Kameroen en Servië delen de punten na doelpuntenkermis

door
Kameroen en Servië delen de punten na doelpuntenkermis

Op het WK in Qatar stond maandag het duel tussen Kameroen en Servië op het programma. Beide ploegen verloren hun eerste wedstrijd en hadden de punten dus hard nodig. Na een aangename pot voetbal werd het maar liefst 3-3. Een resultaat waar niemand echt iets mee opschiet.


Kameroen had op de eerste speeldag nipt verloren tegen Zwitserland. Servië was dan weer opzijgezet door Brazilië, een van de topfavorieten voor de eindzege. Er stond dus al veel op het spel voor beide ploegen, want met een nederlaag zou het WK-avontuur er al opzitten. Het rommelde vooraf bij de Ontembare Leeuwen. Zo werd André Onana naar huis gestuurd. Devis Epassy was zijn vervanger.

Aleksandar Mitrovic (ex-Anderlecht) liet zich opmerken in de beginfase. Hij miste drie opgelegde kansen en liet het na om zijn land op voorsprong te brengen. Castelletto, een oude bekende van bij Club Brugge, toonde zich wel efficiënt door Kameroen op het halfuur op voorsprong te brengen. Hij legde binnen na een corner. Servië schrok op en schoot nog voor de rust in actie. Pavlovic maakte eerst gelijk, en kort daarna zette Milinkovic-Savic zijn land zelfs op voorsprong met links. We gingen zo rusten met 1-2 voor Servië.

SPEKTAKEL IN TWEEDE HELFT
Mitrovic maakte na de rust meteen zijn missers goed: 1-3. Wedstrijd gespeeld zou je denken, maar niets was minder waar. Kameroen deed zijn bijnaam van Ontembare Leeuwen alle eer aan en scoorde de aansluitingstreffer via invaller Aboubakar. En nog was het niet gedaan. Choupo-Moting maakte zowaar gelijk, op aangeven van diezelfde Aboubakar: 3-3. Een fenomenale terugkeer van Kameroen. Daarna werd er niet meer gescoord, ondanks nog enkele kansen voor Mitrovic. Beide landen moeten zo vrede nemen met een punt.

Wie verdiende meer?

Meest recent

'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

0
0
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

9
9
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

92
92
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

306
306
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

127
127
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

64
64
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

131
131
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

44
44
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

304
304
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

389
389
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

126
126
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

186
186
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

72
72
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

80
80
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

147
147
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

88
88
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

256
256
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

23
23
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

162
162
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

227
227
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

144
144
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

92
92
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

72
72
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

124
124

Meer sportnieuws