Albert leest Martinez keihard de les: "Dát moet hij doen"

152 stemmen
Albert leest Martinez keihard de les:

De Rode Duivels weten wat ze moeten doen op de laatste speeldag van de groepsfase op het WK: winnen tegen Kroatië. Onze landgenoten kennen een onrustige aanloop naar het duel, met naar verluidt spanningen in de kleedkamer.


Heel het land hoopt echter dat die spanningen een goede prestatie tegen Kroatië niet in de weg zullen staan. Ex-Duivel Philippe Albert vindt dat Roberto Martinez zich moet laten gelden voor het duel tegen de Kroaten. "Roberto Martinez moet met zijn vuist op tafel slaan. De spelers moeten het probleem tot op de bodem uitzoeken, ook als dat betekent dat het onderling verhit raakt. We moeten alles op een rijtje zetten voordat we naar Kroatië gaan", klinkt het bij de RTBF.

Albert zou het spijtig vinden als de huidige generatie Duivels alleen om een mislukt WK zou herinnerd worden. "Ze hebben ons land tien jaar lang laten dromen. Het zou erg jammer zijn als we ons alleen dit WK herinneren, waar het niet zo goed ging. Dat is het risico. Het is aan hen om ervoor te zorgen dat we over iets anders praten", is hij duidelijk.

KROATIË OP ZIJN HOEDE
De Duivels hopen tegen Kroatië hun normale niveau terug te vinden. Dat zal eenvoudige opdracht worden. De Kroaten lijken klaar om de Belgen in de ogen te kijken. Dat bewezen ze tegen Canada, dat met 4-1 opzijgezet werd door Luka Modric en zijn maats. Toch zijn de Kroaten op hun hoede. Dat konden we afleiden uit de woorden van bondscoach Zlatko Dalic op een persbabbel. Hij verwacht zich aan een moeilijke match.

LEES OOK: Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

Moet Martinez zich meer laten gelden?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

71
71
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

6
6
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

21
21
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

267
267
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

96
96
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

107
107
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

130
130
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

46
46
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

153
153
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

884
884
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

68
68
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

326
326
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

715
715
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

109
109
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

617
617
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

350
350
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

283
283
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

240
240
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

48
48
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

199
199
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

349
349
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

689
689
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

457
457
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

426
426
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

205
205
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

124
124

Meer sportnieuws