Kameroen en Servië delen de punten na doelpuntenkermis

29 stemmen
Kameroen en Servië delen de punten na doelpuntenkermis

Op het WK in Qatar stond maandag het duel tussen Kameroen en Servië op het programma. Beide ploegen verloren hun eerste wedstrijd en hadden de punten dus hard nodig. Na een aangename pot voetbal werd het maar liefst 3-3. Een resultaat waar niemand echt iets mee opschiet.


Kameroen had op de eerste speeldag nipt verloren tegen Zwitserland. Servië was dan weer opzijgezet door Brazilië, een van de topfavorieten voor de eindzege. Er stond dus al veel op het spel voor beide ploegen, want met een nederlaag zou het WK-avontuur er al opzitten. Het rommelde vooraf bij de Ontembare Leeuwen. Zo werd André Onana naar huis gestuurd. Devis Epassy was zijn vervanger.

Aleksandar Mitrovic (ex-Anderlecht) liet zich opmerken in de beginfase. Hij miste drie opgelegde kansen en liet het na om zijn land op voorsprong te brengen. Castelletto, een oude bekende van bij Club Brugge, toonde zich wel efficiënt door Kameroen op het halfuur op voorsprong te brengen. Hij legde binnen na een corner. Servië schrok op en schoot nog voor de rust in actie. Pavlovic maakte eerst gelijk, en kort daarna zette Milinkovic-Savic zijn land zelfs op voorsprong met links. We gingen zo rusten met 1-2 voor Servië.

SPEKTAKEL IN TWEEDE HELFT
Mitrovic maakte na de rust meteen zijn missers goed: 1-3. Wedstrijd gespeeld zou je denken, maar niets was minder waar. Kameroen deed zijn bijnaam van Ontembare Leeuwen alle eer aan en scoorde de aansluitingstreffer via invaller Aboubakar. En nog was het niet gedaan. Choupo-Moting maakte zowaar gelijk, op aangeven van diezelfde Aboubakar: 3-3. Een fenomenale terugkeer van Kameroen. Daarna werd er niet meer gescoord, ondanks nog enkele kansen voor Mitrovic. Beide landen moeten zo vrede nemen met een punt.

Wie verdiende meer?

Meest recent

Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

19
19
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

12
12
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

91
91
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

145
145
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

69
69
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

81
81
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

225
225
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

28
28
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

136
136
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

81
81
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

338
338
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

296
296
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

528
528
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

545
545
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

251
251
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

367
367
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

234
234
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

284
284
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

167
167
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

576
576
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

225
225
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

363
363
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

413
413
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

302
302
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

342
342

Meer sportnieuws