Kameroen en Servië delen de punten na doelpuntenkermis

door
Kameroen en Servië delen de punten na doelpuntenkermis

Op het WK in Qatar stond maandag het duel tussen Kameroen en Servië op het programma. Beide ploegen verloren hun eerste wedstrijd en hadden de punten dus hard nodig. Na een aangename pot voetbal werd het maar liefst 3-3. Een resultaat waar niemand echt iets mee opschiet.


Kameroen had op de eerste speeldag nipt verloren tegen Zwitserland. Servië was dan weer opzijgezet door Brazilië, een van de topfavorieten voor de eindzege. Er stond dus al veel op het spel voor beide ploegen, want met een nederlaag zou het WK-avontuur er al opzitten. Het rommelde vooraf bij de Ontembare Leeuwen. Zo werd André Onana naar huis gestuurd. Devis Epassy was zijn vervanger.

Aleksandar Mitrovic (ex-Anderlecht) liet zich opmerken in de beginfase. Hij miste drie opgelegde kansen en liet het na om zijn land op voorsprong te brengen. Castelletto, een oude bekende van bij Club Brugge, toonde zich wel efficiënt door Kameroen op het halfuur op voorsprong te brengen. Hij legde binnen na een corner. Servië schrok op en schoot nog voor de rust in actie. Pavlovic maakte eerst gelijk, en kort daarna zette Milinkovic-Savic zijn land zelfs op voorsprong met links. We gingen zo rusten met 1-2 voor Servië.

SPEKTAKEL IN TWEEDE HELFT
Mitrovic maakte na de rust meteen zijn missers goed: 1-3. Wedstrijd gespeeld zou je denken, maar niets was minder waar. Kameroen deed zijn bijnaam van Ontembare Leeuwen alle eer aan en scoorde de aansluitingstreffer via invaller Aboubakar. En nog was het niet gedaan. Choupo-Moting maakte zowaar gelijk, op aangeven van diezelfde Aboubakar: 3-3. Een fenomenale terugkeer van Kameroen. Daarna werd er niet meer gescoord, ondanks nog enkele kansen voor Mitrovic. Beide landen moeten zo vrede nemen met een punt.

Wie verdiende meer?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

39
39
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

55
55
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

47
47
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

57
57
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

155
155
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

44
44
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

174
174
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

29
29
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

45
45
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

202
202
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

159
159
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

98
98
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

164
164
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

238
238
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

138
138
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

179
179
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

305
305
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

215
215
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

570
570
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

296
296
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

346
346
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

308
308
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

348
348
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

166
166
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

230
230

Meer sportnieuws