'Anderlecht moet zich reppen voor kandidaat-coach'

door
'Anderlecht moet zich reppen voor kandidaat-coach'

Een maand na het ontslag van Felice Mazzu vertrekt Anderlecht nog steeds zonder nieuwe T1 op winterstage. Volgens voorzitter Wouter Vandenhaute is kersvers sportief directeur Jesper Fredberg wel volop in de weer met de zoektocht naar een coach. In een van de vele mogelijke dossiers zal de Deen alvast vlug moeten handelen.


Een van de meest voor de hand liggende pistes is per slot van rekening diens landgenoot Jess Thorup, eerder dit seizoen nog aan de deur gezet door Kopenhagen. De ex-trainer van AA Gent en KRC Genk lijkt volgens heel wat Paars-Witte aanhangers alleszins de geknipte kandidaat om het tij na nieuwjaar snel te keren in het Lotto Park.

Of hij ook werkelijk op de Brusselse verlanglijst staat is momenteel niet geweten. Feit is wel dat Thorup volgens diverse Deense en Duitse media nog altijd een van de kanshebbers is om het roer over te nemen bij VfB Stuttgart, waar een permanente aanstelling van coach ad interim Michael Wimmer weliswaar eveneens nog op tafel zou liggen.

SCHREUDER
Daarnaast vormen ook Bruno Labaddia en voormalig Club Brugge-trainer Alfred Schreuder, bij Ajax voor het WK alsmaar meer onder druk, eventuele opties. Vooral die laatste wordt al langer aan Stuttgart gelinkt, net zoals Thorup. Interesse die intussen blijkbaar nog niet bekoeld is. Benieuwd of Fredberg een poging waagt om hem te strikken.

LEES OOK: 'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

Fredberg zou de geknipte coach zijn voor RSCA

Meest recent

'Union slaat weer toe: 5,5 miljoen voor tweede aanwinst'

Terwijl bij de meeste teams in de Jupiler Pro League de wintermercato nog echt van start moet gaan, ...

22
22
Hasi doet voorspelling over komst nieuwe spits

Anderlecht zal na een tegenvallende decembermaand uit een ander vaatje moeten tappen om in de tweede ...

82
82
AA Gent pakt uit: revelatie tekent bij tot 2030

Bij AA Gent bereiden ze zich momenteel in Spanje voor op de tweede seizoenshelft. Daarbij geeft Rik ...

35
35
"Zo word ik sneller dronken”: Messi onthult favoriete drankje

Lionel Messi staat bekend als het toonbeeld van rust en discipline, maar achter dat kalme imago ...

24
24
Club liet JPL-revelatie glippen: "Ze begrepen het niet"

Club Brugge zag de voorbije jaren al heel wat spelers uit de eigen jeugdopleiding doorbreken, ...

84
84
CEO gooit transferplannen Beerschot op tafel

In de Challenger Pro League lijkt de strijd om de twee rechtstreekse promotietickets al gestreden te ...

139
139
'Genk moet echt vrezen: deze club drukt door voor El Ouahdi'

Voor KRC Genk belooft het nog een hete transferwinter te worden. De Limburgers dreigen immers ...

242
242
Soap escaleert: Nainggolan maakt duidelijk transferstatement

Het lijkt erop dat we in de Challenger Pro League een heuse transfersoap gaan krijgen. Het ...

135
135
Arteta komt met straffe uitspraken over Trossard

Een halfjaar geleden leek het er nog op dat Leandro Trossard vrede zou moeten nemen met een rol in ...

75
75
'Antwerp haakt af: kampioenenspeler niét terug'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

338
338
Anderlecht begint 2026 meteen met enorme domper

RSC Anderlecht speelde om 14u30 op oefenstage zijn enige oefenduel. De Brusselaars namen het op ...

532
532
Stijnen ontkent 'lek' bij Patro: "Nainggolan wil graag"

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

127
127
Vermant dropt straf nieuws: "Daar wil ik spelen"

Romeo Vermant is de laatste weken goed bezig bij Club Brugge. De Belgische aanvaller vond regelmatig ...

147
147
KRC Genk verliest opvallende pion aan Roda JC

KRC Genk heeft een van zijn pionnen binnen de jeugdafdeling moeten laten gaan. Kevin Van Dessel, die ...

133
133
Leko lyrisch over smaakmaker rivaal: "Dé verrassing in JPL"

Ivan Leko is sinds enkele weken trainer van Club Brugge en voordien was hij aan de slag bij AA Gent. ...

113
113
Thorgan Hazard gooit toekomstplannen op tafel

Bij Anderlecht ligt er deze winter heel veel werk op de plank voor sportief directeur Olivier ...

231
231
'De Bruyne schokt met bliksemvertrek bij Napoli'

Kevin De Bruyne maakte vorige zomer toch een opvallende carrièremove nadat duidelijk werd dat ...

1808
1808
'Nieuwe domper Hayen: Genk verliest nog sterkhouder'

KRC Genk reisde dinsdag af naar Spanje, waar Nicky Hayen zijn troepen helemaal moet zien klaar te ...

464
464
'Renard wil toeslaan: winger van 6 miljoen voor Anderlecht'

Voor Olivier Renard zou het weleens een cruciale wintermercato kunnen worden. De sportief directeur ...

317
317
'Ngonge wordt ploegmaat van verrassende Rode Duivel'

Iets meer dan een jaar geleden maakte Cyril Ngonge nog verrassend zijn debuut als Rode Duivel, maar ...

92
92
Anderlecht mag toptalent definitief van wenslijst schrappen

Het is bij Anderlecht voorlopig nog wachten op de eerste aanwinst van de winter. Het is wel de ...

80
80
Leye geeft verklaring voor verrassende job bij AA Gent

Bij AA Gent moesten ze vorige maand plotsklaps op zoek naar een nieuwe trainer, nadat Club Brugge ...

134
134
'Radja Nainggolan maakt zeer pikante transfer'

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

395
395
Anderlecht of Ajax? Butera geeft duidelijke hint

Anderlecht zag de voorbije jaren de nodige talenten op piepjonge leeftijd naar het buitenland ...

283
283
TRANSFERUURTJE: 'Smaakmaker langer bij Anderlecht, Ten Hag verrast'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

187
187

Meer sportnieuws