Bom ontploft in kleedkamer Duivels: "Lukaku moest partijen scheiden"

2921
Bom ontploft in kleedkamer Duivels:

Daags na de blamage van de Rode Duivels tegen Marokko zijn de gemoederen nog steeds niet bedaard. De frustratie bij talloze supporters is nog steeds enorm groot, en ook binnenskamers ziet het er niet al te best uit voor de Duivels. Zo raakte al bekend dat er in de spelersgroep onenigheid heerst tussen diverse spelers uit het verdedigende en het aanvallende compartiment. 


Volgens het Franse L'Equipe is de bom na de wedstrijd in de kleedkamer wel degelijk ontploft. Zo zou Jan Vertonghen zijn geduld verloren hebben nadat Eden Hazard verkondigde dat de verdediging te 'traag' was. Vertonghen zou op zijn beurt richting Hazard getrokken zijn, waarna Romelu Lukaku beide partijen uit elkaar diende te halen. Ook Kevin De Bruyne zou de volle laag hebben gekregen van Vertonghen nadat hij zich leek aan te sluiten bij de mening van Hazard. Het staat dus vast dat de sfeer op dit moment bij de Rode Duivels bijzonder slecht is. 

Ook Roberto Martinez gaf op zijn beurt al aan dat er interne strubbelingen heersen binnen de spelersgroep. Toch blijft de KBVB het vertrouwen houden in de Spaanse oefenmeester, want vandaag raakte bekend dat Martinez zich dicht bij een contractverlenging bevindt. Gezien de interne sfeer en de bakken kritiek lijkt die beslissing voor heel wat verwondering te zorgen. 

Alles of niets tegen Kroatië

Ondanks de interne strubbelingen moeten de Rode Duivels nu eenmaal vol aan de bak tegen Kroatië op donderdag. Enkel een driepunter zal uiteindelijk voldoende zijn om een plaats in de volgende ronde van het wereldkampioenschap te bereiken. Het valt echter nog maar af te wachten of de ijskoude sfeer bij de Rode Duivels aanstaande donderdag voor een kentering kan zorgen tegen de Kroaten. 

LEES OOK: Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Moet Martinez zijn elftal volledig omgooien tegen Kroatië?

Meest recent

'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

2
2
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

12
12
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

159
159
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

30
30
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

43
43
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

174
174
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

193
193
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

160
160
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

133
133
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

84
84
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

180
180
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

173
173
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

221
221
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

108
108
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

125
125
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

211
211
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

155
155
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

236
236
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

374
374
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

106
106
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

480
480
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

688
688
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

222
222

Meer sportnieuws