'Real Madrid en Liverpool vechten om WK-sensatie'

97 stemmen
'Real Madrid en Liverpool vechten om WK-sensatie'

Het WK in Qatar gaat dinsdag de laatste speeldag in van de groepsfase. Maandag werden de voetballiefhebbers verwend met heel wat doelpunten. Zo zette Ghana Zuid-Korea opzij met 2-3.


Ghana leek zijn schaapjes al in de eerste helft op het droge te hebben. Mohammed Saliso en Mohammed Kudus zorgden voor de 0-2-voorsprong. De Zuid-Koreanen vochten echter terug en maakte na de pauze gelijk via twee goals van Cho. Ghana wilde koste wat het kost de drie punten pakken. Kudus zorgde voor de volle buit met links. De speler van Ajax speelt zich zo volop in de kijker op het WK in Qatar. Dat levert hem naar verluidt de interesse op van enkele Europese topploegen.

Zo linkt journalist Ekrem Konur Kudus aan Real Madrid. De Koninklijke zou de situatie van de Ghanees van dichtbij in de gaten houden, aldus Konur. Real krijgt mogelijk zware concurrentie voor Kudus. Volgens Mike Verweij (De Telegraaf) toont ook Liverpool namelijk interesse voor de speler, die komende winter graag een stap hogerop zou zetten. Kudus heeft nog een contract tot midden 2025 bij Ajax en moet volgens Transfermarkt 15 miljoen euro kosten.

DENEMARKEN
Ajax haalde Kudus in de zomer van 2020 weg uit Denemarken. Kudus kwam toen uit voor topclub Nordsjaelland, dat 9 miljoen euro kreeg van de Amsterdammers. Bij Ajax is Kudus dit seizoen geen vaste basispion. In de Eredivisie mocht hij nog maar vijf keer in de basis starten, maar dat houdt hem dus niet tegen om te schitteren op het WK. Afwachten welke club de nodige miljoenen op tafel legt.

LEES OOK: Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Wie haalt hem?

Meest recent

'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

7
7
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

57
57
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

297
297
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

107
107
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

55
55
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

65
65
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

157
157
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

428
428
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

400
400
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

392
392
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

317
317
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

159
159
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

529
529
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

245
245
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

907
907
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

311
311
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

606
606
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

432
432
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

148
148
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

707
707
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

286
286
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

231
231
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

31
31
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

152
152
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

576
576

Meer sportnieuws