Terug positivisme bij Villa Sporza: "De opdracht is duidelijk"

172
Terug positivisme bij Villa Sporza:

Het land was in rouw na de verliesbeurt van de Rode Duivels tegen Marokko. Daags na de wedstrijd blijft de kritiek voor de Belgische nationale ploeg nog steeds de media overheersen, al is er hier en daar ook al wat plaats voor positivisme. In Villa Sporza lijkt de teleurstelling inmiddels te zijn weggespoeld. 


In Gent mocht Karl Vannieuwkerke vandaag Brecht Dejaeghere en Wesley Sonck ontvangen. Zij bespraken samen met de presentator nogmaals de prestatie van de Rode Duivels tegen Marokko. Daarin was er - in tegenstelling tot gisteren - inmiddels al wat plaats voor enkele positieve opmerkingen. "Ik probeer alleszins altijd positief te blijven. Er is nog één wedstrijd. Alles kan nog, en er is helemaal nog niets verloren", klinkt het bij Dejaeghere. 

Ook Karl Vannieuwkerke sprong de Toulouse-speler bij in zijn reactie. "Ook ik heb de teleurstelling van gisteren al achter me gelaten. Het is nu toch gewoon duidelijk dat er moet gewonnen worden", klonk het bij de presentator. Tot slot voegde ook Wesley Sonck zich bij het positieve duo. "Iedereen vergeet dat enkel de absolute toplanden zich tot nu toe gekwalificeerd hebben. Het is typisch voor ons land dat wij direct het ergste denken. Ik ga daar niet in mee, en hoop mee voor het beste tegen Kroatië", besluit de voormalig Rode Duivel. 

Wat tovert Martinez uit zijn hoed? 

Gezien de schorsing van Amadou Onana mist Roberto Martinez in theorie maar één basispion tegen Kroatië. De plaats van de Everton-middenvelder wordt wellicht ingenomen door Youri Tielemans. Ook Michy Batshuayi lijkt zich - mits een fitte Lukaku - aan een plaats op de bank te mogen verwachten tegen de Kroaten. Daarnaast wordt het koffiedik kijken welk wit konijn de Spanjaard uit zijn hoed zal toveren tegen Kroatië. Wordt het tijd voor Doku? Of mogen De Ketelaere of Vanaken zich aan een verrassende basisplaats verwachten? Aanstaande donderdag weten we ongetwijfeld een stuk meer. 

LEES OOK: Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Zijn wij als volk té negatief over de Rode Duivels?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

30
30
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

40
40
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

66
66
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

62
62
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

131
131
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

176
176
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

69
69
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

95
95
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

64
64
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

114
114
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

14
14
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

19
19
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

78
78
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

200
200
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

118
118
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

99
99
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

918
918
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

72
72
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

155
155
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

104
104
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

42
42
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

390
390
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

431
431
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

413
413

Meer sportnieuws