TRANSFERUURTJE: 'Belgische club voor Vormer, Barça dumpt topaanwinst'

door
TRANSFERUURTJE: 'Belgische club voor Vormer, Barça dumpt topaanwinst'

De WK-eindronde in Qatar is begonnen, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Ruud Vormer is helemaal op een zijspoor gezet bij Club Brugge. Bij Villa Sporza sprak de Nederlander zelf over een mogelijke transfer. Hij liet er verstaan dat de kans bestaat dat hij komend seizoen toch nog in de Jupiler Pro League zal voetballen. "In andere ploeg België? Ik denk het wel", aldus Vormer. Vormer is komende zomer einde contract en het kriebelt dus nog om verder te doen.

Transfergoeroe Fabrizio Romano meldt dat Alexander Blessin een van de komende dagen ontslagen zal worden bij Genoa. De Duitser doet het niet goed in de Serie B. Vooral de 2 op 12 van de voorgaande weken lijkt Blessin aangerekend te worden. Dat is mogelijk goed nieuws voor RSC Anderlecht, dat nog een nieuwe trainer zoekt. Blessin zou als vrije trainer ook goedkoop zijn, want RSCA zou dan geen afkoopsom moeten betalen.

BUITENLAND

Afgelopen zomer wist FC Barcelona via allerlei boekhoudkundige constructies een heel legertje aan aanwinsten aan te trekken. Desondanks zou coach Xavi Hernandez in januari opnieuw enkele gerichte aanwinsten aan zijn kern willen toevoegen. Daarvoor moeten er eerst spelers verkocht worden. Franck Kessié zou wel eens plaats kunnen ruimen.

De beresterke Ivoriaan werd transfervrij weggeplukt bij AC Milan. Met slechts 5 basisplaatsen dit seizoen, is Kessié allerminst een vaste waarde in Catalonië. En dus is een winters vertrek niet uitgesloten. Volgens Futbol Total zou Fulham FC concrete interesse tonen. De Engelse promovendus zou een slordige 19 miljoen euro veil hebben.

LEES OOK: 'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

Zal Vormer voor een andere Belgische club gaan spelen?

Meest recent

'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

4
4
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

264
264
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

25
25
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

32
32
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

222
222
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

45
45
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

280
280
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

345
345
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

48
48
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

148
148
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

122
122
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

74
74
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

33
33
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

262
262
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

49
49
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

45
45
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

117
117
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

299
299
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

226
226
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

291
291
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

685
685
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

285
285
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

154
154
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

533
533

Meer sportnieuws