Kameroen en Servië delen de punten na doelpuntenkermis

door
Kameroen en Servië delen de punten na doelpuntenkermis

Op het WK in Qatar stond maandag het duel tussen Kameroen en Servië op het programma. Beide ploegen verloren hun eerste wedstrijd en hadden de punten dus hard nodig. Na een aangename pot voetbal werd het maar liefst 3-3. Een resultaat waar niemand echt iets mee opschiet.


Kameroen had op de eerste speeldag nipt verloren tegen Zwitserland. Servië was dan weer opzijgezet door Brazilië, een van de topfavorieten voor de eindzege. Er stond dus al veel op het spel voor beide ploegen, want met een nederlaag zou het WK-avontuur er al opzitten. Het rommelde vooraf bij de Ontembare Leeuwen. Zo werd André Onana naar huis gestuurd. Devis Epassy was zijn vervanger.

Aleksandar Mitrovic (ex-Anderlecht) liet zich opmerken in de beginfase. Hij miste drie opgelegde kansen en liet het na om zijn land op voorsprong te brengen. Castelletto, een oude bekende van bij Club Brugge, toonde zich wel efficiënt door Kameroen op het halfuur op voorsprong te brengen. Hij legde binnen na een corner. Servië schrok op en schoot nog voor de rust in actie. Pavlovic maakte eerst gelijk, en kort daarna zette Milinkovic-Savic zijn land zelfs op voorsprong met links. We gingen zo rusten met 1-2 voor Servië.

SPEKTAKEL IN TWEEDE HELFT
Mitrovic maakte na de rust meteen zijn missers goed: 1-3. Wedstrijd gespeeld zou je denken, maar niets was minder waar. Kameroen deed zijn bijnaam van Ontembare Leeuwen alle eer aan en scoorde de aansluitingstreffer via invaller Aboubakar. En nog was het niet gedaan. Choupo-Moting maakte zowaar gelijk, op aangeven van diezelfde Aboubakar: 3-3. Een fenomenale terugkeer van Kameroen. Daarna werd er niet meer gescoord, ondanks nog enkele kansen voor Mitrovic. Beide landen moeten zo vrede nemen met een punt.

LEES OOK: Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

Wie verdiende meer?

Meest recent

Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

38
38
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

3
3
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

29
29
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

32
32
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

69
69
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

322
322
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

175
175
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

132
132
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

213
213
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

334
334
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

108
108
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

310
310
Rode Duivel krijgt mokerslag: definitief streep door WK?

Rudi Garcia moet stilaan beginnen nadenken over zijn selectie voor het WK 2026. Vanavond staat de ...

66
66
Euvrard explodeert: kleedkameronthulling en ferm dreigement

Standard Luik hoopt snel weer de top 6 te bereiken, maar het loopt niet van een leien dakje bij de ...

197
197
DAZN maakt Pro League en CEO Parys compleet af

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder en houdt de gemoederen bezig. De Belgische ...

441
441
Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Er is een grootschalig gokschandaal in Turkije losgebarsten. Vorige maand kwam het nieuws al naar ...

158
158
‘Genk wil uitpakken op wintermercato: toptarget in vizier’

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Anderlecht won na verlengingen en de Limburgers dropen ...

286
286
Van der Heyden legt uit waarom hij Gent boven Anderlecht koos

AA Gent herpakte zich deze week met kwalificatie voor de kwartfinale van de beker, na enkele ...

142
142
'Kop rolt bij Lierse na transferdrama met KV Mechelen'

De voorbije dagen ontspon er zich een opvallende transfersoap. KV Mechelen plukte de veelbelovende ...

208
208
Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

110
110
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

1260
1260
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

106
106
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

254
254
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

375
375
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

367
367

Meer sportnieuws