaf bij BILD wel meer uitleg. "We hebben wat gepraat, wat lol gemaakt. Ik heb Messi verteld dat ik defensiever speelde dan anders. Maar dat een team dat soms nodig heeft", aldus Lewandowski.

ACHTSTE FINALES
Hoe dan ook: zowel Argentinië als Polen mag zich opmaken voor de achtste finales. De Zuid-Amerikanen treffen daarin Australië. Dat lijkt een gemakkelijke opdracht, maar de Socceroos bewezen tegen Denemarken dat je ze maar beter niet onderschat. Polen staat dan weer voor een clash met titelverdediger Frankrijk, een zware dobber.

LEES OOK: 'Schoktransfer Lewandowksi: Rode Duivel grote pineut'

Wie zal het verst raken op het WK?

Meest recent

Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

1
1
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

15
15
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

7
7
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

30
30
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

53
53
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

41
41
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

95
95
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

289
289
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

94
94
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

296
296
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

274
274
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

388
388
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

219
219
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

611
611
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

568
568
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

240
240
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

25
25
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

87
87
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

90
90
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

130
130
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

381
381
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

62
62
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

494
494
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

279
279
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

412
412

Meer sportnieuws