Kroatië beeft voor Duivel: "Hem uit de match houden"

door
Kroatië beeft voor Duivel:

Kroatië boekte een 4 op 6 tegen Canada en Marokko en als het niet verliest van België, is het zeker van de volgende ronde. Bondscoach Zlatko Dalic sprak daags voor de match tegen de Rode Duivels de media toe. Hij legt de druk uiteraard bij België.


"Het blijft een geweldige ploeg. Tegen hen een beslissende match spelen, hadden we liever niet gedaan. Ondanks het negatieve resultaat tegen Marokko zal België er morgen vol voor gaan. Als je tegen De Bruyne, Lukaku, Hazard speelt, zou het fout zijn om te praten over een Belgische crisis. Ze zijn niet van de ene dag op de andere vergeten hoe ze moeten voetballen", aldus Dalic op zijn perspraatje.

LUKAKU

Romelu Lukaku is momenteel nog een twijfelgeval, maar bij Kroatië vrezen ze 'Big Rom'. "Hij heeft dit seizoen niet veel gespeeld, maar hij is sterk, en geweldig in het duel. Het zal een zware opgave worden voor onze verdedigers. Als we hem uit de match kunnen houden, lossen we de helft van de klus op. België is nog een niveau hoger dan Marokko of Canada", aldus de Kroatische bondscoach.

België weet wat het moet doen donderdag. Bij een overwinning zijn de Rode Duivels zeker van een plaats in de achtste finales. Bij een gelijkspel hangt België af van het resultaat tussen Canada en Marokko, waar de Canadezen dan moeten winnen. Bij een nederlaag is het game over voor de troepen van Roberto Martinez. De druk ligt alvast bij de Belgen, die de afgelopen dagen bijzonder veel kritiek kregen in allerhande media.

Is Lukaku de missing link bij de Rode Duivels?

Meest recent

Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

32
32
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

137
137
Optater Leko: Club slikt koude douche vlak voor Arsenal

Ivan Leko maakt woensdagavond voor de tweede keer in zijn carrière zijn debuut als hoofdcoach ...

134
134
UCL: Ajax buigt nieuwe afgang om, slechte zaak Belgische clubs

In de Champions League heeft Ajax eindelijk zijn eerste punten beet. Na onder meer een doelpunt van ...

34
34
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

80
80
'Club Brugge blaast mercato op met eerste winterknaller'

Bij Club Brugge hunkert iedereen naar die ene wintertransfer die het hele seizoen doet kantelen, ...

305
305
Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

109
109
Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

44
44
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

183
183
De Condé gooit transferplannen Genk op tafel

Voor KRC Genk loopt het seizoen voorlopig niet zoals verhoopt. Vorig seizoen waren de Limburgers nog ...

381
381
'Union glundert: David neemt straffe transferbeslissing'

Bijna was Promise David dinsdag opnieuw de held van Union in de Champions League. Hij kwam in de ...

82
82
Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

681
681
Club NXT blijft stunten en klopt Arsenal na thriller

Club Brugge wacht woensdagavond een loodzware opdracht in de Champions League tegen Arsenal. Punten ...

146
146
AA Gent heeft De Mil beet: contractduur bekend

AA Gent kreeg maandag een mokerslag te verwerken met het plotse vertrek van Ivan Leko. De Kroaat ...

318
318
'Anderlecht grijpt naast komst van toptalent'

Anderlecht zal zich in januari vrijwel zeker gaan roeren op de transfermarkt. Daarbij zal sportief ...

123
123
Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

161
161
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

367
367
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

536
536
Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

865
865
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

304
304
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

153
153
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

109
109
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

193
193

Meer sportnieuws