Bom ontploft in kleedkamer Duivels: "Lukaku moest partijen scheiden"

door
Bom ontploft in kleedkamer Duivels:

Daags na de blamage van de Rode Duivels tegen Marokko zijn de gemoederen nog steeds niet bedaard. De frustratie bij talloze supporters is nog steeds enorm groot, en ook binnenskamers ziet het er niet al te best uit voor de Duivels. Zo raakte al bekend dat er in de spelersgroep onenigheid heerst tussen diverse spelers uit het verdedigende en het aanvallende compartiment. 


Volgens het Franse L'Equipe is de bom na de wedstrijd in de kleedkamer wel degelijk ontploft. Zo zou Jan Vertonghen zijn geduld verloren hebben nadat Eden Hazard verkondigde dat de verdediging te 'traag' was. Vertonghen zou op zijn beurt richting Hazard getrokken zijn, waarna Romelu Lukaku beide partijen uit elkaar diende te halen. Ook Kevin De Bruyne zou de volle laag hebben gekregen van Vertonghen nadat hij zich leek aan te sluiten bij de mening van Hazard. Het staat dus vast dat de sfeer op dit moment bij de Rode Duivels bijzonder slecht is. 

Ook Roberto Martinez gaf op zijn beurt al aan dat er interne strubbelingen heersen binnen de spelersgroep. Toch blijft de KBVB het vertrouwen houden in de Spaanse oefenmeester, want vandaag raakte bekend dat Martinez zich dicht bij een contractverlenging bevindt. Gezien de interne sfeer en de bakken kritiek lijkt die beslissing voor heel wat verwondering te zorgen. 

Alles of niets tegen Kroatië

Ondanks de interne strubbelingen moeten de Rode Duivels nu eenmaal vol aan de bak tegen Kroatië op donderdag. Enkel een driepunter zal uiteindelijk voldoende zijn om een plaats in de volgende ronde van het wereldkampioenschap te bereiken. Het valt echter nog maar af te wachten of de ijskoude sfeer bij de Rode Duivels aanstaande donderdag voor een kentering kan zorgen tegen de Kroaten. 

LEES OOK: Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Moet Martinez zijn elftal volledig omgooien tegen Kroatië?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

55
55
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

15
15
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

239
239
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

74
74
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

48
48
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

11
11
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

23
23
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

319
319
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

134
134
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

459
459
OH Leuven neemt rigoureuze financiële beslissing

OH Leuven is al jaren een club die verwachtingen niet inlost. Er is heel veel potentieel aanwezig, ...

60
60
Olivier Deschacht breekt na breuk met Annelien: 'Pure chaos'

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

92
92
Anderlecht kampioen? 'Dubbeltransfer voor landstitel'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

296
296
'Gesprekken lopen: schokkende transfer Lewandowski'

Robert Lewandowski profileerde zich de voorbije jaren bij Bayern München en FC Barcelona tot ...

202
202
'Trainerszoektocht Genk: plotse wending door buitenlander'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

494
494
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

171
171
'Atlético en co staan pal: Club Brugge eist monstersom'

Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan, Krépin Diatta, ... Club Brugge liet de voorbije seizoenen ...

584
584
Ophef bij United: opvallend beeld brengt Lammens in lastig parket

Manchester United speelde maandagavond 4-4-gelijk tegen AFC Bournemouth. Senne Lammens toonde zich ...

233
233
‘Mark van Bommel naar KRC Genk? Fans koken over’

Nauwelijks is Thorsten Fink ontslagen, of de volgende naam die in de wandelgangen rond gaat is er ...

704
704
Fiasco in Challenger Pro League: DAZN komt met verklaring

Terwijl de clubs uit de Jupiler Pro League deze week gespaard worden van midweekvoetbal, wordt de ...

190
190
'Club Brugge-bom zindert na: twee grove fouten Verhaeghe'

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

951
951
'Vuurwerk op Anderlecht: zicht op spectaculaire transfer'

Hoewel RSC Anderlecht de voorbije jaren zijn boekhouding weer ietwat op orde kreeg, blijven de ...

437
437
Belgisch toptalent schittert bij PSV en krijgt grote lof

PSV boekte dinsdagavond een vlotte overwinning in de KNVB Beker tegen amateurclub GVVV en lijkt ...

77
77
Barça en Chelsea voorkomen maar net bekerblamages

In Spanje en Engeland wordt er deze midweek ook bekervoetbal afgewerkt. Dinsdagavond kwamen met FC ...

60
60
Bommetje: kosten Stroeykens en co Congo WK-ticket?

Een tiental dagen geleden werd er al geloot voor de groepsfase van het WK, ook al moeten in maart ...

431
431

Meer sportnieuws