Kroatië beeft voor Duivel: "Hem uit de match houden"

door
Kroatië beeft voor Duivel:

Kroatië boekte een 4 op 6 tegen Canada en Marokko en als het niet verliest van België, is het zeker van de volgende ronde. Bondscoach Zlatko Dalic sprak daags voor de match tegen de Rode Duivels de media toe. Hij legt de druk uiteraard bij België.


"Het blijft een geweldige ploeg. Tegen hen een beslissende match spelen, hadden we liever niet gedaan. Ondanks het negatieve resultaat tegen Marokko zal België er morgen vol voor gaan. Als je tegen De Bruyne, Lukaku, Hazard speelt, zou het fout zijn om te praten over een Belgische crisis. Ze zijn niet van de ene dag op de andere vergeten hoe ze moeten voetballen", aldus Dalic op zijn perspraatje.

LUKAKU

Romelu Lukaku is momenteel nog een twijfelgeval, maar bij Kroatië vrezen ze 'Big Rom'. "Hij heeft dit seizoen niet veel gespeeld, maar hij is sterk, en geweldig in het duel. Het zal een zware opgave worden voor onze verdedigers. Als we hem uit de match kunnen houden, lossen we de helft van de klus op. België is nog een niveau hoger dan Marokko of Canada", aldus de Kroatische bondscoach.

België weet wat het moet doen donderdag. Bij een overwinning zijn de Rode Duivels zeker van een plaats in de achtste finales. Bij een gelijkspel hangt België af van het resultaat tussen Canada en Marokko, waar de Canadezen dan moeten winnen. Bij een nederlaag is het game over voor de troepen van Roberto Martinez. De druk ligt alvast bij de Belgen, die de afgelopen dagen bijzonder veel kritiek kregen in allerhande media.

Is Lukaku de missing link bij de Rode Duivels?

Meest recent

Vriendin Vanheusden deelt bericht dat door merg en been gaat

Enorm droevig nieuws voor het Belgische voetbal. Zinho Vanheusden (26), ooit één van ...

135
135
Coucke keert kar: Anderlecht dumpt masterplan Vandenhaute

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Zo ook bij RSC Anderlecht, waar er na de aftocht van Wouter Vandenhaute ...

65
65
JPL-format: 'Baro loopt blauwtje, Club wil BeNe-liga'

Terwijl de discussie rond de mediarechten het leeuwendeel van de aandacht opeist laait op de ...

131
131
Julie Vanloo laat tranen rollen: Club-fans diep geraakt

Het was een emotionele klap die tot in de harten van de Club Brugge-fans aankwam. Julie Vanloo, ...

89
89
Moris sneert naar RSCA en Standard: "Angstaanjagend"

Anthony Moris verliet Union SG afgelopen zomer door de grote poort. Na een landstitel trok hij naar ...

111
111
'Union SG baalt: gigantische tegenvaller loert om de hoek'

Union SG is de afgelopen jaren door een zeer goed beleid uitgegroeid tot een stabiele Belgische ...

55
55
Mannaert, opgelet: Congo aast wéér op jonge Duivel

Vincent Mannaert moet héél erg opletten met Congo, want zij plukten al heel wat ...

50
50
Beter bij Antwerp gebleven? Chery krijgt de volle laag

Royal Antwerp FC verloor afgelopen zomer heel veel kwaliteit, waaronder Tjaronn Chery. Die keerde ...

122
122
'Stadiondossiers Club en RSCA: verrassende evolutie'

Bij Club Brugge en RSC Anderlecht is het duidelijk dat beide clubs nood hebben aan een groter en ...

497
497
STVV valt internationaal op: "Of er een transfer volgt?"

STVV is dit seizoen een van de best voetballende ploegen in de Jupiler Pro League en ze staan ...

42
42
Martinez velt verrassend oordeel over rode kaart Ronaldo

Cristiano Ronaldo liet zijn ploeg in de steek tegen Ierland. De 40-jarige Portugese aanvaller kreeg ...

96
96
De Cat zet Duitsland op z’n kop: hij stormt op één club af

Nathan De Cat is in één klap geen Anderlecht-projectje meer, maar de inzet van een ...

382
382
'Verschueren verrast: pikant transferoffensief bij Anderlecht'

Michael Verschueren sprak voor de match tegen Club Brugge uitgebreid met de media. De voorzitter van ...

377
377
Blunder Garcia? Coach 'vergeet' twee doelpuntenmachines

Bij de Rode Duivels is er toch een probleem in de spits. Romelu Lukaku is out, Charles De Ketelaere ...

198
198
Flop van Antwerp moet redder in nood worden bij Oranje

Nederland zoekt al vele jaren naar een absolute klepper als centrumspits. Cody Gakpo en Memphis ...

78
78
'Anderlecht schakelt door: winterse toptransfer hangende'

RSC Anderlecht speelde twee goede matchen tegen KV Mechelen en Club Brugge, maar daarmee zijn niet ...

347
347
Garcia keihard: twee Rode Duivels zien WK wegglippen

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Dat is ook zo bij de Rode Duivels sinds Rudi Garcia Domenico Tedesco ...

269
269
Ronaldo toont kleinste kantje: zware gevolgen dreigen

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez had gehoopt om donderdagavond zijn WK-ticket officieel ...

143
143
JPL terug op Telenet en Proximus? Club mengt zich in DAZN-soap

De soap rond de televisierechten in het Belgische voetbal blijft de gemoederen bedaren. Binnen de ...

1057
1057
Rode Ronaldo kookt over in afgang Portugal, Italiaans drama dreigt

Portugal is er donderdagavond niet in geslaagd zijn WK-ticket te bemachtigen. De ploeg van ...

185
185
Matte Smets terug Rode Duivel? Scherpe voorwaarde gesteld

De nationale beloften staan vrijdag voor een sleutelduel tegen Oostenrijk in hun ...

120
120
'Club breekt alle records: transferdeal van 45 miljoen'

Club Brugge KV haalde in de voorbije transferperiode weer een riante som op dankzij de verkoop van ...

854
854
"Kan Ballon d'Or winnen"- Rode Duivel verbluft voetbalwereld

De Rode Duivels zullen het in de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein zonder onder ...

143
143
'Strijd De Cat helemaal los: transfergesprekken lopen al'

Met Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht opnieuw een absoluut goudklompje uit de eigen opleiding in ...

405
405
Supertransfer Fofana in januari? Lyon-CEO reageert

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op de ...

207
207

Meer sportnieuws