'Brazilië dreigt half elftal te missen tegen Zwitserland'

door
'Brazilië dreigt half elftal te missen tegen Zwitserland'

Brazilië neemt het morgen op tegen Zwitserland en de Goddelijke Kanaries hopen zich te plaatsen voor de achtste finales. Bondscoach Tite zit wel met de handen in het haar. Hij dreigt immers heel wat spelers te moeten missen wegens een virus. 


Goal meldt dat er een virus aanwezig is in de groep en heel wat spelers ondervinden de nodige last. Antony, Alisson Becker konden gisteren de groepstraining niet afwerken, omdat zij kampten met griepsymptomen. Het drietal begon wel aan de training, maar moest dus afhaken of ging individueel aan de slag. Momenteel is het onzeker of zij de partij tegen Zwitserland gaan halen. Voorlopig is die verwachting er wel, maar het is ook hopen dat de symptomen niet erger worden.

NEYMAR

Brazilië dreigt zo een half elftal te moeten missen tegen Zwitserland, want Neymar en Danilo zijn al zeker niet aanwezig. Neymar viel tegen Servië uit met een enkelblessure en mist al zeker de match tegen de Zwitsers. Hij zal mogelijk fit geraken voor de laatste match tegen Kroatië, maar Brazilië zal zeker geen risico nemen met hem. Mogelijk komt hij pas in actie in de achtste finales, waar Brazilië hem mogelijk meer nodig zal hebben.

Danilo is ook buiten strijd met een enkelblessure. De flankverdediger mist sowieso de komende twee groepswedstrijden. Daardoor moet bondscoach Tite dus mogelijk vijf spelers missen tegen Zwitserland, dat net als Brazilië zijn eerste partij winnend wist af te sluiten. Bij een zege kunnen één van de twee landen zich opmaken voor de volgende ronde.

LEES OOK: Emoties Messi gaan wereld rond, Thiago scoort bij Brazilië

Zullen zij fit geraken?

Meest recent

Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

27
27
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

32
32
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

101
101
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

200
200
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

94
94
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

137
137
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

190
190
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

383
383
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

252
252
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

77
77
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

658
658
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

219
219
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

245
245
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

224
224
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

104
104
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

64
64
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

176
176
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

539
539
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

231
231
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

101
101
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

448
448
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

570
570
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

64
64
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

223
223
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

756
756

Meer sportnieuws