'Chelsea betaalt meer dan 120 miljoen voor topdoelwit'

door
'Chelsea betaalt meer dan 120 miljoen voor topdoelwit'

Terwijl het WK in Qatar in een rotvaart doorraast, draait ook de geruchtenmolen op volle toeren. Zo zou Chelsea doorduwen voor een toptarget.


De Britse krant The Sun weet dat eigenaar Todd Boehly geobsedeerd is door een transfer van Jude Bellingham (19). Chelsea zou de Engelse international komende zomer willen binnenhalen om het middenveld te versterken en de ploeg van Graham Potter van een kwaliteitsinjectie te voorzien. Chelsea wil een sterk team uitbouwen voor volgend seizoen, waarin het opnieuw wil meedingen naar de Premier League-titel.

The Blues zou enorm gecharmeerd zijn door Bellingham. De middenvelder is bij Borussia Dortmund uitgegroeid tot een sterkhouder en krijgt nu ook zijn kans in de nationale ploeg van Engeland. Chelsea zou een bod voorbereiden om de concurrentie de loef af te steken. De Londenaren moeten naar verluidt wedijveren met Real Madrid, Liverpool en Manchester United. Ook Manchester City werd al gelinkt aan de speler, die de topclubs dus maar voor het uitkiezen heeft. Dortmund zou mikken op meer dan 120 miljoen euro, een som die enkel een select clubje op tafel kan leggen.

GOED SEIZOEN
Bellingham is individueel aan een goed seizoen bezig bij Dortmund. In 22 duels scoorde hij al 9 keer en gaf hij 3 assists. Dortmund presteert momenteel wel onder de verwachtingen in de Bundesliga. Het kampeert pas op de zesde plek. Op het WK mocht Bellingham al drie keer starten van Gareth Southgate. Hij scoorde één keer, in de opener van The Three Lions tegen Iran.

LEES OOK: 'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Wie haalt Bellingham?

Meest recent

Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

19
19
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

199
199
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

200
200
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

238
238
Kermis op Old Trafford: Engelse pers pakt Lammens aan

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

177
177
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

279
279
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

440
440
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

501
501
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

406
406
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

210
210
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

444
444
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

427
427
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

409
409
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

408
408
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

454
454
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

570
570
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

717
717
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

39
39
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

720
720
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

324
324
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1537
1537
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

511
511
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

494
494
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

496
496
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

340
340

Meer sportnieuws