Luis Enrique spreekt bewondering voor Evenepoel en Van Aert uit

door
Luis Enrique spreekt bewondering voor Evenepoel en Van Aert uit

Spanje en Duitsland zorgden gisteren voor een bijzonder aangename pot voetbal. Ook al eindigde de partij op 1-1, toch was het smullen geblazen voor elke voetballiefhebber. Flitsende acties van de Spanjaarden, een heerlijk voetballende Musiala... Kortom, beide ploegen horen gewoon thuis in de volgende ronde van het WK. De bondscoach van Spanje liet zich vandaag op zijn beurt dan weer opmerken met een opvallende uitspraak. 


Luis Enrique houdt zich in zijn vrije tijd bezig op het streamingsplatform Twitch. Daar nam hij ook vandaag opnieuw de tijd om op verschillende vragen van zijn volgers te antwoorden. Op de vraag wie zijn favoriete wielrenner was, antwoordde Luis Enrique uiteindelijk met een landgenoot, weet Het Nieuwsblad. Zo is Ivan Garcia Cortina van Movistar de uiteindelijke keuze van de Spanjaard. 

Toch vernoemde Luis Enrique ook enkele Belgen tijdens zijn uitzending. "Evenepoel en Van Der Poel zijn puur spektakel. Wout Van Aert is op zijn beurt dan weer een waar fenomeen. Ook Luis Leon Sanchez, Alejandro Valverde en Carlos Soler behoren tot het lijstje van favoriete wielrenners van de Spaanse bondscoach. Luis Enrique houdt zich overigens in zijn vrije tijd veelvuldig bezig met wielrennen. Naast het fanatieke volgen van de sport, is de Spanjaard ook zelf bijzonder veel te vinden op zijn fiets. 

Clash tegen Japan

Aanstaande donderdag neemt Spanje het op tegen Japan in zijn laatste groepswedstrijd. De Spanjaarden moeten winnen indien ze zeker willen zijn van groepswinst. Bij een gelijkspel kunnen ze nog bijgehaald worden door Costa Rica (als het wint van Duitsland) of Duitsland zelf (als het wint van Costa Rica). Als Japan tracht te winnen van Spanje, kan het zelfs nog uitgeschakeld worden. 

LEES OOK: Jonge Duivels kennen loodzware opdracht op EK U17

Behoort Spanje tot de favorieten voor eindwinst?

Meest recent

‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

14
14
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

38
38
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

44
44
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

38
38
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

220
220
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

155
155
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

225
225
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

63
63
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

221
221
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

526
526
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

42
42
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

362
362
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

460
460
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

394
394
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

64
64
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

65
65
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

95
95
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

131
131
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

58
58
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

231
231
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

544
544
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

136
136
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

170
170
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

16
16

Meer sportnieuws