Kroatië beeft voor Duivel: "Hem uit de match houden"

door
Kroatië beeft voor Duivel:

Kroatië boekte een 4 op 6 tegen Canada en Marokko en als het niet verliest van België, is het zeker van de volgende ronde. Bondscoach Zlatko Dalic sprak daags voor de match tegen de Rode Duivels de media toe. Hij legt de druk uiteraard bij België.


"Het blijft een geweldige ploeg. Tegen hen een beslissende match spelen, hadden we liever niet gedaan. Ondanks het negatieve resultaat tegen Marokko zal België er morgen vol voor gaan. Als je tegen De Bruyne, Lukaku, Hazard speelt, zou het fout zijn om te praten over een Belgische crisis. Ze zijn niet van de ene dag op de andere vergeten hoe ze moeten voetballen", aldus Dalic op zijn perspraatje.

LUKAKU

Romelu Lukaku is momenteel nog een twijfelgeval, maar bij Kroatië vrezen ze 'Big Rom'. "Hij heeft dit seizoen niet veel gespeeld, maar hij is sterk, en geweldig in het duel. Het zal een zware opgave worden voor onze verdedigers. Als we hem uit de match kunnen houden, lossen we de helft van de klus op. België is nog een niveau hoger dan Marokko of Canada", aldus de Kroatische bondscoach.

België weet wat het moet doen donderdag. Bij een overwinning zijn de Rode Duivels zeker van een plaats in de achtste finales. Bij een gelijkspel hangt België af van het resultaat tussen Canada en Marokko, waar de Canadezen dan moeten winnen. Bij een nederlaag is het game over voor de troepen van Roberto Martinez. De druk ligt alvast bij de Belgen, die de afgelopen dagen bijzonder veel kritiek kregen in allerhande media.

LEES OOK: 'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Is Lukaku de missing link bij de Rode Duivels?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

1
1
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

8
8
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

9
9
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

45
45
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

28
28
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

34
34
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

62
62
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

132
132
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

110
110
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

107
107
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

56
56
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

48
48
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

111
111
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

166
166
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

246
246
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

145
145
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

93
93
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

194
194
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

344
344
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

65
65
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

114
114
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

476
476
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

128
128
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

127
127
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

274
274

Meer sportnieuws