Albert duidt grote schuldige aan voor eerste tegengoal

door
Albert duidt grote schuldige aan voor eerste tegengoal

De wedstrijd tegen Marokko op het WK leverde een ontnuchterende nederlaag op voor de Rode Duivels. Daardoor blijven ze achter met 3 op 6 en moeten ze bijna zeker winnen van Kroatië om door te stoten. De teleurstelling was enorm groot achteraf bij de Duivels.


Onder meer Thibaut Courtois wist met zijn frustratie geen blijf na afloop. De doelman van Real Madrid stormde naar binnen en sloeg op een van de dug-outs. Het is duidelijk dat er veel gepraat zal moeten worden voor de wedstrijd tegen Kroatië. Zo was er discussie over de eerste tegengoal van de Duivels. Courtois werd daarbij geklopt in zijn korte hoek. Volgens hem was dat te wijten aan de verdediging, maar Roberto Martinez veegde dat argument van tafel.

Philippe Albert vindt bij de RTBF niet dat Courtois in de fout ging. "Ik denk dat ze allemaal deels verantwoordelijk zijn voor het eerste tegendoelpunt", zegt Albert. "Ik weet niet wat de instructies van de staf zijn voor dit soort fases, maar het verbaast me dat ik vier Rode Duivels in de eerste zone aantref, en dat niet een van hen is aanwezig om de bal weg te werken. Thibaut Courtois was verrast. Het is meer een collectieve fout dan een individuele", voegt de ex-Rode Duivel er nog aan toe.

KROATIË
Tegen Kroatië zal het hoe dan ook beter moeten dan tegen Marokko. De Kroaten waren in hun tweede wedstrijd op de afspraak en maakten een einde aan de WK-ambities van Canada. Met goed voetbal sneden ze bijwijlen door de Canadese defensie. De Duivels zullen donderdag dus op scherp moeten staan als ze alsnog naar de achtste finales willen.

LEES OOK: Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

Wie treft schuld bij de eerste tegengoal?

Meest recent

Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

12
12
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

28
28
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

91
91
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

68
68
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

263
263
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

90
90
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

54
54
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

74
74
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

27
27
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

116
116
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

216
216
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

458
458
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

155
155
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

134
134
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

35
35
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

79
79
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

277
277
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

88
88
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

217
217
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

317
317
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

182
182
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

16
16
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

608
608
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

25
25
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

124
124

Meer sportnieuws