Albert leest Martinez keihard de les: "Dát moet hij doen"

door
Albert leest Martinez keihard de les:

De Rode Duivels weten wat ze moeten doen op de laatste speeldag van de groepsfase op het WK: winnen tegen Kroatië. Onze landgenoten kennen een onrustige aanloop naar het duel, met naar verluidt spanningen in de kleedkamer.


Heel het land hoopt echter dat die spanningen een goede prestatie tegen Kroatië niet in de weg zullen staan. Ex-Duivel Philippe Albert vindt dat Roberto Martinez zich moet laten gelden voor het duel tegen de Kroaten. "Roberto Martinez moet met zijn vuist op tafel slaan. De spelers moeten het probleem tot op de bodem uitzoeken, ook als dat betekent dat het onderling verhit raakt. We moeten alles op een rijtje zetten voordat we naar Kroatië gaan", klinkt het bij de RTBF.

Albert zou het spijtig vinden als de huidige generatie Duivels alleen om een mislukt WK zou herinnerd worden. "Ze hebben ons land tien jaar lang laten dromen. Het zou erg jammer zijn als we ons alleen dit WK herinneren, waar het niet zo goed ging. Dat is het risico. Het is aan hen om ervoor te zorgen dat we over iets anders praten", is hij duidelijk.

KROATIË OP ZIJN HOEDE
De Duivels hopen tegen Kroatië hun normale niveau terug te vinden. Dat zal eenvoudige opdracht worden. De Kroaten lijken klaar om de Belgen in de ogen te kijken. Dat bewezen ze tegen Canada, dat met 4-1 opzijgezet werd door Luka Modric en zijn maats. Toch zijn de Kroaten op hun hoede. Dat konden we afleiden uit de woorden van bondscoach Zlatko Dalic op een persbabbel. Hij verwacht zich aan een moeilijke match.

LEES OOK: Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Moet Martinez zich meer laten gelden?

Meest recent

Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

8
8
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

32
32
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

7
7
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

210
210
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

109
109
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

30
30
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

36
36
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

89
89
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

183
183
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

281
281
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

498
498
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

209
209
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

189
189
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

176
176
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

145
145
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

461
461
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

281
281
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

1031
1031
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

604
604
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

73
73
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

518
518
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

154
154
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

167
167
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

317
317
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

145
145

Meer sportnieuws