Praet en Pozuelo terug naar de Jupiler Pro League?

door
Praet en Pozuelo terug naar de Jupiler Pro League?

De Belgische topclubs kunnen in januari mogelijk nog wat vroegere smaakmakers uit de Jupiler Pro League terughalen. Dennis Praet en Alejandro Pozuelo zijn mogelijk een buitenkans. Een stand van zaken bij de dossiers van de twee ervaren middenvelders.


Dennis Praet speelt momenteel voor Leicester City, maar daar zit hij op een zijspoor. De 28-jarige centrale middenvelder speelde nog maar 263 minuten in de Premier League. Al stond hij zijn laatste match voor de WK-break wel nog in de basis. In Italië zijn er geruchten dat Torino hem dolgraag wil terughalen. Daar speelde hij vorig jaar op huurbasis en Praet deed het er zeer goed. Zij wilden hem houden, maar de aankoopoptie van 15 miljoen euro was te hoog. De ex-speler van Anderlecht ligt nog maar tot medio 2024 onder contract en volgens Tuttosport zou Praet nog maar 6-7 miljoen euro moeten kosten. Springen de Belgische topclubs, zo werd Club Brugge in de zomer genoemd, mee in de dans?

POZUELO

Een andere speler die mogelijk in beeld kan komen, is Alejandro Pozuelo. De Spanjaard is op 1 januari een vrije speler. Zijn contract bij Inter Miami loopt af. De ex-speler van KRC Genk maakte de afgelopen jaren heel veel indruk in de Major League Soccer. Hij was er goed voor 32 doelpunten en 33 assists in 113 matchen. In 2022 tikte hij nog af op 7 goals en 9 assists in 30 matchen. Pozuelo is wél een zeer dure vogel inzake loon. Hij verdient 4,5 miljoen euro in de Verenigde Staten.

De Belgische topclubs kunnen dat wellicht niet aan, maar spelers als Jan Vertonghen, Toby Alderweireld, Adrien Trebel, Vincent Janssen, Hans Vanaken, Simon Mignolet en anderen verdienen ook zeer goed in de Jupiler Pro League. Waagt een Belgische topclub zijn kans voor de voormalige balvirtuoos van Racing Genk?

LEES OOK: Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

Moeten de Belgische topclubs eens polsen?

Meest recent

Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

12
12
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

54
54
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

9
9
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

35
35
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

57
57
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

87
87
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

123
123
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

36
36
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

65
65
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

38
38
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

31
31
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

89
89
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

302
302
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

239
239
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

189
189
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

41
41
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

180
180
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

91
91
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

69
69
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

374
374
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

67
67
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

123
123
'Barça zet alles op oude JPL-parel'

De media hadden de voorbije jaren telkens een vette kluif aan de transferzomer van FC Barcelona en ...

53
53
Napoli overweegt het ondenkbare met De Bruyne

Kevin De Bruyne staat dicht bij zijn comeback, maar in Napoli draait het intussen om meer dan alleen ...

157
157
Antwerp rekent op 'nieuwe Janssen'

Antwerp deed vorige week een geweldige zaak door STVV te kloppen. Vrijdagavond hoopt het weer wat ...

147
147

Meer sportnieuws