Courtois verklapt toekomst als Rode Duivel

door
Courtois verklapt toekomst als Rode Duivel

Thibaut Courtois was een van de twee Rode Duivels die dinsdag de pers te woord stonden. Onze nationale nummer één sprak er duidelijke taal, ook over zijn toekomst bij de Rode Duivels.


Courtois beantwoordde de vragen van de pers en schoof daarna ook nog aan bij het Sporza-duo Eddy Snelders en Ruben Van Gucht. Hij had het er onder meer over het groepsgesprek dat de Duivels maandag gehad hebben. Dat kwam er door het verlies tegen Marokko, en niet door de spanningen die er volgens de media in de groep zouden zijn.

"Het gesprek is er enkel gekomen door de verlieswedstrijd en omdat we nu aan de rand van de uitschakeling staan. Hadden we gewonnen, dan hadden we de overwinning geanalyseerd en waren we weer snel doorgegaan", aldus Courtois. "Maar het gesprek ging dus niet over wat er geschreven werd in de pers", verduidelijkte hij daarna. "Daar mogen wij ons eigenlijk niets van aantrekken. Want eens dat gebeurt, komt er negativiteit in de groep en dat is juist wat we niet willen."

TOEKOMST
Ook de toekomst van Courtois kwam ter sprake, aan het einde van het gesprek. "Ongeacht het resultaat, ik wil doorgaan bij de Rode Duivels, ook na dit WK. Ik wil graag nog het volgende WK halen", verklapte Courtois. We lijken dus nog even te kunnen rekenen op de diensten van de doelman van Real Madrid, die tegen Kroatië zijn 100ste cap zal vieren. Of hij dat ook met een zege en kwalificatie voor de achtste finales zal kunnen doen, zullen we donderdag weten. 

LEES OOK: Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

Zal hij ook op het volgende WK nog tot de top van de wereld horen?

Meest recent

‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

525
525
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

36
36
'Leko gaat all-in: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

153
153
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

99
99
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

166
166
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

187
187
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

27
27
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

198
198
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

264
264
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

90
90
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

162
162
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

131
131
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

302
302
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

73
73
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

164
164
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

197
197
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

217
217
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

90
90
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

246
246
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

319
319
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

175
175
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

244
244
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

194
194
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

34
34
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

292
292

Meer sportnieuws