Onana komt met duidelijk statement na WK-verbanning

door
Onana komt met duidelijk statement na WK-verbanning

Kameroen pakte maandag op spectaculaire wijze een punt tegen Servië. Dat deed het zonder André Onana. De keeper van Internazionale werd voor de wedstrijd naar huis gestuurd om disciplinaire redenen. Hier en daar klonken er geluiden dat hij het oneens zou geweest zijn met bondscoach Rigobert Song.


Op Twitter komt de doelman nu met een lang statement. "Ik heb er alles aan gedaan om oplossingen te vinden voor een situatie die in het voetbal soms voorkomt, maar er was sprake van onwil bij de andere partij. Soms kun je dan niet tot een akkoord komen. Ik respecteer echter altijd de beslissingen van de mensen die verantwoordelijk zijn voor het nationale team en het succes van ons land", schrijft Onana.

De keeper gaat verder door de liefde voor zijn land uit te drukken. "Ik wil mijn liefde voor mijn land en het nationale team graag benoemen. Ik wil ook graag al mijn kracht overbrengen naar mijn teamgenoten omdat we hebben laten zien dat we ver kunnen komen op dit toernooi. Voor Kameroen spelen is altijd een privilege voor mij geweest. Alles voor het land, voor altijd", aldus Onana.

HANDANOVIC
Onana staat momenteel onder de lat bij Internazionale. Die club nam hem afgelopen zomer transfervrij over van Ajax, waar hij een sterkhouder was. Bij de Nerazzurri mocht Onana dit seizoen 13 keer opdraven. Daarin hield hij 5 keer de nul. De laatste tijd krijgt hij steevast de voorkeur op Inter-oudgediende Samir Handanovic. Onana is geen onbeschreven blad. De doelman werd bij Ajax ooit betrapt op dopinggebruik en kreeg daarvoor een schorsing van twaalf maanden. Die werd later verkort tot negen maanden. Nu laat Onana zich dus opnieuw opmerken naast het veld.

JOUW MENING TELT:
Sneed Kameroen zo in zijn eigen vel?

Meest recent

‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

43
43
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

29
29
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

22
22
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

183
183
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

72
72
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

116
116
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

132
132
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

106
106
Bournemouth haalt speler die nog Rode Duivel kan worden

In de Premier League was AFC Bournemouth afgelopen seizoen één van de aangename ...

48
48
'Napoli koppelt De Bruyne en Lukaku aan Belgisch toptalent'

Napoli zorgde deze zomer al voor een flinke stunt door Kevin De Bruyne binnen te halen. Daardoor ...

149
149
'Leko maakt slachtoffers: Gent stuurt meubelstuk weg'

Bij AA Gent nemen ze na een teleurstellend seizoen deze zomer een nieuwe start. Met Ivan Leko kwam ...

407
407
Standard heeft eindelijk coach: bekende naam keert terug

Het nieuwe Standard begint alsmaar meer vorm te krijgen. CEO Giacomo Angelini haalde met Marc ...

275
275
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod De Cuyper, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

422
422
'Overmars baalt: Eredivisie berooft Antwerp opnieuw'

Net als in de vorige mercato's lijkt ook deze zomer verkopen weer het ordewoord te worden bij ...

202
202
"Wat Michael Verschueren daar deed, tart elke verbeelding…"

Heel wat mensen hebben een afkeer van het vernieuwde WK voor clubs, één landgenoot zit ...

497
497
'Club Brugge haalt belangrijke transferslag thuis'

Club Brugge greep dit seizoen naast de landstitel, maar pakte wel de beker en schopte het in de ...

1291
1291
'Union mag oude bekende van verlanglijstje schrappen'

Het bleef tot dusver nog rustig op het vlak van transfers bij Union, maar daar zal ongetwijfeld nog ...

90
90
Courtois schittert weer… maar zíjn zoon steelt de show

Thibaut Courtois zit momenteel in Amerika, waar hij binnenkort start aan het WK voor clubs met Real ...

122
122
Standard sluit belangrijke deal voor vijf seizoenen

Er is deze zomer nog héél veel werk aan de winkel voor Standard. CEO Giacomo Angelini ...

160
160
Mart Smeets breekt privé: "Spoor van vernieling achtergelaten"

Bij ons heb je Karl Vannieuwkerke die doorgaans te zien is bij de meeste grote sportevenement, in ...

97
97
'Toptransfer nadert: De Cuyper geeft groen licht'

Voorlopig liet Club Brugge deze zomer nog geen spelers vertrekken, maar het lijkt slechts een ...

598
598
'Overbodige pion kan Union aan topaanwinst helpen'

Het zal ongetwijfeld weer een drukke transferzomer worden bij Union. De Brusselaars zullen zich ...

38
38
'Lommel SK plukt ervaren middenvelder weg bij Beerschot'

Bij Beerschot gaat er veel volk vertrekken deze zomer, waardoor een aantal ploegen uiteraard ...

190
190
'Wilmots wil ex-speler aanstellen als coach van Standard'

De zoektocht naar een nieuwe trainer loopt niet alleen moeizaam bij Royal Antwerp FC, maar ook bij ...

289
289
'Rapid Wenen plukt smaakmaker weg bij AA Gent'

AA Gent gaat mogelijk een van zijn aanvallende krachten verliezen. VoetbalNieuws weet dat Rapid ...

403
403

Meer sportnieuws