Oranje-icoon heeft het helemaal verkorven

door
Oranje-icoon heeft het helemaal verkorven

Nederland behaalde tot nu toe vier op zes in zijn WK-poule. Na de driepunter tegen Senegal was de vreugde bij onze noorderburen al bijzonder beperkt, en dat werd er na het gelijkspel tegen Ecuador allerminst beter op. Ondertussen bereidt Nederland zich voor op het beslissende duel met Qatar. Tegen het gastland heeft Van Gaal en co wel al genoeg aan een punt om de kwalificatie voor de volgende ronde beet te hebben. 


Eén van de grootste teleurstellingen bij Nederland tot dusver is Daley Blind. De verdediger van Ajax moest tijdens de voorbijgaande duels al bakken kritiek slikken in zijn thuisland, en dat is er ondertussen niet beter op geworden. Zo heeft Khalid Sinouh een opvallende mening over de 32-jarige Amsterdammer.

“Ik kan me niet voorstellen dat Daley Blind na het WK nog zal spelen bij Ajax. Alfred Schreuder stelde hem de laatste tijd al niet meer op, en ondertussen is ook gebleken waarom. Hij raakt bij het Nederlands elftal namelijk geen knikker”, aldus voormalig AZ-doelman Sinouh bij Leeuwen van Voetbalzone.

Op de bank met Tadic?

Net als Daley Blind is Dusan Tadic al enkele jaren ‘incontournable’ bij Ajax. Sinouh is dan ook van mening dat de 34-jarige Serviër hetzelfde lot zal kennen als zijn collega-Ajacied Blind. “Ik denk dat Tadic wel een belangrijke rol kan hebben bij Ajax, zijnde het vanop de bank. Bergwijn is momenteel de beste flankspeler van de Amsterdammers, dus hij verdient het om te spelen”, besluit Sinouh.

LEES OOK: RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Kan Blind het hoogste niveau niet meer aan?

Meest recent

Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

0
0
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

10
10
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

27
27
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

27
27
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

18
18
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

56
56
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

229
229
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

185
185
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

130
130
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

35
35
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

140
140
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

80
80
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

61
61
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

340
340
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

59
59
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

112
112
'Barça zet alles op oude JPL-parel'

De media hadden de voorbije jaren telkens een vette kluif aan de transferzomer van FC Barcelona en ...

50
50
Napoli overweegt het ondenkbare met De Bruyne

Kevin De Bruyne staat dicht bij zijn comeback, maar in Napoli draait het intussen om meer dan alleen ...

137
137
Antwerp rekent op 'nieuwe Janssen'

Antwerp deed vorige week een geweldige zaak door STVV te kloppen. Vrijdagavond hoopt het weer wat ...

139
139
Grote zorgen om Johan Bakayoko bij RB Leipzig

Er is bij de Rode Duivels heel wat weelde op de flanken. Bondscoach Rudi Garcia koos in het voorbije ...

85
85
Albert tegen de stroom in: Lukaku beter thuis

Weldra mag Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bekend gaan maken. De Rode Duivels trekken ...

217
217
Kljestan onthult wat Anderlecht echt mist

Het blijven woelige tijden voor Anderlecht en dat doet pijn aan het hart voor heel wat oude bekenden ...

230
230
‘Titelstrijd Club Brugge overschaduwd door Leko-ruzie’

Bij Club Brugge staat alles op scherp. Ivan Leko bracht opnieuw vuur in de ploeg, maar tegelijk ...

666
666
'Hét geheim van successeizoen STVV onthuld'

STVV ging vorige week dan wel ietwat verrassend onderuit tegen Antwerp, maar de Kanaries blijven ...

119
119
‘Grote clash: Genk en AC Milan willen dezelfde speler’

KRC Genk staat voor cruciale weken. Het moet zijn zesde plaats in de Jupiler Pro League over de ...

187
187

Meer sportnieuws