Bom ontploft in kleedkamer Duivels: "Lukaku moest partijen scheiden"

door
Bom ontploft in kleedkamer Duivels:

Daags na de blamage van de Rode Duivels tegen Marokko zijn de gemoederen nog steeds niet bedaard. De frustratie bij talloze supporters is nog steeds enorm groot, en ook binnenskamers ziet het er niet al te best uit voor de Duivels. Zo raakte al bekend dat er in de spelersgroep onenigheid heerst tussen diverse spelers uit het verdedigende en het aanvallende compartiment. 


Volgens het Franse L'Equipe is de bom na de wedstrijd in de kleedkamer wel degelijk ontploft. Zo zou Jan Vertonghen zijn geduld verloren hebben nadat Eden Hazard verkondigde dat de verdediging te 'traag' was. Vertonghen zou op zijn beurt richting Hazard getrokken zijn, waarna Romelu Lukaku beide partijen uit elkaar diende te halen. Ook Kevin De Bruyne zou de volle laag hebben gekregen van Vertonghen nadat hij zich leek aan te sluiten bij de mening van Hazard. Het staat dus vast dat de sfeer op dit moment bij de Rode Duivels bijzonder slecht is. 

Ook Roberto Martinez gaf op zijn beurt al aan dat er interne strubbelingen heersen binnen de spelersgroep. Toch blijft de KBVB het vertrouwen houden in de Spaanse oefenmeester, want vandaag raakte bekend dat Martinez zich dicht bij een contractverlenging bevindt. Gezien de interne sfeer en de bakken kritiek lijkt die beslissing voor heel wat verwondering te zorgen. 

Alles of niets tegen Kroatië

Ondanks de interne strubbelingen moeten de Rode Duivels nu eenmaal vol aan de bak tegen Kroatië op donderdag. Enkel een driepunter zal uiteindelijk voldoende zijn om een plaats in de volgende ronde van het wereldkampioenschap te bereiken. Het valt echter nog maar af te wachten of de ijskoude sfeer bij de Rode Duivels aanstaande donderdag voor een kentering kan zorgen tegen de Kroaten. 

LEES OOK: Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Moet Martinez zijn elftal volledig omgooien tegen Kroatië?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

22
22
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

56
56
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

104
104
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

177
177
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

242
242
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

93
93
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

74
74
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

173
173
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

509
509
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

199
199
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

738
738
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

187
187
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

128
128
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

159
159
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

236
236
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

660
660
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

67
67
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

372
372
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

318
318
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

184
184
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

429
429
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

204
204
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

73
73
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

55
55
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

325
325

Meer sportnieuws