Albert leest Martinez keihard de les: "Dát moet hij doen"

152 stemmen
Albert leest Martinez keihard de les:

De Rode Duivels weten wat ze moeten doen op de laatste speeldag van de groepsfase op het WK: winnen tegen Kroatië. Onze landgenoten kennen een onrustige aanloop naar het duel, met naar verluidt spanningen in de kleedkamer.


Heel het land hoopt echter dat die spanningen een goede prestatie tegen Kroatië niet in de weg zullen staan. Ex-Duivel Philippe Albert vindt dat Roberto Martinez zich moet laten gelden voor het duel tegen de Kroaten. "Roberto Martinez moet met zijn vuist op tafel slaan. De spelers moeten het probleem tot op de bodem uitzoeken, ook als dat betekent dat het onderling verhit raakt. We moeten alles op een rijtje zetten voordat we naar Kroatië gaan", klinkt het bij de RTBF.

Albert zou het spijtig vinden als de huidige generatie Duivels alleen om een mislukt WK zou herinnerd worden. "Ze hebben ons land tien jaar lang laten dromen. Het zou erg jammer zijn als we ons alleen dit WK herinneren, waar het niet zo goed ging. Dat is het risico. Het is aan hen om ervoor te zorgen dat we over iets anders praten", is hij duidelijk.

KROATIË OP ZIJN HOEDE
De Duivels hopen tegen Kroatië hun normale niveau terug te vinden. Dat zal eenvoudige opdracht worden. De Kroaten lijken klaar om de Belgen in de ogen te kijken. Dat bewezen ze tegen Canada, dat met 4-1 opzijgezet werd door Luka Modric en zijn maats. Toch zijn de Kroaten op hun hoede. Dat konden we afleiden uit de woorden van bondscoach Zlatko Dalic op een persbabbel. Hij verwacht zich aan een moeilijke match.

LEES OOK: Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

Moet Martinez zich meer laten gelden?

Meest recent

Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

7
7
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

191
191
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

59
59
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

35
35
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

72
72
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

26
26
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

101
101
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

103
103
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

75
75
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

394
394
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

353
353
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

389
389
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

233
233
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

363
363
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

668
668
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

488
488
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

42
42
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

273
273
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

806
806
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

71
71
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

346
346
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

447
447
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

290
290
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

238
238
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

291
291

Meer sportnieuws