Bom ontploft in kleedkamer Duivels: "Lukaku moest partijen scheiden"

door
Bom ontploft in kleedkamer Duivels:

Daags na de blamage van de Rode Duivels tegen Marokko zijn de gemoederen nog steeds niet bedaard. De frustratie bij talloze supporters is nog steeds enorm groot, en ook binnenskamers ziet het er niet al te best uit voor de Duivels. Zo raakte al bekend dat er in de spelersgroep onenigheid heerst tussen diverse spelers uit het verdedigende en het aanvallende compartiment. 


Volgens het Franse L'Equipe is de bom na de wedstrijd in de kleedkamer wel degelijk ontploft. Zo zou Jan Vertonghen zijn geduld verloren hebben nadat Eden Hazard verkondigde dat de verdediging te 'traag' was. Vertonghen zou op zijn beurt richting Hazard getrokken zijn, waarna Romelu Lukaku beide partijen uit elkaar diende te halen. Ook Kevin De Bruyne zou de volle laag hebben gekregen van Vertonghen nadat hij zich leek aan te sluiten bij de mening van Hazard. Het staat dus vast dat de sfeer op dit moment bij de Rode Duivels bijzonder slecht is. 

Ook Roberto Martinez gaf op zijn beurt al aan dat er interne strubbelingen heersen binnen de spelersgroep. Toch blijft de KBVB het vertrouwen houden in de Spaanse oefenmeester, want vandaag raakte bekend dat Martinez zich dicht bij een contractverlenging bevindt. Gezien de interne sfeer en de bakken kritiek lijkt die beslissing voor heel wat verwondering te zorgen. 

Alles of niets tegen Kroatië

Ondanks de interne strubbelingen moeten de Rode Duivels nu eenmaal vol aan de bak tegen Kroatië op donderdag. Enkel een driepunter zal uiteindelijk voldoende zijn om een plaats in de volgende ronde van het wereldkampioenschap te bereiken. Het valt echter nog maar af te wachten of de ijskoude sfeer bij de Rode Duivels aanstaande donderdag voor een kentering kan zorgen tegen de Kroaten. 

LEES OOK: Meteen grote rel in WK-groep Duivels: protest aangetekend

Moet Martinez zijn elftal volledig omgooien tegen Kroatië?

Meest recent

Haalt Anderlecht talent terug? ‘Zware onderhandelingen’

RSC Anderlecht is al naarstig bezig met de komende wintertransferperiode. Het Nieuwsblad gaf de ...

2
2
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht dumpen, verrassing Benteke’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

150
150
Meteen grote rel in WK-groep Duivels: protest aangetekend

De Rode Duivels kennen hun tegenstanders in de groepsfase van het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

68
68
‘Échte reden vertrek Leko bekend: KAA Gent-clash onthuld’

Ivan Leko is de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat werd weggeplukt bij KAA Gent na het ...

331
331
Opvallende knaltransfer Union: datasysteem slaat weer toe

Union SG heeft een duidelijk transferbeleid. De Brusselse club maakt gebruik van een datasysteem en ...

63
63
Club Brugge berooft KAA Gent: Leko draait mes in wonde

Club Brugge heeft Nicky Hayen ontslagen en Ivan Leko weggeplukt bij KAA Gent. Er sijpelen meer en ...

293
293
‘Anderlecht wil uitpakken: straffe winterse dubbelslag'

RSC Anderlecht speurt de wintermercato al af om de selectie te versterken. Besnik Hasi heeft de club ...

228
228
Volgende pion neemt afscheid na ontslag Hayen: "Wanbeleid!"

Het plotse ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen. Blauw-Zwart ...

317
317
Nieuwe coach AA Gent: Nicky Hayen naar Buffalo's?

Vlak voor de eindejaarsperiode moet AA Gent op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De Buffalo's ...

550
550
'Miljoenenaanwinst Leko: Club opent transferonderhandeling'

Club Brugge zorgde maandagavond voor een schokgolf door Nicky Hayen te ontslaan als hoofdcoach. Met ...

494
494
'Transferfiasco Anderlecht: bliksemvertrek in januari'

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een waslijst aan nieuwe spelers in huis. Een aantal daarvan ...

263
263
'Barcelona grijpt in: drietal moet opzouten'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

108
108
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

192
192
Club dankt Hayen genadeloos af: Sonck haalt fors uit

De spectaculaire trainerswissel bij Club Brugge heeft heel wat stof doen opwaaien. Analist Wesley ...

847
847
'Fink op de schopstoel: spelersgroep keert volledig'

KRC Genk heeft andermaal een rotweek achter de rug: het sneuvelde in de beker en verloor vervolgens ...

673
673
Club zorgt voor schokgolf: Europese pers fileert trainersbom

Club Brugge maakte maandagavond bekend dat hoofdcoach Nicky Hayen is ontslagen en plukte met Ivan ...

721
721
‘Club Brugge davert al: Leko-bom kan elk moment ontploffen’

De terugkeer van Ivan Leko naar Club Brugge voelt voor niemand als een gewone trainerswissel. Meteen ...

759
759
'Salah-explosie leidt tot spraakmakende transfer'

Mohamed Salah heeft een heuse bom gedropt bij Liverpool FC. In een opzienbarend interview haalde de ...

183
183
'Hete winter Renard: transferplannen Anderlecht onthuld'

Terwijl de spelers zich klaarstomen voor de laatste wedstrijden van 2025, bereidt de sportieve ...

380
380
'Leko klopt meteen op tafel: stevige transfereis bij Club'

Ivan Leko is de nieuwe hoofdcoach van Club Brugge. De Kroatische trainer werd maandag tot ieders ...

843
843
Hayen brutaal aan de kant gezet: trieste details komen uit

Nicky Hayen is niet langer de hoofdcoach van Club Brugge. Amper anderhalf jaar nadat hij overnam als ...

1397
1397
Liverpool-oorlog ontploft: Slot verwoest Salah volledig

Het is oorlog bij Liverpool. Na het 3-3 gelijkspel tegen Leeds United haalde sterspeler Mohamed ...

163
163
STVV moet vrezen: smaakmaker weg in januari?

STVV is dé revelatie van dit seizoen in de Jupiler Pro League. De Truienaars leveren al vele ...

138
138
'Anderlecht krijgt ideale kans op ingaande topdeal'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in januari de transfermarkt op. De Brusselaars zullen achteraan ...

337
337
Saelemaekers belangrijk in straffe comeback, Lammens juicht

Er kwamen twee Belgen in actie in de buitenlandse competities op maandagavond. Bij AC Milan was ...

92
92

Meer sportnieuws