Terug positivisme bij Villa Sporza: "De opdracht is duidelijk"

door
Terug positivisme bij Villa Sporza:

Het land was in rouw na de verliesbeurt van de Rode Duivels tegen Marokko. Daags na de wedstrijd blijft de kritiek voor de Belgische nationale ploeg nog steeds de media overheersen, al is er hier en daar ook al wat plaats voor positivisme. In Villa Sporza lijkt de teleurstelling inmiddels te zijn weggespoeld. 


In Gent mocht Karl Vannieuwkerke vandaag Brecht Dejaeghere en Wesley Sonck ontvangen. Zij bespraken samen met de presentator nogmaals de prestatie van de Rode Duivels tegen Marokko. Daarin was er - in tegenstelling tot gisteren - inmiddels al wat plaats voor enkele positieve opmerkingen. "Ik probeer alleszins altijd positief te blijven. Er is nog één wedstrijd. Alles kan nog, en er is helemaal nog niets verloren", klinkt het bij Dejaeghere. 

Ook Karl Vannieuwkerke sprong de Toulouse-speler bij in zijn reactie. "Ook ik heb de teleurstelling van gisteren al achter me gelaten. Het is nu toch gewoon duidelijk dat er moet gewonnen worden", klonk het bij de presentator. Tot slot voegde ook Wesley Sonck zich bij het positieve duo. "Iedereen vergeet dat enkel de absolute toplanden zich tot nu toe gekwalificeerd hebben. Het is typisch voor ons land dat wij direct het ergste denken. Ik ga daar niet in mee, en hoop mee voor het beste tegen Kroatië", besluit de voormalig Rode Duivel. 

Wat tovert Martinez uit zijn hoed? 

Gezien de schorsing van Amadou Onana mist Roberto Martinez in theorie maar één basispion tegen Kroatië. De plaats van de Everton-middenvelder wordt wellicht ingenomen door Youri Tielemans. Ook Michy Batshuayi lijkt zich - mits een fitte Lukaku - aan een plaats op de bank te mogen verwachten tegen de Kroaten. Daarnaast wordt het koffiedik kijken welk wit konijn de Spanjaard uit zijn hoed zal toveren tegen Kroatië. Wordt het tijd voor Doku? Of mogen De Ketelaere of Vanaken zich aan een verrassende basisplaats verwachten? Aanstaande donderdag weten we ongetwijfeld een stuk meer. 

LEES OOK: Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Zijn wij als volk té negatief over de Rode Duivels?

Meest recent

Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

19
19
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

79
79
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

41
41
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

43
43
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

206
206
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

51
51
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

82
82
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

96
96
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

246
246
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

264
264
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

108
108
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

115
115
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

106
106
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

408
408
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

447
447
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

131
131
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

407
407
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

498
498
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

298
298
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

116
116
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

86
86
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

68
68
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

163
163
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

268
268
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

340
340

Meer sportnieuws