'Radja Nainggolan uit lijden verlost'

1848 stemmen
'Radja Nainggolan uit lijden verlost'

Radja Nainggolan is persona non grata bij Royal Antwerp FC. De Great Old wil af van de ervaren middenvelder en hij hoopt in januari een andere club te vinden. De geruchtenmolen begint stilaan te draaien en twee clubs worden genoemd.


Nainggolan liet de afgelopen dagen weten dat hij in Qatar Monza-directeur Adriano Galliani tegen het lijf liep. Zij spraken al grappend over een transfer en de Italiaanse media waren nadien er als de kippen bij om Monza naar voren te schuiven als mogelijke nieuwe werkgever. De Italiaanse laagvlieger heeft echter momenteel nog geen concrete interesse in Nainggolan. Dat kan uiteraard nog komen.

TOPJAREN IN DE SERIE A

Andere Italiaanse media melden dat Cagliari een concretere piste zou zijn. Nainggolan heeft nog een goed contact met het bestuur en zou maar al te graag terugkeren naar daar. Het is de club waar hij het tweede meeste aantal matchen voor speelde, namelijk 184. Daarin was hij goed voor 14 doelpunten en 13 assists. Nainggolan zal wel moeten inleveren, want Italiaanse laagvliegers kunnen hem geen loon van 3-4 miljoen euro bruto betalen.

Nainggolan kende zijn topjaren in Italië, waar hij ook nog voor Piacenza, Internazionale en AS Roma voetbalde. De 34-jarige middenvelder speelde maar liefst 367 matchen in de Serie A en daarin wist Nainggolan 48 keer te scoren en 35 assists uit te delen. Hij incasseerde 81 gele kaarten en pakte 3 keer een rode kaart. Nainggolan werd enkele weken geleden door Antwerp naar de B-kern gezet en liet onlangs weten dat hij de club moet verlaten.

Zal Nainggolan terugkeren naar de Serie A?

Meest recent

Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

1
1
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

39
39
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

8
8
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

75
75
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

20
20
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

249
249
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

343
343
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

312
312
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

527
527
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

221
221
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

333
333
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

159
159
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

535
535
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

600
600
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

405
405
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

642
642
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

134
134
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

261
261
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

469
469
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

123
123
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

492
492
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

450
450
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

527
527
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

911
911

Meer sportnieuws