'Nederlaag krijgt zuur staartje voor Rode Duivels'

425 stemmen
'Nederlaag krijgt zuur staartje voor Rode Duivels'

De Rode Duivels maakten zondag opnieuw geen te beste beurt op het WK in Qatar. Tegen Marokko speelden ze weliswaar beter dan tegen Canada, maar toch verloren ze relatief kansloos. Dat betekent dat ze nu het best winnen van Kroatië op de slotspeeldag.


De Duivels hebben hun lot dus nog in eigen handen, maar ze zullen toch uit een ander vaatje moeten tappen. Tegen Marokko haalden ze opnieuw niet het niveau dat we gewoon zijn. Ze dreigden amper en slikten te gemakkelijk twee Marokkaanse goals. Veel om over na te kaarten met de clash tegen Kroatië in het vooruitzicht. En wees maar zeker dat ze dat zullen doen.

De nederlaag tegen Marokko krijgt nu ook een zuur staartje voor de Belgen. Zo dreigen ze een boete te moeten betalen omdat ze de regels van de FIFA niet gerespecteerd hebben. Na de wedstrijd moeten alle spelers door de mixed zone gaan, maar enkel Onana, Castagne, Courtois, De Bruyne en Witsel deden dat. Dat weet Het Laatste Nieuws. Daarop bood de persverantwoordelijke van de FIFA haar excuses aan. Ze zou het ook vermelden in haar rapport.

ALLES OF NIETS
De Duivels zullen zich er niet veel van aantrekken. Zij zitten momenteel met hun hoofd bij het sportieve. En dat bezorgt ze al genoeg kopzorgen. Temeer omdat Kroatië, de komende tegenstander, zijn zaakjes wel op orde lijkt te hebben. Luka Modric en co kwamen tegen Canada op achterstand, maar zetten de scheve situatie recht met een aantal knappe goals. De Duivels staan zo schijnbaar voor een aartsmoeilijke opdracht komende donderdag.

LEES OOK: Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

Winnen de Duivels van Kroatië?

Meest recent

“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

24
24
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

26
26
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

22
22
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

85
85
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

148
148
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

32
32
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

134
134
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

255
255
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

720
720
Eén groot vraagteken blijft Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

39
39
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

138
138
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

199
199
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

124
124
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

111
111
"Niet moeien": Doku krijgt duidelijke reactie op 'bevallingsverlof'

Jérémy Doku moet dit WK dé blinkvanger worden bij de Rode Duivels. Maar door ...

310
310
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

498
498
Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Voor Nederland is het WK 2026 met een valse noot van start gegaan. Tegen Japan gaf Oranje in de ...

189
189
Bibberen voor Belgen: databureaus voorspellen clash met Egypte

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

707
707
Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

748
748
Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

124
124
Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

94
94
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

191
191
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

232
232
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

97
97
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

25
25

Meer sportnieuws