Terug positivisme bij Villa Sporza: "De opdracht is duidelijk"

172
Terug positivisme bij Villa Sporza:

Het land was in rouw na de verliesbeurt van de Rode Duivels tegen Marokko. Daags na de wedstrijd blijft de kritiek voor de Belgische nationale ploeg nog steeds de media overheersen, al is er hier en daar ook al wat plaats voor positivisme. In Villa Sporza lijkt de teleurstelling inmiddels te zijn weggespoeld. 


In Gent mocht Karl Vannieuwkerke vandaag Brecht Dejaeghere en Wesley Sonck ontvangen. Zij bespraken samen met de presentator nogmaals de prestatie van de Rode Duivels tegen Marokko. Daarin was er - in tegenstelling tot gisteren - inmiddels al wat plaats voor enkele positieve opmerkingen. "Ik probeer alleszins altijd positief te blijven. Er is nog één wedstrijd. Alles kan nog, en er is helemaal nog niets verloren", klinkt het bij Dejaeghere. 

Ook Karl Vannieuwkerke sprong de Toulouse-speler bij in zijn reactie. "Ook ik heb de teleurstelling van gisteren al achter me gelaten. Het is nu toch gewoon duidelijk dat er moet gewonnen worden", klonk het bij de presentator. Tot slot voegde ook Wesley Sonck zich bij het positieve duo. "Iedereen vergeet dat enkel de absolute toplanden zich tot nu toe gekwalificeerd hebben. Het is typisch voor ons land dat wij direct het ergste denken. Ik ga daar niet in mee, en hoop mee voor het beste tegen Kroatië", besluit de voormalig Rode Duivel. 

Wat tovert Martinez uit zijn hoed? 

Gezien de schorsing van Amadou Onana mist Roberto Martinez in theorie maar één basispion tegen Kroatië. De plaats van de Everton-middenvelder wordt wellicht ingenomen door Youri Tielemans. Ook Michy Batshuayi lijkt zich - mits een fitte Lukaku - aan een plaats op de bank te mogen verwachten tegen de Kroaten. Daarnaast wordt het koffiedik kijken welk wit konijn de Spanjaard uit zijn hoed zal toveren tegen Kroatië. Wordt het tijd voor Doku? Of mogen De Ketelaere of Vanaken zich aan een verrassende basisplaats verwachten? Aanstaande donderdag weten we ongetwijfeld een stuk meer. 

LEES OOK: ‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Zijn wij als volk té negatief over de Rode Duivels?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

53
53
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

52
52
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

43
43
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

36
36
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

15
15
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

68
68
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

149
149
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

134
134
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

297
297
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

275
275
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

122
122
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

126
126
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

221
221
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

185
185
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

254
254
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

314
314
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

216
216
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

112
112
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

101
101
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

257
257
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

142
142
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

247
247
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

993
993

Meer sportnieuws