Hazard openhartig: "Dat zorgt voor een bizar gevoel"

door
Hazard openhartig:

De Rode Duivels spelen donderdag hun laatste wedstrijd in de groepsfase van het WK. Kroatië is de tegenstander. De opdracht is duidelijk: ze moeten winnen om hun ticket voor de volgende ronde af te dwingen. Dinsdag werd een ongepland persmoment ingelast.


Eden Hazard en Thibaut Courtois gingen er onder meer in op de geruchten dat er na de wedstrijd tegen Marokko een incident geweest zou zijn tussen Hazard en Jan Vertonghen. Het tweetal ontkende dat in alle toonaarden en gaf aan dat er wel veel gepraat is in de groep. Beiden schoven daarna ook nog aan bij Eddy Snelders en Ruben Van Gucht, die voor Sporza nog enkele vragen hadden voorbereid.

Hazard was er openhartig. Hij gaf aan dat het een ongewone situatie is voor de Duivels nu de resultaten niet zijn wat ze moeten zijn. "We zeggen nu dingen die we niet zeggen als de resultaten goed zijn", vertelde de Real Madrid-speler. "Dat zorgt voor een wat bizar gevoel, we zijn dat niet gewoon. We hebben veel ervaren spelers die weten hoe ze met deze situatie moeten omgaan. Het is belangrijk dat alle neuzen in dezelfde richting staan en dat we allemaal willen winnen", aldus Hazard.

BESTE NIVEAU HALEN
Hazard toonde dit WK flitsen van wat hij nog in zijn mars heeft, maar zoekt nog altijd zijn niveau van weleer. De wedstrijd tegen Kroatië is dé gelegenheid om nog eens zijn beste niveau te halen en de Duivels bij de hand te nemen als een echte kapitein. Aan de overkant zal ook Real-collega Luka Modric dat proberen te doen. We lijken we ons dus te mogen opmaken voor een heuse clash.

LEES OOK: Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Zal Hazard boven zichzelf uitstijgen tegen Kroatië?

Meest recent

Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

9
9
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

32
32
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

29
29
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

22
22
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

130
130
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

290
290
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

84
84
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

51
51
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

153
153
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

106
106
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

48
48
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

136
136
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

16
16
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

426
426
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

146
146
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

46
46
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

48
48
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

116
116
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

271
271
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

356
356
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

649
649
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

292
292
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

270
270
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

233
233
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

171
171

Meer sportnieuws