Hazard openhartig: "Dat zorgt voor een bizar gevoel"

104 stemmen
Hazard openhartig:

De Rode Duivels spelen donderdag hun laatste wedstrijd in de groepsfase van het WK. Kroatië is de tegenstander. De opdracht is duidelijk: ze moeten winnen om hun ticket voor de volgende ronde af te dwingen. Dinsdag werd een ongepland persmoment ingelast.


Eden Hazard en Thibaut Courtois gingen er onder meer in op de geruchten dat er na de wedstrijd tegen Marokko een incident geweest zou zijn tussen Hazard en Jan Vertonghen. Het tweetal ontkende dat in alle toonaarden en gaf aan dat er wel veel gepraat is in de groep. Beiden schoven daarna ook nog aan bij Eddy Snelders en Ruben Van Gucht, die voor Sporza nog enkele vragen hadden voorbereid.

Hazard was er openhartig. Hij gaf aan dat het een ongewone situatie is voor de Duivels nu de resultaten niet zijn wat ze moeten zijn. "We zeggen nu dingen die we niet zeggen als de resultaten goed zijn", vertelde de Real Madrid-speler. "Dat zorgt voor een wat bizar gevoel, we zijn dat niet gewoon. We hebben veel ervaren spelers die weten hoe ze met deze situatie moeten omgaan. Het is belangrijk dat alle neuzen in dezelfde richting staan en dat we allemaal willen winnen", aldus Hazard.

BESTE NIVEAU HALEN
Hazard toonde dit WK flitsen van wat hij nog in zijn mars heeft, maar zoekt nog altijd zijn niveau van weleer. De wedstrijd tegen Kroatië is dé gelegenheid om nog eens zijn beste niveau te halen en de Duivels bij de hand te nemen als een echte kapitein. Aan de overkant zal ook Real-collega Luka Modric dat proberen te doen. We lijken we ons dus te mogen opmaken voor een heuse clash.

LEES OOK: Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Zal Hazard boven zichzelf uitstijgen tegen Kroatië?

Meest recent

Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

136
136
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

85
85
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

8
8
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

188
188
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

77
77
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

79
79
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

482
482
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

501
501
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

229
229
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

323
323
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

84
84
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

158
158
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

195
195
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

91
91
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

161
161
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

74
74
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

178
178
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

179
179
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

28
28
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

212
212
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

457
457
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

301
301
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

90
90
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

987
987
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

546
546

Meer sportnieuws