'Real Madrid en Liverpool vechten om WK-sensatie'

97 stemmen
'Real Madrid en Liverpool vechten om WK-sensatie'

Het WK in Qatar gaat dinsdag de laatste speeldag in van de groepsfase. Maandag werden de voetballiefhebbers verwend met heel wat doelpunten. Zo zette Ghana Zuid-Korea opzij met 2-3.


Ghana leek zijn schaapjes al in de eerste helft op het droge te hebben. Mohammed Saliso en Mohammed Kudus zorgden voor de 0-2-voorsprong. De Zuid-Koreanen vochten echter terug en maakte na de pauze gelijk via twee goals van Cho. Ghana wilde koste wat het kost de drie punten pakken. Kudus zorgde voor de volle buit met links. De speler van Ajax speelt zich zo volop in de kijker op het WK in Qatar. Dat levert hem naar verluidt de interesse op van enkele Europese topploegen.

Zo linkt journalist Ekrem Konur Kudus aan Real Madrid. De Koninklijke zou de situatie van de Ghanees van dichtbij in de gaten houden, aldus Konur. Real krijgt mogelijk zware concurrentie voor Kudus. Volgens Mike Verweij (De Telegraaf) toont ook Liverpool namelijk interesse voor de speler, die komende winter graag een stap hogerop zou zetten. Kudus heeft nog een contract tot midden 2025 bij Ajax en moet volgens Transfermarkt 15 miljoen euro kosten.

DENEMARKEN
Ajax haalde Kudus in de zomer van 2020 weg uit Denemarken. Kudus kwam toen uit voor topclub Nordsjaelland, dat 9 miljoen euro kreeg van de Amsterdammers. Bij Ajax is Kudus dit seizoen geen vaste basispion. In de Eredivisie mocht hij nog maar vijf keer in de basis starten, maar dat houdt hem dus niet tegen om te schitteren op het WK. Afwachten welke club de nodige miljoenen op tafel legt.

LEES OOK: Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

🚀

Wie haalt hem?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

15
15
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

48
48
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

11
11
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

106
106
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

104
104
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

18
18
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

25
25
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

103
103
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

194
194
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

50
50
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

171
171
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

36
36
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

179
179
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

259
259
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

103
103
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

401
401
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

561
561
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

146
146
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

224
224
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

303
303
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

298
298
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

573
573
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws