Luis Enrique spreekt bewondering voor Evenepoel en Van Aert uit

door
Luis Enrique spreekt bewondering voor Evenepoel en Van Aert uit

Spanje en Duitsland zorgden gisteren voor een bijzonder aangename pot voetbal. Ook al eindigde de partij op 1-1, toch was het smullen geblazen voor elke voetballiefhebber. Flitsende acties van de Spanjaarden, een heerlijk voetballende Musiala... Kortom, beide ploegen horen gewoon thuis in de volgende ronde van het WK. De bondscoach van Spanje liet zich vandaag op zijn beurt dan weer opmerken met een opvallende uitspraak. 


Luis Enrique houdt zich in zijn vrije tijd bezig op het streamingsplatform Twitch. Daar nam hij ook vandaag opnieuw de tijd om op verschillende vragen van zijn volgers te antwoorden. Op de vraag wie zijn favoriete wielrenner was, antwoordde Luis Enrique uiteindelijk met een landgenoot, weet Het Nieuwsblad. Zo is Ivan Garcia Cortina van Movistar de uiteindelijke keuze van de Spanjaard. 

Toch vernoemde Luis Enrique ook enkele Belgen tijdens zijn uitzending. "Evenepoel en Van Der Poel zijn puur spektakel. Wout Van Aert is op zijn beurt dan weer een waar fenomeen. Ook Luis Leon Sanchez, Alejandro Valverde en Carlos Soler behoren tot het lijstje van favoriete wielrenners van de Spaanse bondscoach. Luis Enrique houdt zich overigens in zijn vrije tijd veelvuldig bezig met wielrennen. Naast het fanatieke volgen van de sport, is de Spanjaard ook zelf bijzonder veel te vinden op zijn fiets. 

Clash tegen Japan

Aanstaande donderdag neemt Spanje het op tegen Japan in zijn laatste groepswedstrijd. De Spanjaarden moeten winnen indien ze zeker willen zijn van groepswinst. Bij een gelijkspel kunnen ze nog bijgehaald worden door Costa Rica (als het wint van Duitsland) of Duitsland zelf (als het wint van Costa Rica). Als Japan tracht te winnen van Spanje, kan het zelfs nog uitgeschakeld worden. 

LEES OOK: Jonge Duivels kennen loodzware opdracht op EK U17

Behoort Spanje tot de favorieten voor eindwinst?

Meest recent

‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

76
76
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

65
65
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

182
182
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

26
26
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

227
227
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

81
81
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

180
180
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

108
108
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

15
15
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

39
39
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

264
264
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

197
197
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

199
199
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

37
37
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

61
61
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

38
38
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

35
35
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

66
66
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

85
85
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

32
32
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

101
101
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

81
81
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

125
125
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

178
178

Meer sportnieuws