Oranje-icoon heeft het helemaal verkorven

door
Oranje-icoon heeft het helemaal verkorven

Nederland behaalde tot nu toe vier op zes in zijn WK-poule. Na de driepunter tegen Senegal was de vreugde bij onze noorderburen al bijzonder beperkt, en dat werd er na het gelijkspel tegen Ecuador allerminst beter op. Ondertussen bereidt Nederland zich voor op het beslissende duel met Qatar. Tegen het gastland heeft Van Gaal en co wel al genoeg aan een punt om de kwalificatie voor de volgende ronde beet te hebben. 


Eén van de grootste teleurstellingen bij Nederland tot dusver is Daley Blind. De verdediger van Ajax moest tijdens de voorbijgaande duels al bakken kritiek slikken in zijn thuisland, en dat is er ondertussen niet beter op geworden. Zo heeft Khalid Sinouh een opvallende mening over de 32-jarige Amsterdammer.

“Ik kan me niet voorstellen dat Daley Blind na het WK nog zal spelen bij Ajax. Alfred Schreuder stelde hem de laatste tijd al niet meer op, en ondertussen is ook gebleken waarom. Hij raakt bij het Nederlands elftal namelijk geen knikker”, aldus voormalig AZ-doelman Sinouh bij Leeuwen van Voetbalzone.

Op de bank met Tadic?

Net als Daley Blind is Dusan Tadic al enkele jaren ‘incontournable’ bij Ajax. Sinouh is dan ook van mening dat de 34-jarige Serviër hetzelfde lot zal kennen als zijn collega-Ajacied Blind. “Ik denk dat Tadic wel een belangrijke rol kan hebben bij Ajax, zijnde het vanop de bank. Bergwijn is momenteel de beste flankspeler van de Amsterdammers, dus hij verdient het om te spelen”, besluit Sinouh.

LEES OOK: Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Kan Blind het hoogste niveau niet meer aan?

Meest recent

Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

36
36
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

98
98
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

185
185
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

191
191
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

320
320
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

110
110
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

212
212
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

425
425
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

330
330
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

153
153
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

338
338
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

297
297
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

172
172
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

689
689
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

244
244
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

357
357
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

239
239
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

170
170
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

34
34
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

51
51
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

159
159
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

145
145
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

210
210
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

206
206
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

73
73

Meer sportnieuws