Luis Enrique spreekt bewondering voor Evenepoel en Van Aert uit

door
Luis Enrique spreekt bewondering voor Evenepoel en Van Aert uit

Spanje en Duitsland zorgden gisteren voor een bijzonder aangename pot voetbal. Ook al eindigde de partij op 1-1, toch was het smullen geblazen voor elke voetballiefhebber. Flitsende acties van de Spanjaarden, een heerlijk voetballende Musiala... Kortom, beide ploegen horen gewoon thuis in de volgende ronde van het WK. De bondscoach van Spanje liet zich vandaag op zijn beurt dan weer opmerken met een opvallende uitspraak. 


Luis Enrique houdt zich in zijn vrije tijd bezig op het streamingsplatform Twitch. Daar nam hij ook vandaag opnieuw de tijd om op verschillende vragen van zijn volgers te antwoorden. Op de vraag wie zijn favoriete wielrenner was, antwoordde Luis Enrique uiteindelijk met een landgenoot, weet Het Nieuwsblad. Zo is Ivan Garcia Cortina van Movistar de uiteindelijke keuze van de Spanjaard. 

Toch vernoemde Luis Enrique ook enkele Belgen tijdens zijn uitzending. "Evenepoel en Van Der Poel zijn puur spektakel. Wout Van Aert is op zijn beurt dan weer een waar fenomeen. Ook Luis Leon Sanchez, Alejandro Valverde en Carlos Soler behoren tot het lijstje van favoriete wielrenners van de Spaanse bondscoach. Luis Enrique houdt zich overigens in zijn vrije tijd veelvuldig bezig met wielrennen. Naast het fanatieke volgen van de sport, is de Spanjaard ook zelf bijzonder veel te vinden op zijn fiets. 

Clash tegen Japan

Aanstaande donderdag neemt Spanje het op tegen Japan in zijn laatste groepswedstrijd. De Spanjaarden moeten winnen indien ze zeker willen zijn van groepswinst. Bij een gelijkspel kunnen ze nog bijgehaald worden door Costa Rica (als het wint van Duitsland) of Duitsland zelf (als het wint van Costa Rica). Als Japan tracht te winnen van Spanje, kan het zelfs nog uitgeschakeld worden. 

Behoort Spanje tot de favorieten voor eindwinst?

Meest recent

Anderlecht in terugmatch op Antwerp toch met rode Diarra?

Anderlecht heeft donderdagavond alweer averij opgelopen. Het ging in eigen stadion met 0-1 onderuit ...

4
4
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing bij Anderlecht, nog transfer Dimata'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

98
98
Sunderland stelt Angulo voor: meteen veel druk

De transfer was al een tijdje geleden aangekondigd, maar nu heeft Sunderland Nilson Angulo ook ...

44
44
Janssen steekt Antwerp-ploegmakker hart onder de riem

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht in de heenwedstrijd van de halve finale ...

67
67
Renard op weg naar exit? “Situatie is onhoudbaar”

Het is storm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit zoekt naar een nieuwe coach na het ontslag van Besnik ...

224
224
Andy Peelman haalt vlammend uit richting Anderlecht

Andy Peelman, kennen we vooral als acteur, presentator en voormalig politieagent. De man werd de ...

206
206
Vanzeir doet boekje open over reserverol bij Cercle

Dante Vanzeir maakte in het verleden het mooie weer bij Union SG en in de MLS, maar zijn avontuur ...

228
228
Anderlecht krijgt klappen: ‘Twee coaches weigeren resoluut’

RSC Anderlecht zit in de hoek waar de klappen vallen. Paars-Wit koos ervoor om Besnik Hasi te ...

400
400
Oosting verrast met lof voor opvallende Antwerp-uitblinker

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht. The Great Old heeft zo een goede ...

132
132
'Beerschot slaat alsnog toe en haalt derde Japanner'

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook merken op het vlak van ...

81
81
'Besiktas strikt na Oh ook oude Anderlecht-bekende'

In een handvol landen is de transfermarkt nog steeds open, waaronder ook in Turkije. Daar is onder ...

38
38
TD Westerlo onthult: "Club of Anderlecht? Niet gezien"

Westerlo beleefde een zeer drukke wintermercato. Daarin moest het ook weer een aantal smaakmakers ...

79
79
Renard onder vuur: Vandenbempt haalt criticasters neer

De voorbije weken is Anderlecht nog maar eens in een diepe crisis beland. Trainer Besnik Hasi werd ...

314
314
Kiki Vanrafelghem schiet dubbel raak: supporters smullen

Goed een jaar geleden maakte Keano 'Kiki' Vanrafelghem de overstap vanuit Patro naar KV Mechelen. ...

85
85
Godts weigert knaltransfer: makelaar onthult reden

Voor Mika Godts is dit het seizoen van de grote doorbraak geworden. De 20-jarige flankaanvaller ...

91
91
Ronaldo-soap escaleert: Saudi's halen snoeihard uit

Cristiano Ronaldo vierde deze week zijn 41ste verjaardag, maar dat gebeurde toch een beetje in ...

92
92
Karl Vannieuwkerke breekt bij tragisch overlijden

Karl Vannieuwkerke staat bekend om zijn scherpe pen en vaste stem, maar deze week klonk er iets ...

70
70
Pakt La Louvière uit met icoon als opvolger Frutos?

Voor La Louvière zijn het woelige maanden geweest. De promovendus zag op enkele weken tijd ...

62
62
Onterechte rode kaart voor Anderlecht? De Cat sust

De zwakke reeks van Anderlecht werd donderdag verdergezet met een thuisnederlaag tegen Antwerp. ...

258
258
‘Club Brugge zet druk: Genk-topper is doelwit’

Club Brugge zet de druk erop: komende zomer wil blauw-zwart een nieuwe nummer zes binnenhalen. En ...

400
400
Union baalt: sterkhouder hint naar vertrek

Union is alweer bezig aan een straf seizoen. Het zag vorige zomer na het veroveren van de titel ...

88
88
Anderlecht op rand van afgrond? Coosemans reageert

Het ontslag van Besnik Hasi bracht donderdagavond nog geen zoden aan de dijk voor Anderlecht. Ook ...

231
231
Riemer duikt plots op bij Anderlecht: dit is de echte reden

Anderlecht is er donderdagavond niet in geslaagd om zich tegen Antwerp te herpakken. Het leed een ...

188
188
Ondanks zege: unanieme ontgoocheling bij Antwerp

Antwerp heeft donderdagavond een uitstekende uitgangspositie gepakt in de halve finale van de Croky ...

220
220
"Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Indien het alsnog de bekerfinale wil halen, zal RSC Anderlecht volgende zwaar aan de bak moeten. Het ...

521
521

Meer sportnieuws