Terug positivisme bij Villa Sporza: "De opdracht is duidelijk"

door
Terug positivisme bij Villa Sporza:

Het land was in rouw na de verliesbeurt van de Rode Duivels tegen Marokko. Daags na de wedstrijd blijft de kritiek voor de Belgische nationale ploeg nog steeds de media overheersen, al is er hier en daar ook al wat plaats voor positivisme. In Villa Sporza lijkt de teleurstelling inmiddels te zijn weggespoeld. 


In Gent mocht Karl Vannieuwkerke vandaag Brecht Dejaeghere en Wesley Sonck ontvangen. Zij bespraken samen met de presentator nogmaals de prestatie van de Rode Duivels tegen Marokko. Daarin was er - in tegenstelling tot gisteren - inmiddels al wat plaats voor enkele positieve opmerkingen. "Ik probeer alleszins altijd positief te blijven. Er is nog één wedstrijd. Alles kan nog, en er is helemaal nog niets verloren", klinkt het bij Dejaeghere. 

Ook Karl Vannieuwkerke sprong de Toulouse-speler bij in zijn reactie. "Ook ik heb de teleurstelling van gisteren al achter me gelaten. Het is nu toch gewoon duidelijk dat er moet gewonnen worden", klonk het bij de presentator. Tot slot voegde ook Wesley Sonck zich bij het positieve duo. "Iedereen vergeet dat enkel de absolute toplanden zich tot nu toe gekwalificeerd hebben. Het is typisch voor ons land dat wij direct het ergste denken. Ik ga daar niet in mee, en hoop mee voor het beste tegen Kroatië", besluit de voormalig Rode Duivel. 

Wat tovert Martinez uit zijn hoed? 

Gezien de schorsing van Amadou Onana mist Roberto Martinez in theorie maar één basispion tegen Kroatië. De plaats van de Everton-middenvelder wordt wellicht ingenomen door Youri Tielemans. Ook Michy Batshuayi lijkt zich - mits een fitte Lukaku - aan een plaats op de bank te mogen verwachten tegen de Kroaten. Daarnaast wordt het koffiedik kijken welk wit konijn de Spanjaard uit zijn hoed zal toveren tegen Kroatië. Wordt het tijd voor Doku? Of mogen De Ketelaere of Vanaken zich aan een verrassende basisplaats verwachten? Aanstaande donderdag weten we ongetwijfeld een stuk meer. 

LEES OOK: Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Zijn wij als volk té negatief over de Rode Duivels?

Meest recent

KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

0
0
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

1
1
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

14
14
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

27
27
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

34
34
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

96
96
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

20
20
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

70
70
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

277
277
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

392
392
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

293
293
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

445
445
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

178
178
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

311
311
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

531
531
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

48
48
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

356
356
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

40
40
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

526
526
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

47
47
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

429
429
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

399
399
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

136
136
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

237
237
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

692
692

Meer sportnieuws