Terug positivisme bij Villa Sporza: "De opdracht is duidelijk"

door
Terug positivisme bij Villa Sporza:

Het land was in rouw na de verliesbeurt van de Rode Duivels tegen Marokko. Daags na de wedstrijd blijft de kritiek voor de Belgische nationale ploeg nog steeds de media overheersen, al is er hier en daar ook al wat plaats voor positivisme. In Villa Sporza lijkt de teleurstelling inmiddels te zijn weggespoeld. 


In Gent mocht Karl Vannieuwkerke vandaag Brecht Dejaeghere en Wesley Sonck ontvangen. Zij bespraken samen met de presentator nogmaals de prestatie van de Rode Duivels tegen Marokko. Daarin was er - in tegenstelling tot gisteren - inmiddels al wat plaats voor enkele positieve opmerkingen. "Ik probeer alleszins altijd positief te blijven. Er is nog één wedstrijd. Alles kan nog, en er is helemaal nog niets verloren", klinkt het bij Dejaeghere. 

Ook Karl Vannieuwkerke sprong de Toulouse-speler bij in zijn reactie. "Ook ik heb de teleurstelling van gisteren al achter me gelaten. Het is nu toch gewoon duidelijk dat er moet gewonnen worden", klonk het bij de presentator. Tot slot voegde ook Wesley Sonck zich bij het positieve duo. "Iedereen vergeet dat enkel de absolute toplanden zich tot nu toe gekwalificeerd hebben. Het is typisch voor ons land dat wij direct het ergste denken. Ik ga daar niet in mee, en hoop mee voor het beste tegen Kroatië", besluit de voormalig Rode Duivel. 

Wat tovert Martinez uit zijn hoed? 

Gezien de schorsing van Amadou Onana mist Roberto Martinez in theorie maar één basispion tegen Kroatië. De plaats van de Everton-middenvelder wordt wellicht ingenomen door Youri Tielemans. Ook Michy Batshuayi lijkt zich - mits een fitte Lukaku - aan een plaats op de bank te mogen verwachten tegen de Kroaten. Daarnaast wordt het koffiedik kijken welk wit konijn de Spanjaard uit zijn hoed zal toveren tegen Kroatië. Wordt het tijd voor Doku? Of mogen De Ketelaere of Vanaken zich aan een verrassende basisplaats verwachten? Aanstaande donderdag weten we ongetwijfeld een stuk meer. 

POLL: Zijn wij als volk té negatief over de Rode Duivels?

Meest recent

Banzuzi: "Die transfer gaat de goede kant op"

OH Leuven neemt in de zomer afscheid van Ezechiel Banzuzi. De Nederlandse middenvelder is grof wild ...

1
1
'Stunt in de maak: Tedesco optie bij Europese topclub'

Domenico Tedesco kende tot op heden nog geen indrukwekkende trainerscarrière. Bij de Rode ...

14
14
'Bom ontploft bij Anderlecht: Renard zorgde voor wrevel'

RSC Anderlecht is en blijft een club op drift. Een nieuw jaar en alweer een komen en gaan van ...

135
135
Antwerp zet JPL op stelten met ‘horrortransfer’

Antwerp FC versterkt zich transfervrij met Daam Foulon, een harde klap voor KV Mechelen. De ...

199
199
'Smaakmaker KV Kortrijk kan droomtransfer naar MLS versieren'

Gaat KV Kortrijk een van de komende weken nog een mooie uitgaande transfer afronden? Die kans is ...

39
39
'PSV incasseert financieel ferme domper met Bakayoko'

Johan Bakayoko werd door Rudi Garcia niet opgeroepen voor de interlands tegen Oekraïne. Een ...

34
34
Anderlecht op de dool: Vandenhaute maakt er boeltje van

RSC Anderlecht wisselde gisteren nog maar eens van trainer. De derde dit seizoen. Het wanbeleid op ...

169
169
Fink glundert: Genk krijgt dubbele opsteker voor titelrace

Straks is de Cegeka Arena het decor voor de cruciale interland van de Rode Duivels, nadien hoopt KRC ...

146
146
'AC Milan wil shoppen bij Club Brugge: bod van 70 miljoen?'

Club Brugge gaat straks wellicht een drukke zomer tegemoet, want tal van smaakmakers in Jan Breydel ...

700
700
Puzzelen op de Bosuil: Antwerp zoekt vervanger Alderweireld

Zelf wil hij er alles aan doen om nog zeker één keer op het veld te staan, maar voor ...

261
261
'Hasi vloekt: Anderlecht vreest mokerslag uit ziekenboeg'

Om zich te wapenen voor de play-offs en bekerfinale besloot Anderlecht om David Hubert nog vlug te ...

441
441
Club Brugge heeft nieuwe hoofdcoach NXT al te pakken

Terwijl de Brugse hoofdmacht zich voorbereidt op een nieuwe inhaalrace in de play-offs hoopt ook ...

381
381
'Over & out: Lamkel Zé alweer richting uitgang bij STVV'

STVV trok zopas op stage om zich optimaal voor te bereiden op de Play-Downs. Zónder woelwater ...

230
230
'Renard stelt eisen: Hasi langer op post in Anderlecht?'

David Hubert betaalde het gelag voor de sputterende motor bij Anderlecht, dat de play-offs dus met ...

258
258
Ontmoet Stephanie, de bloedmooie vlam van Radja Nainggolan

De laatste weken zorgde Radja Nainggolan er mee voor dat Lokeren uit de degradatiezone klom van de ...

142
142
Garcia grijpt meteen drastisch in bij Rode Duivels

Rudi Garcia had op een goede start bij de Rode Duivels gehoopt, maar de Belgen gingen roemloos kopje ...

371
371
Club Brugge neemt definitief afscheid van belangrijke pion

Club Brugge vertrouwt de afgelopen jaren meer en meer op de jeugd. De goede werking van Club NXT ...

209
209
Onrust bij Anderlecht groeit: “Andere problemen…”

Het is onrustig bij RSC Anderlecht. Paars-Wit besloot om te breken met hoofdtrainer David Hubert en ...

447
447
Rudi Garcia heeft wilde plannen met Maxim De Cuyper

De vuurdoop van Rudi Garcia bij de Rode Duivels is op een fiasco uitgedraaid. De nieuwbakken ...

397
397
Brys over de rooie na nieuwe hel: “Laat me met rust!”

Sinds Marc Brys werd aangesteld bij de Kameroense nationale ploeg is zijn leven letterlijk een hel. ...

145
145

Meer sportnieuws