Luis Enrique spreekt bewondering voor Evenepoel en Van Aert uit

door
Luis Enrique spreekt bewondering voor Evenepoel en Van Aert uit

Spanje en Duitsland zorgden gisteren voor een bijzonder aangename pot voetbal. Ook al eindigde de partij op 1-1, toch was het smullen geblazen voor elke voetballiefhebber. Flitsende acties van de Spanjaarden, een heerlijk voetballende Musiala... Kortom, beide ploegen horen gewoon thuis in de volgende ronde van het WK. De bondscoach van Spanje liet zich vandaag op zijn beurt dan weer opmerken met een opvallende uitspraak. 


Luis Enrique houdt zich in zijn vrije tijd bezig op het streamingsplatform Twitch. Daar nam hij ook vandaag opnieuw de tijd om op verschillende vragen van zijn volgers te antwoorden. Op de vraag wie zijn favoriete wielrenner was, antwoordde Luis Enrique uiteindelijk met een landgenoot, weet Het Nieuwsblad. Zo is Ivan Garcia Cortina van Movistar de uiteindelijke keuze van de Spanjaard. 

Toch vernoemde Luis Enrique ook enkele Belgen tijdens zijn uitzending. "Evenepoel en Van Der Poel zijn puur spektakel. Wout Van Aert is op zijn beurt dan weer een waar fenomeen. Ook Luis Leon Sanchez, Alejandro Valverde en Carlos Soler behoren tot het lijstje van favoriete wielrenners van de Spaanse bondscoach. Luis Enrique houdt zich overigens in zijn vrije tijd veelvuldig bezig met wielrennen. Naast het fanatieke volgen van de sport, is de Spanjaard ook zelf bijzonder veel te vinden op zijn fiets. 

Clash tegen Japan

Aanstaande donderdag neemt Spanje het op tegen Japan in zijn laatste groepswedstrijd. De Spanjaarden moeten winnen indien ze zeker willen zijn van groepswinst. Bij een gelijkspel kunnen ze nog bijgehaald worden door Costa Rica (als het wint van Duitsland) of Duitsland zelf (als het wint van Costa Rica). Als Japan tracht te winnen van Spanje, kan het zelfs nog uitgeschakeld worden. 

LEES OOK: Camera's registreren héérlijk momentje Kompany en Enrique

Behoort Spanje tot de favorieten voor eindwinst?

Meest recent

Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

38
38
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

11
11
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

22
22
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

93
93
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

50
50
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

31
31
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

145
145
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

247
247
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

61
61
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

188
188
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

203
203
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

239
239
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

243
243
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

42
42
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

317
317
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

25
25
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

204
204
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

28
28
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

554
554
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

228
228
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

416
416
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

326
326
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

659
659
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

670
670
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

96
96

Meer sportnieuws