Kroatië beeft voor Duivel: "Hem uit de match houden"

door
Kroatië beeft voor Duivel:

Kroatië boekte een 4 op 6 tegen Canada en Marokko en als het niet verliest van België, is het zeker van de volgende ronde. Bondscoach Zlatko Dalic sprak daags voor de match tegen de Rode Duivels de media toe. Hij legt de druk uiteraard bij België.


"Het blijft een geweldige ploeg. Tegen hen een beslissende match spelen, hadden we liever niet gedaan. Ondanks het negatieve resultaat tegen Marokko zal België er morgen vol voor gaan. Als je tegen De Bruyne, Lukaku, Hazard speelt, zou het fout zijn om te praten over een Belgische crisis. Ze zijn niet van de ene dag op de andere vergeten hoe ze moeten voetballen", aldus Dalic op zijn perspraatje.

LUKAKU

Romelu Lukaku is momenteel nog een twijfelgeval, maar bij Kroatië vrezen ze 'Big Rom'. "Hij heeft dit seizoen niet veel gespeeld, maar hij is sterk, en geweldig in het duel. Het zal een zware opgave worden voor onze verdedigers. Als we hem uit de match kunnen houden, lossen we de helft van de klus op. België is nog een niveau hoger dan Marokko of Canada", aldus de Kroatische bondscoach.

België weet wat het moet doen donderdag. Bij een overwinning zijn de Rode Duivels zeker van een plaats in de achtste finales. Bij een gelijkspel hangt België af van het resultaat tussen Canada en Marokko, waar de Canadezen dan moeten winnen. Bij een nederlaag is het game over voor de troepen van Roberto Martinez. De druk ligt alvast bij de Belgen, die de afgelopen dagen bijzonder veel kritiek kregen in allerhande media.

LEES OOK: Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

Is Lukaku de missing link bij de Rode Duivels?

Meest recent

‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

9
9
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

7
7
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

32
32
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

265
265
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

43
43
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

415
415
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

273
273
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

19
19
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

59
59
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

133
133
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

357
357
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

179
179
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

599
599
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

485
485
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

229
229
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

60
60
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

290
290
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

54
54
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

846
846
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

193
193
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

145
145
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

55
55
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

313
313
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

391
391
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

99
99

Meer sportnieuws