Eden Hazard doet oproep aan héél België

door
Eden Hazard doet oproep aan héél België

Eden Hazard probeerde de rust te laten terugkeren door te ontkennen dat er strubbelingen zijn in de spelersgroep. De aanvoerder van de Rode Duivels sprak ook over enkele uitlatingen van Kevin De Bruyne. Daarnaast deed hij ook een oproep aan heel België.


Eén zin uit een groot interview werd uitvergroot. De Bruyne gaf aan dat België te oud is om wereldkampioen te worden. Dat zinnetje ging zowat heel de wereld rond en hele analyses werden gemaakt. De Bruyne zou zich buiten de groep stellen en een eenzaat zijn. De Bruyne zou ook geen geloof hebben in de spelersgroep. Allemaal analyses van de buitenwereld.

DE BRUYNE

Hazard is van mening dat de nuance wellicht ontbrak en dat De Bruyne wel degelijk geloof heeft in deze groep. “Dat denkt hij niet echt. Hij wil gewoon zeggen dat we allemaal vier jaar ouder zijn dan op het vorige WK. Meer niet. Kevin is de eerste die vertrouwen heeft in het team”, zei Hazard bij Het Laatste Nieuws. Hazard deed ook een oproep aan heel België. Van media tot supporters.

"We hebben de steun van het land nodig en de steun van de journalisten. Er is nog 1 groepsmatch, we zijn nog niet uitgeschakeld. We hebben ons lot in eigen handen en willen er een mooie match van maken donderdag om ons te kwalificeren”, zegt de aanvoerder van de Rode Duivels bij Sporza. België moet donderdag winnen van Kroatië, dan is het zeker van de kwalificatie voor de achtste finales. Bij een gelijkspel moet het hopen op Canada, bij een nederlaag is het sowieso game over.

LEES OOK: Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Moet België nog één keer helemaal achter het team gaan staan?

Meest recent

Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

0
0
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

41
41
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

120
120
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

59
59
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

88
88
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

365
365
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

103
103
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

74
74
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

164
164
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

362
362
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

162
162
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

57
57
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

242
242
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

27
27
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

232
232
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

210
210
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

68
68
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

165
165
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

495
495
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

80
80
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

149
149
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

102
102
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

122
122
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

382
382
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

121
121

Meer sportnieuws