Albert leest Martinez keihard de les: "Dát moet hij doen"

stemmen
Albert leest Martinez keihard de les:

De Rode Duivels weten wat ze moeten doen op de laatste speeldag van de groepsfase op het WK: winnen tegen Kroatië. Onze landgenoten kennen een onrustige aanloop naar het duel, met naar verluidt spanningen in de kleedkamer.


Heel het land hoopt echter dat die spanningen een goede prestatie tegen Kroatië niet in de weg zullen staan. Ex-Duivel Philippe Albert vindt dat Roberto Martinez zich moet laten gelden voor het duel tegen de Kroaten. "Roberto Martinez moet met zijn vuist op tafel slaan. De spelers moeten het probleem tot op de bodem uitzoeken, ook als dat betekent dat het onderling verhit raakt. We moeten alles op een rijtje zetten voordat we naar Kroatië gaan", klinkt het bij de RTBF.

Albert zou het spijtig vinden als de huidige generatie Duivels alleen om een mislukt WK zou herinnerd worden. "Ze hebben ons land tien jaar lang laten dromen. Het zou erg jammer zijn als we ons alleen dit WK herinneren, waar het niet zo goed ging. Dat is het risico. Het is aan hen om ervoor te zorgen dat we over iets anders praten", is hij duidelijk.

KROATIË OP ZIJN HOEDE
De Duivels hopen tegen Kroatië hun normale niveau terug te vinden. Dat zal eenvoudige opdracht worden. De Kroaten lijken klaar om de Belgen in de ogen te kijken. Dat bewezen ze tegen Canada, dat met 4-1 opzijgezet werd door Luka Modric en zijn maats. Toch zijn de Kroaten op hun hoede. Dat konden we afleiden uit de woorden van bondscoach Zlatko Dalic op een persbabbel. Hij verwacht zich aan een moeilijke match.

LEES OOK: Keihard verdict bij Anderlecht: "Deze club is stuurloos"

Moet Martinez zich meer laten gelden?

Meest recent

Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

23
23
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

362
362
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

71
71
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

370
370
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

29
29
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

349
349
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

201
201
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

215
215
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

113
113
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1143
1143
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

94
94
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

48
48
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

292
292
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

186
186
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

236
236
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

180
180
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

204
204
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

480
480
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

858
858
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

46
46
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

685
685
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

253
253
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

145
145
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

233
233
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

175
175

Meer sportnieuws