Courtois verklapt toekomst als Rode Duivel

297 stemmen
Courtois verklapt toekomst als Rode Duivel

Thibaut Courtois was een van de twee Rode Duivels die dinsdag de pers te woord stonden. Onze nationale nummer één sprak er duidelijke taal, ook over zijn toekomst bij de Rode Duivels.


Courtois beantwoordde de vragen van de pers en schoof daarna ook nog aan bij het Sporza-duo Eddy Snelders en Ruben Van Gucht. Hij had het er onder meer over het groepsgesprek dat de Duivels maandag gehad hebben. Dat kwam er door het verlies tegen Marokko, en niet door de spanningen die er volgens de media in de groep zouden zijn.

"Het gesprek is er enkel gekomen door de verlieswedstrijd en omdat we nu aan de rand van de uitschakeling staan. Hadden we gewonnen, dan hadden we de overwinning geanalyseerd en waren we weer snel doorgegaan", aldus Courtois. "Maar het gesprek ging dus niet over wat er geschreven werd in de pers", verduidelijkte hij daarna. "Daar mogen wij ons eigenlijk niets van aantrekken. Want eens dat gebeurt, komt er negativiteit in de groep en dat is juist wat we niet willen."

TOEKOMST
Ook de toekomst van Courtois kwam ter sprake, aan het einde van het gesprek. "Ongeacht het resultaat, ik wil doorgaan bij de Rode Duivels, ook na dit WK. Ik wil graag nog het volgende WK halen", verklapte Courtois. We lijken dus nog even te kunnen rekenen op de diensten van de doelman van Real Madrid, die tegen Kroatië zijn 100ste cap zal vieren. Of hij dat ook met een zege en kwalificatie voor de achtste finales zal kunnen doen, zullen we donderdag weten. 

LEES OOK: Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Zal hij ook op het volgende WK nog tot de top van de wereld horen?

Meest recent

'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

8
8
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

39
39
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

21
21
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

167
167
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

52
52
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

188
188
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

152
152
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

181
181
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

845
845
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

424
424
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

174
174
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

157
157
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

85
85
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

220
220
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

199
199
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

560
560
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

678
678
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

321
321
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

604
604
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

477
477
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

688
688
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

297
297
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

102
102
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

284
284
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

328
328

Meer sportnieuws