Hazard openhartig: "Dat zorgt voor een bizar gevoel"

104 stemmen
Hazard openhartig:

De Rode Duivels spelen donderdag hun laatste wedstrijd in de groepsfase van het WK. Kroatië is de tegenstander. De opdracht is duidelijk: ze moeten winnen om hun ticket voor de volgende ronde af te dwingen. Dinsdag werd een ongepland persmoment ingelast.


Eden Hazard en Thibaut Courtois gingen er onder meer in op de geruchten dat er na de wedstrijd tegen Marokko een incident geweest zou zijn tussen Hazard en Jan Vertonghen. Het tweetal ontkende dat in alle toonaarden en gaf aan dat er wel veel gepraat is in de groep. Beiden schoven daarna ook nog aan bij Eddy Snelders en Ruben Van Gucht, die voor Sporza nog enkele vragen hadden voorbereid.

Hazard was er openhartig. Hij gaf aan dat het een ongewone situatie is voor de Duivels nu de resultaten niet zijn wat ze moeten zijn. "We zeggen nu dingen die we niet zeggen als de resultaten goed zijn", vertelde de Real Madrid-speler. "Dat zorgt voor een wat bizar gevoel, we zijn dat niet gewoon. We hebben veel ervaren spelers die weten hoe ze met deze situatie moeten omgaan. Het is belangrijk dat alle neuzen in dezelfde richting staan en dat we allemaal willen winnen", aldus Hazard.

BESTE NIVEAU HALEN
Hazard toonde dit WK flitsen van wat hij nog in zijn mars heeft, maar zoekt nog altijd zijn niveau van weleer. De wedstrijd tegen Kroatië is dé gelegenheid om nog eens zijn beste niveau te halen en de Duivels bij de hand te nemen als een echte kapitein. Aan de overkant zal ook Real-collega Luka Modric dat proberen te doen. We lijken we ons dus te mogen opmaken voor een heuse clash.

LEES OOK: Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Zal Hazard boven zichzelf uitstijgen tegen Kroatië?

Meest recent

'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

85
85
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

71
71
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

46
46
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

56
56
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

129
129
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

375
375
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

344
344
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

386
386
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

302
302
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

150
150
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

506
506
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

235
235
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

859
859
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

304
304
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

579
579
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

414
414
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

143
143
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

677
677
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

275
275
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

216
216
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

31
31
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

147
147
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

571
571
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

84
84
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

274
274

Meer sportnieuws