Anderlecht zonder duo op stage naar Kreta

289 stemmen
Anderlecht zonder duo op stage naar Kreta

RSC Anderlecht maakt van de WK-break gebruik om een stage in te lassen. Paars-Wit kiest voor Kreta als bestemming. De delegatie van de recordkampioen vertrekt deze woensdag en zal een weekje op Griekse bodem vertoeven. Een duo zal niet meegaan.


La Dernière Heure meldt dat er op het vliegtuig geen plaats is voor Wesley Hoedt en Sebastiano Esposito. Verrassend is dat niet. Hoedt speelt vooralsnog een matig seizoen waarin hij al een paar keer in de fout ging. Bovendien maakte hij zich met zijn gedrag ook onmogelijk en werd hij onlangs uit de A-kern gezet. Een transfer lijkt zich op te dringen. Het feit dat hij Hoedt nu niet meegaat naar Griekenland, lijkt een teken aan de wand te zijn. 

Ook het verhaal van Sebastiano Esposito lijkt afgelopen bij RSCA.  De Italiaan werd met grote trom binnengehaald in het Lotto Park, maar kon de verwachtingen nooit inlassen. De laatste wedstrijden voor de break zat hij zelfs niet meer in de selectie van Robin Veldman. Esposito wordt gehuurd van Inter, maar beide ploegen bekijken momenteel of ze een oplossing kunnen vinden voor de overbodige aanvaller.

JONKIES
Ook verschillende jonkies zetten mee koers naar Kreta. De bovengenoemde bron weet bijvoorbeeld dat Ethan Butera (16) zich mag bewijzen tijdens de stage. De jonge verdediger laat een goede indruk na bij de RSCA Futures en moet het gebrek aan defensieve pionnen op stage opvangen. Wie er niet bij zal zijn, is Killian Sardella. Hij herstelt nog van een blessure. De volgende opdracht voor Anderlecht dient zich aan op 26 december. De recordkampioen trekt dan naar Sporting Charleroi.

LEES OOK: 'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Wie zal vertrekken in de winter?

Meest recent

Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

27
27
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

46
46
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

31
31
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

100
100
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

336
336
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

480
480
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

446
446
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

75
75
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

394
394
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

521
521
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

243
243
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

63
63
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

230
230
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

457
457
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

266
266
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

718
718
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

219
219
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

246
246
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

566
566
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

392
392
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

744
744
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

624
624
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

224
224
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

733
733
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

180
180

Meer sportnieuws