Luis Enrique spreekt bewondering voor Evenepoel en Van Aert uit

door
Luis Enrique spreekt bewondering voor Evenepoel en Van Aert uit

Spanje en Duitsland zorgden gisteren voor een bijzonder aangename pot voetbal. Ook al eindigde de partij op 1-1, toch was het smullen geblazen voor elke voetballiefhebber. Flitsende acties van de Spanjaarden, een heerlijk voetballende Musiala... Kortom, beide ploegen horen gewoon thuis in de volgende ronde van het WK. De bondscoach van Spanje liet zich vandaag op zijn beurt dan weer opmerken met een opvallende uitspraak. 


Luis Enrique houdt zich in zijn vrije tijd bezig op het streamingsplatform Twitch. Daar nam hij ook vandaag opnieuw de tijd om op verschillende vragen van zijn volgers te antwoorden. Op de vraag wie zijn favoriete wielrenner was, antwoordde Luis Enrique uiteindelijk met een landgenoot, weet Het Nieuwsblad. Zo is Ivan Garcia Cortina van Movistar de uiteindelijke keuze van de Spanjaard. 

Toch vernoemde Luis Enrique ook enkele Belgen tijdens zijn uitzending. "Evenepoel en Van Der Poel zijn puur spektakel. Wout Van Aert is op zijn beurt dan weer een waar fenomeen. Ook Luis Leon Sanchez, Alejandro Valverde en Carlos Soler behoren tot het lijstje van favoriete wielrenners van de Spaanse bondscoach. Luis Enrique houdt zich overigens in zijn vrije tijd veelvuldig bezig met wielrennen. Naast het fanatieke volgen van de sport, is de Spanjaard ook zelf bijzonder veel te vinden op zijn fiets. 

Clash tegen Japan

Aanstaande donderdag neemt Spanje het op tegen Japan in zijn laatste groepswedstrijd. De Spanjaarden moeten winnen indien ze zeker willen zijn van groepswinst. Bij een gelijkspel kunnen ze nog bijgehaald worden door Costa Rica (als het wint van Duitsland) of Duitsland zelf (als het wint van Costa Rica). Als Japan tracht te winnen van Spanje, kan het zelfs nog uitgeschakeld worden. 

LEES OOK: Camera's registreren héérlijk momentje Kompany en Enrique

Behoort Spanje tot de favorieten voor eindwinst?

Meest recent

Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

13
13
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

52
52
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

25
25
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

73
73
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

60
60
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

86
86
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

40
40
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

28
28
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

166
166
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

75
75
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

239
239
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

337
337
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

92
92
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

171
171
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

357
357
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

169
169
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

353
353
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

149
149
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

364
364
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

348
348
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

308
308
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

597
597
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

616
616
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

113
113
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

222
222

Meer sportnieuws