Kroatië beeft voor Duivel: "Hem uit de match houden"

door
Kroatië beeft voor Duivel:

Kroatië boekte een 4 op 6 tegen Canada en Marokko en als het niet verliest van België, is het zeker van de volgende ronde. Bondscoach Zlatko Dalic sprak daags voor de match tegen de Rode Duivels de media toe. Hij legt de druk uiteraard bij België.


"Het blijft een geweldige ploeg. Tegen hen een beslissende match spelen, hadden we liever niet gedaan. Ondanks het negatieve resultaat tegen Marokko zal België er morgen vol voor gaan. Als je tegen De Bruyne, Lukaku, Hazard speelt, zou het fout zijn om te praten over een Belgische crisis. Ze zijn niet van de ene dag op de andere vergeten hoe ze moeten voetballen", aldus Dalic op zijn perspraatje.

LUKAKU

Romelu Lukaku is momenteel nog een twijfelgeval, maar bij Kroatië vrezen ze 'Big Rom'. "Hij heeft dit seizoen niet veel gespeeld, maar hij is sterk, en geweldig in het duel. Het zal een zware opgave worden voor onze verdedigers. Als we hem uit de match kunnen houden, lossen we de helft van de klus op. België is nog een niveau hoger dan Marokko of Canada", aldus de Kroatische bondscoach.

België weet wat het moet doen donderdag. Bij een overwinning zijn de Rode Duivels zeker van een plaats in de achtste finales. Bij een gelijkspel hangt België af van het resultaat tussen Canada en Marokko, waar de Canadezen dan moeten winnen. Bij een nederlaag is het game over voor de troepen van Roberto Martinez. De druk ligt alvast bij de Belgen, die de afgelopen dagen bijzonder veel kritiek kregen in allerhande media.

LEES OOK: Kroatië plaatst zich voor WK, Oranje en Duitsland wachten nog

Is Lukaku de missing link bij de Rode Duivels?

Meest recent

Groot probleem bij Duivels? "Even verontrustend als draw"

Iedereen verwachtte dat de Rode Duivels zaterdag hun ticket voor het WK veilig zouden stellen, maar ...

9
9
Blunderende Theate reageert giftig op kritiek

De Rode Duivels slagen er maar niet in om een lijn te krijgen in hun prestaties. Zaterdag ging het ...

51
51
Dartel Spanje nog niet naar WK, Wales zonder overschot

Om 18u stonden er een aantal duels in de WK-kwalificatiecampagne op het programma. Spanje hoopte ...

45
45
Martinez dient Gattuso van antwoord: "Dat zie je in Europa niet"

Italië was ooit het grootste voetballand, maar dat is het al vele jaren niet meer. De Serie A ...

30
30
Fichaux scherp voor Duivels: "Daarover moeten we praten"

Geen Rudi Garcia op de bank bij de Rode Duivels tegen Kazachstan. Hij zat een schorsingsdag uit en ...

100
100
'De Cat krijgt concurrentie: twee rivalen voor megatransfer'

Nathan De Cat lokt interesse van Bayern München, Borussia Dortmund en ook Bayer Leverkusen. ...

79
79
Deschacht predikt rust na blamage: "Hem niet afschrijven"

Het was een povere prestatie van de Rode Duivels in en tegen Kazachstan. Het duel eindigde op 1-1 en ...

100
100
Vanaken verklaart offday: "Dat ontbrak misschien"

België speelde 1-1 tegen Kazachstan. Nog geen WK-ticket voor de Rode Duivels. Teleurstellend, ...

99
99
Doku messcherp: "Dan hebben we niks te zoeken op het WK"

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Kazachstan. Jérémy Doku was vooral in de tweede ...

111
111
Boeckx ziet gigantisch Duivels-probleem: "Wie vervangt hem?"

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Kazachstan. De Belgen kregen kansen genoeg om te winnen, ...

244
244
Rapport Rode Duivels: twee buizen, verrassende sterkhouder

De Rode Duivels hebben zopas hun match tegen Kazachstan afgewerkt. Het werd geen 'walk in the park' ...

457
457
Zwak België faalt tegen tien man, WK-ticket nog niet binnen

Het WK is nog steeds niet binnen voor onze nationale ploeg. De Rode Duivels kenden een dramatische ...

127
127
Gattuso haalt uit naar FIFA: "Dit moét veranderen"

Italië zal via de barrages zijn WK-ticket veilig moeten stellen. Noorwegen is te sterk in hun ...

70
70
Enorme blunder bij België: Deschacht pleit twee spelers vrij

De Rode Duivels hebben heel veel werk. Na 45 minuten staan ze 1-0 in het krijt tegen Kazachstan. In ...

93
93
Blamage België dreigt: één speler valt zwaar door de mand

De Rode Duivels zijn om 15u begonnen aan het match in en tegen Kazachstan. De Belgen konden daar ...

331
331
Rapport Garcia: Degryse en Deschacht maken balans op

Rudi Garcia zal na de interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein tien duels als coach van de Rode ...

88
88
Rode Duivels smullen nu al: "De nieuwe Eden Hazard?"

De Rode Duivels hebben geen ploeg meer van wereldklasse, maar de Belgen zijn wel nog steeds een ...

101
101
Degryse ziet één vreemde keuze van Garcia in basisploeg

De Rode Duivels nemen het op tegen Kazachstan. Een irritante verplaatsing, waar de Belgen wel ...

71
71
Klopt PSV aan bij Anderlecht? Bosz is zéér duidelijk

PSV lijkt weer dé te kloppen ploeg te zijn in Nederland. Ze staan weer overtuigend op een ...

116
116
Gert Verheyen verrast iedereen met mysterieuze boodschap

Gert Verheyen en Frank Raes waren jarenlang goede collega's. De twee werkten onder meer samen bij ...

56
56
Garcia kiest beste elf: één keuze zorgt voor ophef

De Rode Duivels nemen het om 15u op tegen Kazachstan. Een zege en het WK is binnen. Bondscoach Rudi ...

73
73
Versterking Hayen: fans watertanden na video op socials Club

Club Brugge staat na de interland-break opnieuw voor een bijzonder druk wedstrijdschema. En dat ...

248
248
Opstelling Duivels: verrassende basisdebutant, Vanaken kapitein

Zaterdagnamiddag is het zover, dan kunnen de Rode Duivels zich mathematisch plaatsen voor het WK ...

186
186
'Stille exit na 238 duels: transfer Verschaeren nabij'

Yari Verschaeren raakt de laatste weken niet meer van de bank bij RSC Anderlecht. Het begint er dan ...

268
268
VTM-bom barst: kijkers in shock door nieuws over Mulder

Deze namiddag nemen onze Rode Duivels het op tegen Kazachstan. De inzet is duidelijk: het WK-ticket ...

2058
2058

Meer sportnieuws