Kameroen en Servië delen de punten na doelpuntenkermis

door
Kameroen en Servië delen de punten na doelpuntenkermis

Op het WK in Qatar stond maandag het duel tussen Kameroen en Servië op het programma. Beide ploegen verloren hun eerste wedstrijd en hadden de punten dus hard nodig. Na een aangename pot voetbal werd het maar liefst 3-3. Een resultaat waar niemand echt iets mee opschiet.


Kameroen had op de eerste speeldag nipt verloren tegen Zwitserland. Servië was dan weer opzijgezet door Brazilië, een van de topfavorieten voor de eindzege. Er stond dus al veel op het spel voor beide ploegen, want met een nederlaag zou het WK-avontuur er al opzitten. Het rommelde vooraf bij de Ontembare Leeuwen. Zo werd André Onana naar huis gestuurd. Devis Epassy was zijn vervanger.

Aleksandar Mitrovic (ex-Anderlecht) liet zich opmerken in de beginfase. Hij miste drie opgelegde kansen en liet het na om zijn land op voorsprong te brengen. Castelletto, een oude bekende van bij Club Brugge, toonde zich wel efficiënt door Kameroen op het halfuur op voorsprong te brengen. Hij legde binnen na een corner. Servië schrok op en schoot nog voor de rust in actie. Pavlovic maakte eerst gelijk, en kort daarna zette Milinkovic-Savic zijn land zelfs op voorsprong met links. We gingen zo rusten met 1-2 voor Servië.

SPEKTAKEL IN TWEEDE HELFT
Mitrovic maakte na de rust meteen zijn missers goed: 1-3. Wedstrijd gespeeld zou je denken, maar niets was minder waar. Kameroen deed zijn bijnaam van Ontembare Leeuwen alle eer aan en scoorde de aansluitingstreffer via invaller Aboubakar. En nog was het niet gedaan. Choupo-Moting maakte zowaar gelijk, op aangeven van diezelfde Aboubakar: 3-3. Een fenomenale terugkeer van Kameroen. Daarna werd er niet meer gescoord, ondanks nog enkele kansen voor Mitrovic. Beide landen moeten zo vrede nemen met een punt.

LEES OOK: Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

Wie verdiende meer?

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

21
21
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

49
49
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

26
26
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

42
42
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

49
49
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

113
113
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

82
82
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

69
69
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

88
88
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

47
47
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

236
236
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

268
268
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

128
128
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

78
78
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

43
43
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

303
303
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

90
90
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

122
122
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

345
345
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

183
183
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

205
205
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

63
63
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

114
114
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

446
446
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

192
192

Meer sportnieuws