Brys geeft transferplannen OHL prijs

164 stemmen
Brys geeft transferplannen OHL prijs

Oud-Heverlee Leuven bereidt de heropstart van de Jupiler Pro League voor. De Leuvenaars zijn op stage in Spanje en daar werkt trainer Marc Brys aan de automatismen. De ervaren trainer gaf bij Het Nieuwsblad een stand van zaken over mogelijke transfers bij OHL.


OHL lijkt niet van plan zich stevig te gaan roeren op de transfermarkt. De fans zullen in januari dus niet al te veel transferverkeer moeten verwachten. Dat laat coach Brys weten. Met Siebe Schrijvers krijgt hij er wel een speler bij die al maanden buiten strijd was.

UITGAANDE TRANSFERS

"We hebben een fantastisch scoutingsapparaat, dus het zou gek zijn dat die niet aan het werk zijn. Je moet op alles voorbereid zijn. Er is wel wat interesse voor onze spelers, zonder dat het echt concreet is. Bij OHL is er nooit de ambitie om spelers te verkopen, maar elke speler heeft zijn waarde en als die duidelijk overschreden wordt, moet je hem laten gaan”, besluit de OHL-coach.

Oud-Heverlee Leuven kent geen onaardig seizoen. Het staat momenteel op een achtste plaats in de Jupiler Pro League. Het hoopt een ticket voor de Europe Play-Offs te bemachtigen en daarvoor moet het nog veertien speeldagen een pittige strijd voeren met een aantal andere clubs. OHL sluit 2022 af met een duel tegen Club Brugge. In de Beker van België treft het KV Kortrijk. OHL was voor de winterbreak aardig op dreef met twee keer een 5-0-zege tegen Francs Borains (beker) en Seraing (JPL).

LEES OOK: Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Gaat OHL de top acht halen?

Meest recent

Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

0
0
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

74
74
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

23
23
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

275
275
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

55
55
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

163
163
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

370
370
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

302
302
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

349
349
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

451
451
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

808
808
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

172
172
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

343
343
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

110
110
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

195
195
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

453
453
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

58
58
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

469
469
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

337
337
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

228
228
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

436
436
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

363
363
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

934
934
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

680
680

Meer sportnieuws