Oranje-icoon heeft het helemaal verkorven

door
Oranje-icoon heeft het helemaal verkorven

Nederland behaalde tot nu toe vier op zes in zijn WK-poule. Na de driepunter tegen Senegal was de vreugde bij onze noorderburen al bijzonder beperkt, en dat werd er na het gelijkspel tegen Ecuador allerminst beter op. Ondertussen bereidt Nederland zich voor op het beslissende duel met Qatar. Tegen het gastland heeft Van Gaal en co wel al genoeg aan een punt om de kwalificatie voor de volgende ronde beet te hebben. 


Eén van de grootste teleurstellingen bij Nederland tot dusver is Daley Blind. De verdediger van Ajax moest tijdens de voorbijgaande duels al bakken kritiek slikken in zijn thuisland, en dat is er ondertussen niet beter op geworden. Zo heeft Khalid Sinouh een opvallende mening over de 32-jarige Amsterdammer.

“Ik kan me niet voorstellen dat Daley Blind na het WK nog zal spelen bij Ajax. Alfred Schreuder stelde hem de laatste tijd al niet meer op, en ondertussen is ook gebleken waarom. Hij raakt bij het Nederlands elftal namelijk geen knikker”, aldus voormalig AZ-doelman Sinouh bij Leeuwen van Voetbalzone.

Op de bank met Tadic?

Net als Daley Blind is Dusan Tadic al enkele jaren ‘incontournable’ bij Ajax. Sinouh is dan ook van mening dat de 34-jarige Serviër hetzelfde lot zal kennen als zijn collega-Ajacied Blind. “Ik denk dat Tadic wel een belangrijke rol kan hebben bij Ajax, zijnde het vanop de bank. Bergwijn is momenteel de beste flankspeler van de Amsterdammers, dus hij verdient het om te spelen”, besluit Sinouh.

LEES OOK: Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Kan Blind het hoogste niveau niet meer aan?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

9
9
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

118
118
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

82
82
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

302
302
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

158
158
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

86
86
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

453
453
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

73
73
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

262
262
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

254
254
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

517
517
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

761
761
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

783
783
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

348
348
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

44
44
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

293
293
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

585
585
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

352
352
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

355
355
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

173
173
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

254
254
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

361
361
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

722
722
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

216
216
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

397
397

Meer sportnieuws