Leko naar Anderlecht? De Kroaat reageert

659 stemmen
Leko naar Anderlecht? De Kroaat reageert

RSC Anderlecht vertoeft momenteel in het Griekse Kreta om de basis te leggen voor een comeback in de Jupiler Pro League. De Brusselaars hebben echter nog steeds geen nieuwe trainer. Is Ivan Leko een piste bij de Belgische recordkampioen?


Kort na het ontslag van Felice Mazzu werd Ivan Leko door VTM aan Anderlecht gelinkt. Dat zou een héél vreemde keuze zijn, want Leko heeft altijd zijn liefde voor Club Brugge kenbaar gemaakt en het is ook onzeker wat hem nog te wachten staat in het dossier 'Operatie Propere Handen'. Daardoor lijkt de kans heel erg klein te zijn dat Anderlecht de ex-trainer van Royal Antwerp FC een voorstel zou gaan doen.

ZEKER TERUG NAAR BELGIË

Bij Het Laatste Nieuws sprak Leko zich uit over een mogelijke terugkeer naar de Belgische competitie. "Ik heb vorige winter mijn contract verlengd in China. Of ik zeker blijf? In voetbal weet je het nooit. Eerlijk, in mijn hoofd maak ik geen plannen. Het seizoen goed afsluiten en dan zien we wel. Kijk, ik hield ervan om trainer te zijn in België. Bij Club en Antwerp, maar ook bij STVV. Het is fantastisch om in Shanghai te werken, alleen is het niet ideaal op familiaal vlak. Wanneer ik terugkom, weet ik niet, maar ik zal zeker terugkomen. En dan zal ik opnieuw alles geven om de Belgische clubs en spelers beter te maken", zegt hij.

Leko was al aan de slag bij Club Brugge, Antwerp en OHL. Een transfer naar Anderlecht lijkt voorlopig niet meteen voor de hand te liggen.

LEES OOK: 'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

Zal RSCA met Leko praten?

Meest recent

'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

11
11
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

14
14
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

110
110
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

82
82
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

63
63
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

111
111
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

317
317
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

38
38
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

340
340
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

94
94
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

303
303
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

279
279
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

153
153
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

350
350
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

442
442
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

447
447
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

102
102
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

535
535
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

188
188
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

57
57
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

649
649
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

315
315
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

324
324
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

521
521
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

209
209

Meer sportnieuws