TRANSFERUURTJE: 'Belgische club voor Vormer, Barça dumpt topaanwinst'

door
TRANSFERUURTJE: 'Belgische club voor Vormer, Barça dumpt topaanwinst'

De WK-eindronde in Qatar is begonnen, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Ruud Vormer is helemaal op een zijspoor gezet bij Club Brugge. Bij Villa Sporza sprak de Nederlander zelf over een mogelijke transfer. Hij liet er verstaan dat de kans bestaat dat hij komend seizoen toch nog in de Jupiler Pro League zal voetballen. "In andere ploeg België? Ik denk het wel", aldus Vormer. Vormer is komende zomer einde contract en het kriebelt dus nog om verder te doen.

Transfergoeroe Fabrizio Romano meldt dat Alexander Blessin een van de komende dagen ontslagen zal worden bij Genoa. De Duitser doet het niet goed in de Serie B. Vooral de 2 op 12 van de voorgaande weken lijkt Blessin aangerekend te worden. Dat is mogelijk goed nieuws voor RSC Anderlecht, dat nog een nieuwe trainer zoekt. Blessin zou als vrije trainer ook goedkoop zijn, want RSCA zou dan geen afkoopsom moeten betalen.

BUITENLAND

Afgelopen zomer wist FC Barcelona via allerlei boekhoudkundige constructies een heel legertje aan aanwinsten aan te trekken. Desondanks zou coach Xavi Hernandez in januari opnieuw enkele gerichte aanwinsten aan zijn kern willen toevoegen. Daarvoor moeten er eerst spelers verkocht worden. Franck Kessié zou wel eens plaats kunnen ruimen.

De beresterke Ivoriaan werd transfervrij weggeplukt bij AC Milan. Met slechts 5 basisplaatsen dit seizoen, is Kessié allerminst een vaste waarde in Catalonië. En dus is een winters vertrek niet uitgesloten. Volgens Futbol Total zou Fulham FC concrete interesse tonen. De Engelse promovendus zou een slordige 19 miljoen euro veil hebben.

LEES OOK: UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

Zal Vormer voor een andere Belgische club gaan spelen?

Meest recent

'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

59
59
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

115
115
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

86
86
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

56
56
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

207
207
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

40
40
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

135
135
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

228
228
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

191
191
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

191
191
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

227
227
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

382
382
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

185
185
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

52
52
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

97
97
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

567
567
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

76
76
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

829
829
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

591
591
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

32
32
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

82
82
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

180
180
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

426
426
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

220
220

Meer sportnieuws